4,161

Odp: Ręcę opadają.

Przestańcie ,nie każdy by skoczył ze spadochronem tak i nie każdy jest mechanikiem więc zrobi jak zechce .....

4,162

Odp: Ręcę opadają.

Massey napisał/a:

U mnie w okolicy podobno bardzo dobry mechanik naprawiał zacięty rozdzielacz od c360 waląc w niego młotkiem. Jeśli tak robi remonty bardzo dobry mechanik to strach pomyśleć jak robi ten słaby😮

Kiedyś do mojego warsztatu przyjechał klient i zauważył jak wybijam łożysko młotkiem, powiedział, że nie będzie u mnie naprawiał bo w poważnych warsztatach młotka się nie używa, nie wziął pod uwagę, że elementu nie dało się wstawić pod prasę, a gdybym nie używał młotka koszty wzrosłyby co najmniej dwukrotnie.

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

4,163

Odp: Ręcę opadają.

koseś napisał/a:

Przestańcie ,nie każdy by skoczył ze spadochronem tak i nie każdy jest mechanikiem więc zrobi jak zechce .....

W internecie każdy...

4,164

Odp: Ręcę opadają.

KASZA napisał/a:
Massey napisał/a:

U mnie w okolicy podobno bardzo dobry mechanik naprawiał zacięty rozdzielacz od c360 waląc w niego młotkiem. Jeśli tak robi remonty bardzo dobry mechanik to strach pomyśleć jak robi ten słaby😮

Kiedyś do mojego warsztatu przyjechał klient i zauważył jak wybijam łożysko młotkiem, powiedział, że nie będzie u mnie naprawiał bo w poważnych warsztatach młotka się nie używa, nie wziął pod uwagę, że elementu nie dało się wstawić pod prasę, a gdybym nie używał młotka koszty wzrosłyby co najmniej dwukrotnie.

Jest jeszcze metoda na ciekły azot muszę kiedyś spróbować mam dostęp do tego produktu

4,165

Odp: Ręcę opadają.

Gdzie dostane korek wlewu paliwa do e 514?

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

4,166

Odp: Ręcę opadają.

Pankow lub Pszenno

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

4,167

Odp: Ręcę opadają.

Albo Płocisz

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,168

Odp: Ręcę opadają.

Mi wczoraj ręce opadły . W ciągu 2 lat wymieniłem 9 przewodów wtryskiwaczy w kermicie. Skończył mi się  zapas i muszę jechać do Nysy po następne.  Nie wiem o co chodzi ???

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

4,169

Odp: Ręcę opadają.

Kup przewody od PiotraK.
Miałem w kombajnie podobnie jak Ty w ciągniku. Przewody od Piotra załatwiły sprawę.

4,170

Odp: Ręcę opadają.

Dopasuj je tak, aby po zamontowaniu nie miały naprężeń tzn np. jak dokręcisz przewód do pompy to drugi koniec dopasuj tak, aby swobodnie leżał na wtryskiwaczu a nie np. odstawał 1cm od niego, bo jak wtedy dokręcisz to wiadomo że bedzie naprężony i za jakiś czas pęknie.

4,171

Odp: Ręcę opadają.

W 303 mam jeden jelczowski, pewnie z 10 lat.

4,172

Odp: Ręcę opadają.

od kamaza w sieczkarni mam włożone i wreszcie przestały pękać ..........

4,173

Odp: Ręcę opadają.

W 516 miałem kilka sztuk założonych od kraza. Były dużo grubsze

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,174

Odp: Ręcę opadają.

Zajeździłem z bratem skrzynie w forszu ,w ursusie pękł wąż  na polu i olej poszedł w ziemie nocował na polu a dzis z rana paliwo wyparowało dobrze ze nie bylo za dużo, pozytyw jest taki ze zamiast quada kupiłem c 360 i mam swój pierwszy ciągnik prawie jak quad

4,175

Odp: Ręcę opadają.

koseś napisał/a:

od kamaza w sieczkarni mam włożone i wreszcie przestały pękać ..........

A to nie dlatego, że kosisz jaguarem? :dance:

4,176

Odp: Ręcę opadają.

Marcin ,co dokładnie się posypało w tej skrzyni ? Z jakiegoś konkretnego powodu czy po prostu zużycie?

4,177

Odp: Ręcę opadają.

Wiesz co chyba łożysko w przedniej części skrzyni bo z tamtej okolicy dziwne dźwięki dochodzą narazie nie ma czasu obejrzeć a jeżdżę do końca aż stanie

4,178

Odp: Ręcę opadają.

Tyle zyskasz, że większy bałagan narobisz tak jeżdżąc...

Siły na zamiary zmierz....

4,179 Ostatnio edytowany przez Pajej (2018-08-18 16:23:34)

Odp: Ręcę opadają.

W fordzie poszło koło zebate 2 ząbki uszczerbane. na polskich stronach znalazłem tylko jedno takie za ponad 7 tyś. http://rolmax-sklep.pl/walek,id274514.html a tak to wyglada
https://www.google.com/search?q=8187313 … mp;bih=673 https://www.google.com/search?q=8187313 … bazYoaofM:
Żeby było mało to rozsypało mi sie łozysko w talerzówce, popsół sie sterownik od rozsiewacza poplonów.

Rolnik z powołania:-)

4,180

Odp: Ręcę opadają.

Znaczy się kumulacja wink