2,961

Odp: Ręcę opadają.

Jamir sskoda że twoje realistyczne myślenie opierasz na tymco usłyszysz i zobaczysz w środkach masowego przekazu. Wciśnij czerwony guzik i zobacz że faktycznoe nie jest tak kolorowo jak myślisz....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

2,962

Odp: Ręcę opadają.

bamreras napisał/a:

Jamir sskoda że twoje realistyczne myślenie opierasz na tymco usłyszysz i zobaczysz w środkach masowego przekazu. Wciśnij czerwony guzik i zobacz że faktycznoe nie jest tak kolorowo jak myślisz....

Nie oglądam telewizji i nie słucham radia a to forum to jedyne publiczne coś co zaglądam tak więc media mi nie mącą w głowie, To co piszę to mówią nasi koledzy rolnicy i są to Ci duzi i Ci mali i Ci co pamiętają dawne lata i Ci młodzi, jest w tym też wątek naszych bliższych i dalszych sąsiadów. Tak swoją drogą to musisz oglądać dużo telewizji a ona przecież mówi tylko to co chcesz usłyszeć nic więcej a radio zwłaszcza to prywatne to nic nie mówi żeby zachować koncesję tak więc o jakich Środkach masowego przekazu mówisz bo nie bardzo wiem.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

2,963

Odp: Ręcę opadają.

Pazerna na pieniądze to jest moja żona. To "dzięki niej" składam wnioski na dopłaty. Mierżą mnie Unijne pieniądze. Co prawda, jak je dostaję to nie rzy.am. Na temat dopłat od zawsze mówię to samo, czyli jestem stały w uczuciach jeśli chodzi o ten temat.  Nie wierzysz to sprawdź. A kury jak jest - 15 to ze względu na ich dobro nie wypuszczam. Kupiłem siatkę na wybieg z gówqnoli.u. Psy sąsiada rwą ją jak chcą, więc na noc je zamykam. Rano siatkę łatam i wypuszczam. Tak co dzień. A zabij psa sąsiada, to będziesz do końca życia dla niego wróg. Domyślasz się gdzie mam zakazy i nakazy ? Chore prawo olewałem od zawsze. Jak mi braknie na zapłacenie mandatu, to pożyczę od matki emerytki. Jest zdrowa, ma, to da.

2,964

Odp: Ręcę opadają.

Dobra chłopaki dajcie spokój , bo Jamir poczuje się osaczony jak ja w wątku O polityce 😀.
Sławę na 100% byłem przekonany że nie odbierasz dopłat ,tak kiedyś mówiłeś.....

2,965

Odp: Ręcę opadają.

jamir12 napisał/a:

... bo Polski chłop zawsze był, jest i będzie głupi ...

jamir, forumowiczu że tak się zwrócę. Dlaczego nazwałeś mnie, mojego tatę i mojego dziadka głupim ? Jestem chłopem z dziada pradziada. Dziadek nie miał wykształcenia bo wojna - ale czy był głupi ? tato ma podstawowe ale tylko dlatego że musiał zarabiać na swoją mamę i rodzeństwo, takie czasy były - ale czy jest głupi ? ja miałem troszkę lepiej i skończyłem szkołę wyższą - czy jestem głupi ? Nie znamy się osobiście, a szkoda bo zapewne mogli byśmy od siebie się dużo nauczyć z uwagi na podobną wiedzę w zakresie elektroniki, komputerów, ogólnie tego co w maszynach jest zelektronizowane, też mam taką wiedzę. O ile ja się nie obraziłem za tego "głupiego" wszak często to emocje piszą na forum jednak mam do Ciebie żal za "głupiego chłopa" bo kierujesz te słowa również do osób o których wspomniałem powyżej.
shame on you !

gg 5118068

2,966

Odp: Ręcę opadają.

chłopaki toć to tylko kury zniesie jajko weźmiesz na patelke zrobisz jajecznice i nie było tematu po co tyle sie wywodzić i tyle spekulacji na temat jednej kury !!!

Nie ma to jak FORTSCHRITT

2,967 Ostatnio edytowany przez androl (2017-02-24 10:15:54)

Odp: Ręcę opadają.

