421

Odp: Ręcę opadają.

oni byli bardzo grzeczni, więc to odpada

Rolnik z powołania:-)

422

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

gasnica bez atestu i przeterminowana apteczka.

do tego akurat nie mieliby się prawa przyczepić - przepisy mówią tylko, że ma być. kilkukrotnie sprawdzane przez policmajstrów wink
w patrolu mam starą gaśnicę z c4011 pomalowaną żółtą farbą sygnałową, raz tylko padł tekst "ale gaśnica to stara i pewnie bez przeglądu", wystarczyła odpowiedź: "ale jest bo przepisy każą" wink i po dyskusji:P

Paranoja to znajomość wszystkich faktów.William S. Borroughs

423

Odp: Ręcę opadają.

Dokładnie oni mają obowiązek sprawdzić czy jest . Nie mają uprawnień do twierdzenia czy ma atest czy nie. Druga sprawa to apteczki  wozić chyba dla siebie bo nieraz za udzielenie nieprawidłowe pomocy są większe konsekwencje niż za nieudzielenie, ewentualnie zabezpieczyć miejsce wypadku. Jeżeli jest zagrożenie życia wtedy tak.

424

Odp: Ręcę opadają.

niewydostanieszsie napisał/a:

Możesz kończyć wyprzedzanie na ciągłej ważne zeby zacząć na przerywanej. jak robiłem prawko kiedyś to spytałem się instruktora właśnie o to. Chyba że przez 10 lat coś sie zmieniło. A co do policji to mnie kiedyś drapneli że zimą jak była gołoledź przejechałem na żołtym. Ja do nich uparcie że jak nie da rady bez raptownego hamowania to można oni w końcu dali spokój ale wlepili mandat za brak trójĸąta i gaśnicy więc nie ma co z idiotami za bardzo się w dyskusje wdawać.

Ja niedawno pytałem i mówili że trzeba rozpocząć i zakończyć na przerywanej.

425

Odp: Ręcę opadają.

Hehe nieszczescia chodza parami. dzis przyszedł list ze niby fotoradar mi fote cyknał. to było we zniwa jak pedziłem po czesci do kombajnu. Samochod jest na ojca i to jemu przyszło, ale co dziwne nie dali zdjecia. jak mozna sie wymigac od placenia i czy sie da?

Rolnik z powołania:-)

426

Odp: Ręcę opadają.

Jest jeden.
Wolniej jeździć.

427

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek wiesz jak jest człowiek zmeczony, spieszy sie po czesci bo ma 80 km w jedna. Jest las, las, las znak 50 i zaraz radar

Rolnik z powołania:-)

428 Ostatnio edytowany przez daras (2013-10-17 19:48:00)

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

jak mozna sie wymigac od placenia i czy sie da?

najlepiej nie odbierać a jeśli już odebrane to nie odpowiadać na pismo, mandaty z fotoradarów nie są nakładane w trybie administracyjnym, trzeba się przyznać żeby był nałożony

Paranoja to znajomość wszystkich faktów.William S. Borroughs

429

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

Krzysiek wiesz jak jest człowiek zmeczony, spieszy sie po czesci bo ma 80 km w jedna. Jest las, las, las znak 50 i zaraz radar

:hmmm:
http://www.youtube.com/watch?v=bGcTsG6zxZs

430

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek, jeden z moich ulubionych kawałków big_smile

Paranoja to znajomość wszystkich faktów.William S. Borroughs

431

Odp: Ręcę opadają.

po prostu  samochód w tym dniu był pożyczany kilka razy  skąd masz wiedziec kto jechał .. koniec gadki  bo brak winnnego

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

432

Odp: Ręcę opadają.

Tak las a w nim zakręty i ograniczenia prędkości, ja kilka lat temu zapłaciłem 200 zł i dostałem 6 punktów w słynnym lesie koło Mirosławca. Też pech bo fotoradar mieli ustawiony na 100 a ja miałem 101 tuż za znakiem ograniczenia do 70.

433

Odp: Ręcę opadają.

Powiem brutalnie. Szwagier jest miśkiem i kiedyś w gdańsku na głównej trasie ustawił foto. Ograniczenie do 50 bteren zabudowany, a on ustawił próg na 130. W ciągu 4godzin ponad 300fotek. Sami sobie krzywdę robimy popier....c jak strusie. 
Wiem że dużo ogranicxeń jest bez sensu, a foto w ręcach gmin to jakaś pomyłka ale taki kraj noestety.... osobiście wole jak ktoś mnie na suszarkę nawinie bo się idzie dogadać, a fotoradarem nie da rady. Dotego jakiś czas temu postawili w stronę człuchowa 4 foto z bezpośrednim przesyłem zdjęć do komentdy, bo tradycyjne zbyt często płonęły...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

434

Odp: Ręcę opadają.

Człuchów  .........

435

Odp: Ręcę opadają.

cool

436

Odp: Ręcę opadają.

3-4 lata temu w Człuchowie zrobili fotke bratu jak jechał moją furmanką-miał o 3 kilometry za dużo i nie pamiętam ale koło stówki chciały k.. mandatu,lepsza chyba tylko jest milicja w Bydgoszczy w 2000 r. na Fordońskiej "wysuszył"  mnie na 82 na 80-tce,mówię debilowi że nie przyjmuje bo na liczniku nie miałem nawet 80,to on na to że zabiera mi w takim razie dowód za niesprawny prędkościomierz,no i odjechałem bez dowodu i bez mandatu.

437

Odp: Ręcę opadają.

3 kilometry...
25 sekunda http://www.youtube.com/watch?v=b40F820rGJw

438

Odp: Ręcę opadają.

wojtas napisał/a:

po prostu  samochód w tym dniu był pożyczany kilka razy  skąd masz wiedziec kto jechał .. koniec gadki  bo brak winnnego

W liscie jest napisane ze w takim przypadku sprawa bedzie kierowana do sadu. podobnie jak sie nie odpowie na list

Rolnik z powołania:-)

439

Odp: Ręcę opadają.

poproś o fotkę i przy okazji wskaż kilku użytkowników (ugadaj to ze 3-4 osobami) jako że wskazałeś a sam się nie przyznałeś nic ci nie grozi. Każdy łącznie z tobą dostanie wezwanie do sądu. w sądzie każdy ma amnezję i nie pamięta czy w danym dniu jechał tą trasą. Sprawa zostanie umorzona ze względu na nie wykrycie sprawcy.
jak jest o co walczyć to walcz. jak mandat śmieszny to i nie warto ludzi fatygować... lepiej zapłacić i problem z głowy...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

440

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:

3 kilometry...
25 sekunda http://www.youtube.com/watch?v=b40F820rGJw

aptekarska, zachodnio-europejska dokładność a my przecież żyjemy w dzikim kraju tongue :box: :kiss: :beer: :walka:
http://www.youtube.com/watch?v=nyKyYzcdK7s