4,741

Odp: Ręcę opadają.

https://swiatrolnika.info/informacje/64 … est-bliski

Rolnik z powołania:-)

4,742

Odp: Ręcę opadają.

No dobra. Jak zwykle ekolodzy wiedzą lepiej.Nowy sprzęt tylko zmniejszy emisję a nie zlikwiduje. Ciekawe czy policzyli koszty jakie poniesie środowisko związku z wyminą sprzętu? stal, farby, pewnie większe zapotrzebowanie na paliwo..... Ktoś coś wynalazł i teraz chce na tym zarobić...

4,743

Odp: Ręcę opadają.

Oj ci jajogłowi, co jeden daje podaje jako pewnik, drugi mówi że to bzdura :nie_wiem: https://autokult.pl/34802,konsternacja- … trzu-miast

4,744

Odp: Ręcę opadają.

Ekoterroryści są finansowani przez lobbystów reprezentujących producentów maszyn, bankierów i innych lichwiarzy. Wystarczy dać im pieniądze i pomysł na awanturę, a wszystko wygląda jak oddolna, społeczna inicjatywa. Przemysł przytakuje, że jest w stanie dostarczyć narzędzia które rozwiążą problem, finansiści skredytują produkcję, a lichwiarze pożyczą rolnikom kasę na zakup. Jedynym, który musi w tym systemie dysponować gotówką jest rolnik, który żywi całe to towarzystwo jak pies pchły.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,745

Odp: Ręcę opadają.

jakieś skur.... zaje.... mi dwie płachty fizeliny ze stogu słomy, takie 10x12.5m. Stera stoi 100 m od gospodarstwa na widoku i ku... nie ma

4,746

Odp: Ręcę opadają.

Szukaj w ogródkach.
W okolicy też ginęło więc każdy zaczął podpisywać swoje sprayem

Siły na zamiary zmierz....

4,747

Odp: Ręcę opadają.

A mojemu kumplowi spaliły dzieciaki cały stos słomy. Można się wku...ć?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,748

Odp: Ręcę opadają.

A u mojego sąsiada na drugim gospodarstwie dzieciaki podpaliły stodole i poszła cała z dymem

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,749

Odp: Ręcę opadają.

Ja dziś przez nieuwagę połamałem adaptację do łyżki na paleciaku którego mam zamontowanego na 323 Bida będzie na siewy, normalnie jak bez ręki.

4,750

Odp: Ręcę opadają.

A mnie zepsuł się rozsiewacz do nawozu, pomyślałem że za dużo roboty z naprawą to pożyczę od sąsiada. Wyszło tak że naprawiłem rozsiewacz (bo zaraz nawalił) sąsiadowi a mój stoi zepsuty.

Kiedy brak jakichkolwiek argumentów, najlepiej siłą narzucać swoje przekonania, a kiedy brak jakichkolwiek przekonań, pozostaje już tylko siła.

4,751 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2019-09-19 19:28:25)

Odp: Ręcę opadają.

Dobrze CI! wink Ja właśnie rozebrałem do ostatniej śrubki przekładnie z amazonki. Tokarz musi zrobić nowe wałki do talerzy dokupię komplet łożysk i będzie jak nowa....

4,752

Odp: Ręcę opadają.

i stało sie jest u mnie żółta strefa ASF

Rolnik z powołania:-)

4,753

Odp: Ręcę opadają.

Masz świnki ?

Siły na zamiary zmierz....

4,754

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

i stało sie jest u mnie żółta strefa ASF

Nie masz hodowli i myśliwy nie jesteś to powinno ci to latać......
Też jestem w żółtej i się nie przejmuje.
A propos rozprzestrzeniania się asf to jak to jest ze słono z pól?
Można z nią przemieszczać się z jakiejś ze stref na resztę kraju?

4,755

Odp: Ręcę opadają.

Może boi się że jak spije się jak świnia będzie obięty obostrzeniami.

Albo lubi swojską kiełbasę i teraz o kabana będzie trudniej.

4,756

Odp: Ręcę opadają.

u mnie też jest żółta strefa ale u nas już tak świń mało kto trzyma

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,757

Odp: Ręcę opadają.

ojciec zawsze ma kilka szt świnek, ja mam swojską kiełbasę

Rolnik z powołania:-)

4,758

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

ojciec zawsze ma kilka szt świnek, ja mam swojską kiełbasę

Obamy jeszcze nie zjadłeś ? wink

4,759

Odp: Ręcę opadają.

nie, obama to klasa sama w sobie, jest mało szkodliwy a robotę swoją robi. Zjadamy jego dzieci

Rolnik z powołania:-)

4,760 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2019-09-23 07:54:47)

Odp: Ręcę opadają.

Obama lol:lol::lol::lol: