3,041

Odp: Ręcę opadają.

sarast napisał/a:

o żydów się nie martw ! doskonale  niszczą Palestyńczyków i cały świat ramionami wzrusza .!!!

Tak długo dopóty lotniskowce są tam gdzie są...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3,042

Odp: Ręcę opadają.

sarast napisał/a:

kolego Fenol     po co tak dramatycznie !!!!   pisał to pisał !!  nikt nie ucierpiał . a o żydów się nie martw ! doskonale  niszczą Palestyńczyków i cały świat ramionami wzrusza .!!!

Po co ? Jakoś inni potrafia pisać w cywilizowany sposób, nie reagował byś jeśli by pod twoim adresem tak pisał?
Ale widzę że cieszysz się że masz krzyzowca po swojej stronie...

3,043

Odp: Ręcę opadają.

koseś napisał/a:
sarast napisał/a:

kolego Fenol     po co tak dramatycznie !!!!   pisał to pisał !!  nikt nie ucierpiał . a o żydów się nie martw ! doskonale  niszczą Palestyńczyków i cały świat ramionami wzrusza .!!!

Po co ? Jakoś inni potrafia pisać w cywilizowany sposób, nie reagował byś jeśli by pod twoim adresem tak pisał?
Ale widzę że cieszysz się że masz krzyzowca po swojej stronie...

z Krzyżowca radosci nie mam .!!!  a z natury ugodowy jestem !

Leszek   dla kolegów'

3,044

Odp: Ręcę opadają.

taka sytuacja: w kożuchowie jest nowoczesne gimnazjum na terenie byłej jednostki, jest niedorozwinięta szkoła podstawowa nr 1 która zatrzymała się w 19w i szkoła podstawowa nr 2. Szkoła 2 jest nowoczesna, koputery, rzutniki, e-dzienniki. jedynka jest zacofana. teraz gimbaza będzie zlikwidowana i dzieciaki przejdą do 1 i 2.
Marnacja majątku gminy i jeszcze trzeba mieć siano aby szkołę 1 przygotować pod nowe dzieci.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

3,045

Odp: Ręcę opadają.

W 1614 prawdopodobnie padła mi turbosprężarka. Najpierw pod obciążeniem zaczęła wyć, teraz już wyła jadąc po drodze samym ciągnikiem. Zastanawiam się czy bawić się w jej regenerację czy wymienić na nową. A jeśli nowa to oryginał czeska jaką teraz mam za ok. 1400 czy podróba za 700 zł. Z każdym sprzedawcą jak rozmawiam to mówi, że te podróby też chodzą, ale ja im za bardzo nie ufam.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

3,046

Odp: Ręcę opadają.

jak im nie ufasz kup oryginał ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,047

Odp: Ręcę opadają.

Mogę też założyć turbo od NH T6.165 bo przyszły szwagier ma takowe po 50 mth tylko jest trochę przeróbek, innej średnicy są króćce podłączeniowe. Część gorąca jest taka sama, część zimna trochę większa.

Fortschritt b201/5 Fortschritt E512 Fortschritt B-605
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej smile

3,048

Odp: Ręcę opadają.

To nie wydziwiaj i zakładaj...

3,049

Odp: Ręcę opadają.

Chyba przypaliłem sobie 2 ha żyta afalonem.
Wygląda na to że coś zostało na filtrach. Niby płukałem przepuściłem ze 100l. Coś *** i już. K... ...ć

3,050

Odp: Ręcę opadają.

krzysiek pierwsze słyszę by afalon palił zboże. Miałem raz 3m w przenicy zrobione linurexem przy pryskaniu łubinu i nic nie padło oprócz chwastów, no chyba że jechałeś razem z commandem.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

3,051

Odp: Ręcę opadają.

ja tez sobie przypaliem z pól hektara pszenicy, nie wiem czy odbije

mdw

3,052

Odp: Ręcę opadają.

W połączeniu z atlantisem granstarem ......
NA razie jest dużo jaśniejsze od tego pryskanego drugim zbiornikiem.
Wielkością nie odstaje chyba że tam gdzie się ciecz nałożyła po rogach pola, słupach, na starcie...

3,053

Odp: Ręcę opadają.

Atlantis raczej ci przypalił pszenice ...  u mnie to samo   po atlantisie ... pszenica wygląda jak by sraczkę miała ...

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,054

Odp: Ręcę opadają.

Ja miałem nim pryskać.. Pryskałem z sekatorem ze dwa lata temu to żadnych złych objawów nie było.

3,055

Odp: Ręcę opadają.

zimno...

3,056

Odp: Ręcę opadają.

Pole było dość zapuszczone bo jesienią nie było nawet opcji zabiegu. Uprawa bez pługa więc ciut więcej wyskoczyło chwasta. Dałem 0,3l+25g do tego poślizg kół bo mokro. Możliwe że to to. Wku..a mnie bo to przy drodze, nawet dziś 9 letnia córka mnie pytała jak wracaliśmy ze szkoły czemu to takie, pierwsze kółko jest jasne.

3,057

Odp: Ręcę opadają.

Kosmici na wyspach brytyjskich robią już swoje kręgi w zbożach, ja jeszcze swoich nawet nie odchwaściłem. https://www.youtube.com/watch?v=1QI0LZhK3Rc wink

3,058

Odp: Ręcę opadają.

A u nas z mlekiem cuda sie dzieją. Jak przyszły wyniki to ojczulek od razu gada *** te krowy... Ehhh

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

3,059

Odp: Ręcę opadają.

Mój kolega co jakiś czas zmienia odbiorcę, łaski nikt mu nie robi ze odbiera mleko. Odwalą większy numer i żegna.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,060

Odp: Ręcę opadają.

To tez racja bo te k*rwy mlekpolowskie naszym rejonem zamiataja jak szmatą.... Ale u nas teraz krowy dużo młodych żadnych zapalen i jak weźmiesz na tacke mleka z plynem to kisiel sie robi i skąd? Zywione są dobrze witaminy daje i bele nie splesniale ttylko co QQ sie nie udała i plesnieje ale daje tylko dobrą.... Już dość sie tego ma... Dla ojca chów krów od początku szedł nie za dobrze ale tak czasami jest..  Co do mlekpolu to mówił weterynarz o znajomym jego ze miał przyjechać inny kierowca 1.03 po mleko. Wstaje z rana patrzy mleko w zbiorniku. No to nic jeszcze 2 udoje wejda...  i zadzwonił po śniadaniu żeby mleko odebrali bo widocznie kierowca Ominął. Przyjechali na jutro czyli 2.03... Za 2 dni dostaje SMS ze próba mleka z dnia 1.03... Mówi jakim cudem? I oczywiście bakterie i somatyka duża ilość.... Dzwoni do mleczarni i mówi jak to jest a babka odpowiedziała ze Taj wyszło jakoś... Ze tak miało chyba być... A na drugi dzień dostał SMS znowu z nowym wynikiem ale już swoim i mniejszą ilością bakterii i somatykow.... I co tu zrobić jak oni sami podają co chcą i nic nie zrobisz... A teraz jeszcze próby co sie daje do sprawdzenia czy jest np antybiotyk to nawet 2 tyg będzie w mleku... Zazwyczaj max 4dni a tu wyślesz z 5 prób wtedy będzie dobre mleko.. Czemu? Bo płaca tym co badają od szt zbadanego mleka... I jak tu kurwica człowieka wziąć nie może??

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)