3,681

Odp: Ręcę opadają.

Byłem w domu 15minut wcześniej i wszystko było ok. Przychodzę a córka 3lata, upierduliła sobie grzywkę nożyczkami przy samej głowie.... kabaret.
Jeśli o zęby chodzi to nie mam dwóch, ale resztę poprawiłem i staram się dbać, i na razie jest ok. Prawda jest taka, że jak człowiek ma zęby zdrowe to cały jest zdrowy.

3,682

Odp: Ręcę opadają.

Moje są zwyczajnie słabe. Ostatnio na święta jadłem ciastko domowej roboty i włamał mi się kawałek jedynki. Grzesiu moja mała Maryna kilka razy już obciela sobie włosy z jednej strony. Kiedyś w przedszkolu z koleżanka obcinaly sobie wlosy nawzajem😀

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,683

Odp: Ręcę opadają.

Moje trzy córcie niejednokrotnie obcinały grzywkę i nie tylko .....

3,684

Odp: Ręcę opadają.

Komicznie to wygląda tongue A mówi, że obcięła bo chciała wyglądać jak mama, jednak ja nie zauważyłem podobieństwa...

3,685

Odp: Ręcę opadają.

Włosy odrosną ,dobrze ,że sobie krzywdy nie zrobiła tymi nożyczkami wink

3,686

Odp: Ręcę opadają.

Obcinanie grzywki to norma w pewnym wieku tak jak malowanie ścian...

3,687

Odp: Ręcę opadają.

Tak tylko weź to rano uczesz w jakąś sensowną kitke...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3,688

Odp: Ręcę opadają.

ktoś w po całej okolicy porozwieszał ogłoszenia ze kupi lub wydzierzawi pole w mojej gminie. boje się ze kolejny zawodnik. Ręce opadają juz jest ciasno, a nowi sie pchają...

Rolnik z powołania:-)

3,689

Odp: Ręcę opadają.

Nie żałuj  innym jak chcą powiększyć to każda promocja dobra,czy ogłoszenie na słupie czy w gazecie.

3,690

Odp: Ręcę opadają.

A to coś dziwnego? U mnie to standard

3,691

Odp: Ręcę opadają.

mnie to dołuje

Rolnik z powołania:-)

3,692

Odp: Ręcę opadają.

Nie zachowuj się jak pies ogrodnika....

3,693

Odp: Ręcę opadają.

dlaczego jak pies ogrodnika? jak w "nie moich rejonach" to ok ale jak ktos kolejny pcha sie do mojej miejscowości i winduje ceny to mnie to wk... juz mi kawałek pola odszedł przez takich

Rolnik z powołania:-)

3,694

Odp: Ręcę opadają.

I to właśnie zachowanie psa ogrodnika .....
W mojej miejscowości też dwie działki kupili ludzie oddaleniu o kilkanaście kilometrów, i jakoś to przebolalem mimo że działki 6 ha były przez miedze.
A teraz to się nawet cieszę że ominęło mnie branie kilkuset tysięcy kredytu .

3,695 Ostatnio edytowany przez Pajej (2018-02-25 16:12:59)

Odp: Ręcę opadają.

ale przyznaj 2 rzeczy
1 zabolało Cie to
2 nie ubyło ci przez to pola

Ja ziemie chetnie kupiłbym ale nie ca czego

Rolnik z powołania:-)

3,696

Odp: Ręcę opadają.

A ja się trochę pogodziłem, że nie wszystko kupię. Nie wszystko potrzebuję, a robić komuś spokojnej starości płacąc ponad wartość też nie zamierzam. Nie będę wcale bogatszy jak kupię dodatkowe hektary które spłacę dopiero za 20 lat....

3,697

Odp: Ręcę opadają.

Wszystkiej ziemi nie weźmiesz i tak, daj na luz. Jeszcze 5-10 lat i zobaczysz ile jej będzie do wzięcia.

3,698

Odp: Ręcę opadają.

ja nie chce wszystkiej. w miejscowości obok jakies 5 km ode mnie była działka na sprzedaż nawet sie nie interesowałem. Tam sa inni rolnicy nie chce im wchodzic w paradę. super byłoby gdyby wszyscy trzymali sie tej mojej zasady
nie wiem czy bedzie ziemia do wziecia za 15 lat. niby czemu ma byc?
Zastanawiam się czy 2 lata gorszej koniunktóry nie byłaby dobra, bo ostudziłaby zapedy co niektórych.

Rolnik z powołania:-)

3,699

Odp: Ręcę opadają.

Kilkanaście lat temu tak robił mój sąsiad ,pieniądze mieli to kupowali płacąc dwa trzy razy więcej ,na przetargu też nikt z nimi nie miał szans ,nam także podkupili kilka kawałków które ojciec chciał kupić żeby zwiększyć areał gospodarstwa i tym samym dochody ,oni kupowali po to żeby mieć ziemie ,te pola były opaprane byle jak... Teraz zarosło wszystko drzewami i krzakami .

3,700

Odp: Ręcę opadają.

Pajej jak bym miał kupować wszystkie sąsiednie działki to byli byśmy teraz sąsiadami.....