3,621

Odp: Ręcę opadają.

Mój znajomy kilka lat temu pojechał na serce w wieku 18 lat także różnie to bywa...strach żyć.

3,622

Odp: Ręcę opadają.

Widzę Krzychu że te cycki Cię zainspirowały.
A tak na poważnie w wieku 49 lat miałem koronogafię i angioplastykę wstawili mi stenta. Chudy facet całe zycie byłem. gdyby nie mój upór to pierwszy zawał by mnie zabił. Trzeba się badać życie jest tylko jedno.

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

3,623 Ostatnio edytowany przez sarast (2018-02-08 22:40:44)

Odp: Ręcę opadają.

Fajne !!!!!! wesołe takie.... bo koledzy tylko o tym komu się odeszło !!  dajcie spokój !!wszyscy się wybierzemy tam .. wolę o cyckach !!!

Leszek   dla kolegów'

3,624

Odp: Ręcę opadają.

urwałem na polu jakieś kolanko od webasto w moim scudo i wziąłem getza od córki coby wszystkie sprawy oblecieć. Szybko, szybko i dowód z prawkiem i rejestracją nagle zniknął... a młoda tata dawaj auto i papiery bo jestem umówiona...  Objechałem wszystkie miejsca gdzie byłem przeszukałem auto i duuupa. Przed chwilą młoda wróciła więc zrobiłem dokładne przeszukanie złomka i na szczęście okazało się, że papiery ładnie wsunęły się pomiędzy siedzisko a oparcie na prawym fotelu i zatrzymały się w takiej dziwnej "kieszeni"  kamlot spadł mi z serducha. Co prawda zanim znalazłem to co szukałem to jeszcze z paru innych rzeczy młoda się będzie tłumaczyć...

3,625

Odp: Ręcę opadają.

zbiornik wycenił serwis na 3500 zł kolega próbuje mi go pokleić kształt kosmos

3,626

Odp: Ręcę opadają.

Kamilz te 25 kg w 5 lat to jazda po bandzie. Nie chcę Cię straszyć ale to przysłabnięcie to może być objaw przytkanej żyły lub tętnicy, brat stryjeczny tak miał wracając na święta z Włoch. Całe szczęście że wziął aspirynę i jakoś dojechał. Po 2 dniach miał założone 2 stenty.

3,627

Odp: Ręcę opadają.

mpopis napisał/a:

urwałem na polu jakieś kolanko od webasto w moim scudo i wziąłem getza od córki coby wszystkie sprawy oblecieć. Szybko, szybko i dowód z prawkiem i rejestracją nagle zniknął... a młoda tata dawaj auto i papiery bo jestem umówiona...  Objechałem wszystkie miejsca gdzie byłem przeszukałem auto i duuupa. Przed chwilą młoda wróciła więc zrobiłem dokładne przeszukanie złomka i na szczęście okazało się, że papiery ładnie wsunęły się pomiędzy siedzisko a oparcie na prawym fotelu i zatrzymały się w takiej dziwnej "kieszeni"  kamlot spadł mi z serducha. Co prawda zanim znalazłem to co szukałem to jeszcze z paru innych rzeczy młoda się będzie tłumaczyć...

Nie śmię pytać co znalazłeś, jednak jedno słowo nasunęło mi się tylko. Młodość big_smile

3,628

Odp: Ręcę opadają.

Mi podoba się Indiańska filozofia wychowywania dzieci wink "Nakarm, naucz i puść wolno"

3,629

Odp: Ręcę opadają.

Puść wolno i potem całe noce nie śpij tylko myśl co się z tym dzieciakiem tam gdzieś dzieje wink

3,630

Odp: Ręcę opadają.

androl napisał/a:

Mi podoba się Indiańska filozofia wychowywania dzieci wink "Nakarm, naucz i puść wolno"

no coś mało się ich zrobiło ...

3,631

Odp: Ręcę opadają.

Massey napisał/a:

Puść wolno i potem całe noce nie śpij tylko myśl co się z tym dzieciakiem tam gdzieś dzieje wink

Androl, wielki plus za myśl. Massey, mam kolegę bardzo zaborczego o swoją kobietę i kiedyś w rozmowie powiedziałem mu coś takiego zauważonego z własnego podwórka czyli porównałem więź między żona-mąż, dziecko-rodzic do psa. Może to zabrzmi śmiesznie czy jak kto uważa ale biorąc takie dwa słodkie zwierzaki z czego jeden spędza życie na łańcuchu a drugi biega wolno, oba nakarmione, oba zadbane i otwiera się brama i ten na łańcuchu spuszczony idzie w świat ale ten wolny nie wyjdzie za bramę bo po co skoro ma wszystko i zawsze może wyjść. To samo dotyczy człowieka, ograniczany będzie za wszelką cenę chciał się wyrwać a wolny... no właśnie, niech każdy dopowie sam.

Tel.795-243-626
Trudno jest byc ***, ale ktoś to musi robic...
https://web.facebook.com/JanMir-1851091 … page_panel
http://www.janmir.com.pl

3,632

Odp: Ręcę opadają.

Ja nie mam na myśli ograniczeń ,gdy dajmy na to np moje dziecko kończy 18 lat jest pełnoletnie decyduje samo o sobie nie mam prawa ingerować w jego życie ,aczkolwiek nie był bym całkiem spokojny gdy gdzieś wychodzi na całą noc np ze znajomymi ,tyle teraz niebezpieczeństw ,co chwilę się coś słyszy ,że trudno by było nie myśleć co się z dzieckiem dzieje mimo ,że już ma te 18 lat... To miałem na myśli a nie chowanie "pod kluczem" smile

3,633 Ostatnio edytowany przez Laszek (2018-02-09 13:19:35)

Odp: Ręcę opadają.

No zamknij na cały dzień w bagażniku psa a w drugim samochodzie żonę i porównaj reakcje psa i żony jak otworzysz bagażnik. Pies na pewno się ucieszy... Krzysiek cycuchy jak u córki sołtysa 😀

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,634

Odp: Ręcę opadają.

Znasz Pauline?

3,635

Odp: Ręcę opadają.

Ja pierdzielę co się dzieje. Sam się skupić nie mogę, a przy obiedzie cieszyłem się jak dziecko. big_smile

3,636

Odp: Ręcę opadają.

taaa a ja przy dzieciach sie chowam z kompem

mdw

3,637 Ostatnio edytowany przez przemo (2018-02-09 21:26:26)

Odp: Ręcę opadają.

yokoslaw napisał/a:

taaa a ja przy dzieciach sie chowam z kompem

Yoko nie tylko Ty wink jak Krzysiek miał na awatarze swoją córkę Karolinę w kitkach (o ile dobrze pamiętam) to moja mała Madzia jak czytałem forum to mówiła, że to jest ona na zdjęciu (bardzo podobna) a teraz to też trzeba se chować wink

3,638

Odp: Ręcę opadają.

nie wspomne o zonie

mdw

3,639

Odp: Ręcę opadają.

Moja ino mówi swintuchy i jak wam mało trzeba. Ale panowie wątek pozytywnie się zmienił 😀

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,640

Odp: Ręcę opadają.

no to ja popsuje , mam cyrki z układem chłodzenia w nh td5, nibysymptomy na uszczelke pod głowica ale tez nie do konca bo niechce mi sie odpowietrzyc nagrzewwnica i tak jakby powietrze było w układzie

mdw