2,781

Odp: Ręcę opadają.

tomek1974 napisał/a:

pompa ?teraz wiesz dla czego był na sprzedanie .

Super kolege pocieszyłes,:| zamiast takich glupich tekstow to moze lepiej cos doradz

2,782 Ostatnio edytowany przez Dario (2016-09-03 21:44:59)

Odp: Ręcę opadają.

To raczej nie pompa, skoro kopci i nie jedzie to szybciej coś z dolotem albo wylotem ma. Jaki szczur może wlazł albo kuna.

Ostatnio z ciekawości zdjąłem miskę olejową w swoim Forszaju, bo ciśnienie oleju mam dobre tylko na zimno. Do tego zdarzało się że był kłopot z odpalaniem. Rozrusznik jakoś tracił siłę. To co znalazłem to się nadaje tutaj idealnie.
Silnik był pewnie kiedyś remontowany i tak na 90% jeszcze w DDR, bo panewki są z DDR. Niestety główne nadwymiar 1,00, korbowodowe 0,75 czyli teoretycznie wał sie nadaje do przetopu na chiński czołg lub rower. Dziwne ciśnienie oleju znalazło się po odkręceniu rurki idącej od pompy do kadłuba, uszczelka niezbrojona i ją rozerwało i zawsze była szczelina co na gęstym zimnym oleju pompa jakoś nadrabiała ale po rozgrzaniu już nie.
Co do kłopotów rozrusznika to wał się blokuje, bo panewki oporowe są zdarte, ale żeby było gorzej to są tylko dwie dolne połówki. Teraz nie wiem czy taki profesjonalny remont zrobiono temu silnikowi w przeszłości, albo to było jakieś "unowocześnienie" lub złośliwość. Wyparować raczej same nie powinny, nawet jakby jakimś cudym wypadły to powinny być w misce ale nie ma śladu po nich.

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f76806799ee6.jpg https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9f0440f279c1.jpg

2,783

Odp: Ręcę opadają.

zibi37 napisał/a:
tomek1974 napisał/a:

pompa ?teraz wiesz dla czego był na sprzedanie .

Super kolege pocieszyłes,:| zamiast takich glupich tekstow to moze lepiej cos doradz

jak to jest głupi tekst to powiedz co jest popsute ?

2,784

Odp: Ręcę opadają.

tomek1974 napisał/a:
zibi37 napisał/a:
tomek1974 napisał/a:

pompa ?teraz wiesz dla czego był na sprzedanie .

Super kolege pocieszyłes,:| zamiast takich glupich tekstow to moze lepiej cos doradz

jak to jest głupi tekst to powiedz co jest popsute ?

Jasnowidzem nie jestem , a pisac aby pisac

2,785

Odp: Ręcę opadają.

Mimo że uprzedzałem kumpla to nie dopilnował i zatęchła mu ponad tona facelli. Miał pierwszy raz ładnie mu sypało bo zebrał ponad 500kg no ale co z tego.... Nasiona wyglądają normalnie bez białego nalotu ale śmierdzą pleśnią.  Ciężko będzie mu to sprzedać.

2,786

Odp: Ręcę opadają.

mi sypneła 600kg z ha jest na kontrakcie ale ile zapłacą kto to wie ?

2,787

Odp: Ręcę opadają.

w mojej okolicy to facelii był nasrane wszędzie, wnioskuję że cena smutna.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,788

Odp: Ręcę opadają.

A kojarzy ktoś jaką długość rury dobrać do łącznika centralnego?

2,789

Odp: Ręcę opadają.

cena bez kontraktu 5 zł ale puki co nie są zainteresowani takowym towarem. Czekają na nasiona kontraktowane.

2,790

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:

cena bez kontraktu 5 zł ale puki co nie są zainteresowani takowym towarem. Czekają na nasiona kontraktowane.

cena żal...

Rolnik z powołania:-)

2,791

Odp: Ręcę opadają.

odkryłem dziś luz na wisko w aresie-nie dobrze akurat na siewy!

2,792

Odp: Ręcę opadają.

jack napisał/a:

odkryłem dziś luz na wisko w aresie-nie dobrze akurat na siewy!

no to może być stuku puku po chłodnicy lepiej to napraw kumpel w proximie założył na sztywno i tak jest termostat.

2,793

Odp: Ręcę opadają.

Ja w fordzie złapałem na sztywno, chodzi na razie choć słychać jakby leciał helikopter.

2,794

Odp: Ręcę opadają.

Gościu poszedł w sprzęt znajomego...
http://zlotowskie.pl/artykul/smiertelny … tocyklista

E 516 na części
Telefon 695 076 269

2,795

Odp: Ręcę opadają.

pierwszy raz widze TO88 w oryginalnych nadstawkach, ten gościu zmieścił się w tym woreczku??

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

2,796

Odp: Ręcę opadają.

To nie są fabryczne ...........

2,797

Odp: Ręcę opadają.

Masakra...patrze tata wyciągnął małego lejka do nawozów... Się pytam a to po co Ci on? Będę zboże nim sial... hmm .... Się pytam to już normalnie nie można posiac? Tym będzie szybciej bo " wszyscy " posieli a u nas nic.... Ja mówię przecież 2 dni i będzie zrobione normalnie agregatem z siewnikiem tylko powalowac i wsio... Nie bo paliwa za dużo się spali i nie potrzebny ten agregat teraz.... No to jak że wolisz.... hmm
U was też tak się robi żeby szybciej od sąsiada i jak sąsiad zrobil to i ja muszę???

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,798

Odp: Ręcę opadają.

Sąsiad też tak robi i powiem ci że tak usiane jak ta lala jak rok możliwy to plon przyzwoity właśnie brał pszenżyto od nas zaprawił i ma po siewach no i ma szczęście właśnie leje z góry.

2,799

Odp: Ręcę opadają.

Odkąd ja uprawiam ziemię nigdy nie patrzę co zrobił sąsiad tylko trzymam się swojego myślenia!  Ale nie powiem kiedyś ojciec podglądal co robią inni ... Zborze lejkiem to raczej zły pomysł 😐

2,800 Ostatnio edytowany przez zorak (2016-09-22 14:56:59)

Odp: Ręcę opadają.

https://www.youtube.com/watch?v=EuyJbb-NCLs
jeśli jakiś sposób działa tzn. że jest dobry wink

gg 5118068