3,601

Odp: Ręcę opadają.

ja dwa lata temu do masseya dałem 5 koła za bak, uzywka nieosiągalna, naszczescie 100% pokryło mi AC, wiec warto płacić

mdw

3,602

Odp: Ręcę opadają.

Wracając do mojego komornika. Moze się komuś przyda.
Przeglądając fora internetowe widzę że częstą praktyką jest oddalanie w czasie zajęcia komorniczego. Odsetki rosną po co kasować 2 tyś jak można 5tyś
I tu ważna rzecz. Odsetki rosną ale po 3 latach się kasują. Tj jeśli sąd wydał nakaz zapłaty w 2014r z odsetkami od 2013r i komor przylezie do nas w 2018r  to zapłacimy odsetki od zasądzonej kwoty za 2017 2016 i 2015 r wszystkie wczesniejsze się przedawniają.
Komornicy są świadomi tego ale polskie prawo  ( bez prawie  ) mówi że to Ty obywatelu masz powiedzieć sądowi i komorowi o tym że odsetki się przedawniły. W moim wypadku z kwoty 6320 robi się kwota około 4200.

3,603

Odp: Ręcę opadają.

Komornicy chyba lubią nie doinformować i czerpać z niewiedzy. Kuzynowi np. nie powiedział, że może bezpośrednio wpłacać do funduszu alimentacyjnego a za pośrednictwo brał połowę kwoty czyli coś ok 250-300zł (udało mu się chyba przez dwa miesiące zanim ten się zorientował). Jakby było mało że była kobita go chciała na kilka tyś alimentów orżnąć.

3,604

Odp: Ręcę opadają.

A u mnie wczoraj odezwaly się korzonki po chyba 14 latach, ja pierdziele nie wiadomo jak chodzić 😖

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,605

Odp: Ręcę opadają.

Oklad z młodych piersi pomoże...

3,606

Odp: Ręcę opadają.

Podobno z obcych młodych... lepiej działa.

3,607

Odp: Ręcę opadają.

Po obcych młodych to żona takie okłady sztachetą zrobi ze korzonki zniwu na14 lat ucichną big_smile

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

3,608

Odp: Ręcę opadają.

Na obce to bym zaryzykowal nawet mały uszczerbek na zdrowiu 🤣

3,609

Odp: Ręcę opadają.

koseś oby twoja  żona tego nie czytała big_smile

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

3,610

Odp: Ręcę opadają.

Laszek, lepiej jak najmniej chodzić. Znajomy z sąsiedniej wioski (41 lat) ma przepuklinę w lędźwiowym odcinku, operacja zaplanowana na październik. Podgarniał zboże łopatą jak mu pyknęło to już o własnych siłach do domu nie dał rady wrócić. Tydzień leżał w łóżku dostając zastrzyki.
Zmierzam do tego że korzonki to stan zapalny, usztywnia nas, wtedy łatwo o coś groźniejszego wykonując z pozoru niewielkie prace.

3,611

Odp: Ręcę opadają.

U mnie tez szpital domowy.zona dzieci rodzice i ja tez.a robic trzeba

3,612 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2018-02-08 19:36:43)

Odp: Ręcę opadają.

A mój sąsiad jesienią śmiał się i obsiewał pola.
A w sobotę pójdę mu towarzyszyć w ostatniej drodze...
Chyba koło 60lat.
Pamiętam ostatnią z nim rozmowę. MIgowałem na skróty przez jego pole które gruberem szykował pod pszenice....
" Panie Bogdanie czemu tak płytko Pan ryje?!?"
Gospodarstwo przejął po swoim bracie który tragicznie zginął bo wjechał MTZetem pod pociąg z 13 lat temu. Z bratową i z pomocą syna gospodarzył na 50ha.

Raczysko w kichach ....

3,613

Odp: Ręcę opadają.

Ja muszę soje badania odebrać, ale podsumowując to wszystko dlatego właśnie olewam ten wyścig szczurów.........

3,614

Odp: Ręcę opadają.

A ja wczoraj wylądowałem na pogotowiu.
Wracałem wieczorem z terenu i nagle zrobiło mi się słabo i zaczęło mi się kręcić w głowie, karetka zabrała mnie z drogi, badania,kroplówki i do domu.Lekarz stwierdził przemęczenie, ale jakoś dalej nie do końca się dobrze czuje trzeba iść prywatnie do jakiegoś kardiologa chyba bo ciśnienie trochę za wysokie i można tu naplanować i pędzić jak zdrowia zabraknie to po wszystkim.

3,615

Odp: Ręcę opadają.

Dziś przy drzewie z zacisnietymi zębami robiłem i nieco lepiej. Wieczorem spróbuję z żony cyckami, jak nie pomoże to poszukam innych 😁

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,616 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2018-02-08 20:10:47)

Odp: Ręcę opadają.

Jak dobrze pamiętam to Twoja ma czym oddychać, powinny pomóc big_smile A  jak nie to mydocalm i z 3-4  dni wolnego

3,617

Odp: Ręcę opadają.

A jak co to do taj twojej z awatara 😁

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,618

Odp: Ręcę opadają.

A dziś pochowałem kolegę z klasy silny zawał w sobotę nie dało się już go uratować 44 lata

3,619

Odp: Ręcę opadają.

44?co to sie robi.zona mi truje idz do lekarza

3,620

Odp: Ręcę opadają.

jack napisał/a:

44?co to sie robi.zona mi truje idz do lekarza

Miał jakieś objawy zlekceważył to i tochę popijał ale dobry chłop