Jamir tak piłem do Ciebie !!! i będę pił do każdego który "wyżej sra niż dupę ma" Znajdź w moich postach słowo o tym że: Polacy to głupi naród, chłop ciemny i zacofany...... mamy forumowiczów którzy rzucają takie teksty, ja ogólnie o Polakach jako narodzie tak nigdy nie powiem. Rządzących owszem od wieków mamy nie takich na jakich nasz zacny Naród zasługuje.
Na zachód ze mną byś nie pojechał, bo wstydziłbyś się że też jesteś Polakiem..

2,968

Odp: Ręcę opadają.

bamreras napisał/a:

Ptasia grypa.... Ktoś to widział? Świńska grypa ? Kos to widział? Choroba auszkiego. Ktoś to widział? Asf. Ktoś to widział? Tak można powiadać w nieskończoność.
Pierwsza ptaśia grypa wyczyściła apteki ze szczepionek na grypę, a jak ich brakowało to i sól fizjologiczna miała wzięcie. Teraz ptasia grypa czyści magazyny  jajami fermowymi. Wolny wybieg staną bo zakaz, drobny handel stanął bo zakaz. Kura w zamknoęciu niesie około 40%  jaj mniej jak na wybiegu.  Więc siłą rzeczy ruszyły fermowe. Asf niby wykryli i już niemiaszek polską wieprzowine po 2,5 wykupił.
A my tylko siedzimy i wszysko to bez popity łykamy...
Niestawność mam jak włączam radio/tv i słysze jak ładują te kity.

Dobrze prawisz wódki ci dać niestety z nakazu brukseli my nie mamy produkować tylko konsumować i to na kredyt zachodnich banków najlepiej suplementy diety typu sralutan i rozdupan z reklam w zetce i rmfce smacznego bo ponoć ślimak to ryba :crez:.Niech żyje socjalistyczna unia z nakazami i zakazami niestety ja nie mogę zjeść własnej świni z gospodarstwa bo mam jeść wspaniałe duńskie mięcho na anabolach :gun:Wystarczy trochę mi ulżyło:)

2,969

Odp: Ręcę opadają.

:brawo: :beer:

2,970 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2017-02-24 23:40:36)

Odp: Ręcę opadają.

http://motoryzacja.interia.pl/raporty/r … Id,2358689   Miał wenę twórczą.

2,971

Odp: Ręcę opadają.

Przecież wystarczyła, pilotka i gogle wink https://www.youtube.com/watch?v=KBS4YSNx9aU

2,972

Odp: Ręcę opadają.

Ktos teraz ogląda na polsacie państwo w państwie??

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

2,973

Odp: Ręcę opadają.

w sumie to dość stara sprawa

mdw

2,974

Odp: Ręcę opadają.

nie mogę tego oglądać bo nóż w kieszeni mi się otwiera

2,975

Odp: Ręcę opadają.

W zeszłym roku było w interwencji ...... 
A teraz ten palant w polsacie martwi się jak go wyrejestrować ? niech sie martwią jak go oddać !!!!!!!
W sumie firma z lubawy  a sokólka zrobiła przekręt i firmę pod inną nazwą prowadzi jego ona żona ......

2,976 Ostatnio edytowany przez zorak (2017-03-01 10:24:58)

Odp: Ręcę opadają.

jak to mówią "pier**le, nie robię !"
Na zewnątrz kilkanaście stopni, słoneczko świeci, pola obwiane, sprzęt naszykowany a tu trzeba do 15 w robocie koczować. Siedzę gapiąc się przez okno i ogólnie strajk z robotą !

gg 5118068

2,977

Odp: Ręcę opadają.

U mnie wczoraj była policja bo kury zobaczyli na posesji skończyło sie strachem mamy i pouczeniem

Rolnik z powołania:-)

2,978

Odp: Ręcę opadają.

dupa dupa dupa ... policji trzeba było powiedzieć że przy tej tmp  choroba  nie działa ....
nawozy posiane  po robocie  niech się dzieje co chce

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

2,979

Odp: Ręcę opadają.

a co go obchodzi nie wolno wypuszczac i tyle. Ja próbowałem się tłumaczyc ze to nie moje tylko od kogos przyszły bo posesja nie ogrodzona, a policaj ze na mojej działce to moze mi pisac mandat

Rolnik z powołania:-)

2,980

Odp: Ręcę opadają.

Pajej, policja nie może ale jak sporządzą notatkę i wyślą do PIW to powiatowy może Ci przysłać decyzję z kwotą do zapłaty a zaczyna się to od 800zł.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl