4,761

Odp: Ręcę opadają.

Dziś siałem i musiało się coś zje***ać. Napęd nastawczy ścieżek zdechł. Rozebrałem to ustrojstwo i nie wiem dlaczego blokowało. Silnik aż parzył. Ale o dziwo nie skopcił się. W ogóle to tam na moje oko powinien byc jakis bezpiecznik zeby go spaliło a nie silnik. Koszt nowego to jedyne 1400 zł.

Siły na zamiary zmierz....

4,762

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj po robocie umyłem 323....  dziś kałuża oleju z zadniej strony.... myjka zniszczyła uszczelniacz na wom...... rozbiorę zobaczę ....

4,763

Odp: Ręcę opadają.

myjką po uszczelniaczach i tłokach nie można dawać bo później takie rzeczy

4,764 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2019-09-25 15:52:00)

Odp: Ręcę opadają.

Tłokach?
Myjką można tylko marketową taką za 300zł. Od niedawna mam karchera fakt używka ale..... 7,5kW chłodzone cieczą, 170bar i 1200l/h musiałem przyłącze robić bo brakowało wody w kranie   no i są efekty... czyste maszyny a pod nimi kałuże oleju....

4,765

Odp: Ręcę opadają.

U Was też tak płacą? Mam już towar dawno sprzedany, tyle po terminie płatności... Zostały grosze na koncie, nie pomagają ponaglenia itd, że mam też zobowiązania itd. Trzeba zmienić odbiorcę...

4,766 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2019-09-26 10:01:48)

Odp: Ręcę opadają.

Mam ten sam problem. A po fakturę za pszenicę byłem już 3 razy i za każdym razem to samo.

Siły na zamiary zmierz....

4,767

Odp: Ręcę opadają.

W soufflet płacą tydzień po dostawie, Woźniak najdłużej zwlekał bo 2 tyg po terminie a termin 30 dni .

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

4,768

Odp: Ręcę opadają.

Rola płaci normalnie

4,769 Ostatnio edytowany przez Pietia (2019-09-27 21:17:58)

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj w pronarze rozleciała się na części tarcz ceramiczna tzn. wypluł 2 części tarczy 10 godzin zajęło mi rozpołowienie i złożenie ciągnika w tym 2 nowe tarcze made in belarus.

Miałem w planach od rana siać ale awaria wszystko przesunęła a od wieczora pada już jest 10mm

4,770

Odp: Ręcę opadają.

Nie mogę dokończyć siewów bo w Pumie się pie...i podnośnik. Był mechanik z cnh, przez 5 godzin dłubał itd i sam nie wie co jest...

4,771

Odp: Ręcę opadają.

Kody błędów na co wskazują ?

4,772

Odp: Ręcę opadają.

Nie ma żadnych błędów... Był mechanik ogarnięty z cnh i walczył 5 czy 6 godzin i sam zgłupiał.

4,773

Odp: Ręcę opadają.

to chyba sprawdził czy wszystkie cięgiełka są na swoim miejscu i nic nie spadło, albo się zablokowało

4,774

Odp: Ręcę opadają.

Wszystko okej, nawet zawór i cewki wymieniał i dalej to samo...

4,775

Odp: Ręcę opadają.

A jakie obiawy?

4,776 Ostatnio edytowany przez Pawel21990 (2019-09-30 19:44:19)

Odp: Ręcę opadają.

Pusty siewnik z miarę podniesie, zasypać mu 100 czy 200 kg i poderwie nad ziemię i słychać jak wyje... Jak zacznę szarpać przez minutę to po mału podnosi. Ciśnienie i wszystko jest w porządku, nawet zwiększaliśmy na 240 bar i to samo. Całą kostkę rozdzielacza założył nową i było to samo. A wcześniej dźwigał dużo więcej i problemu nie było. Zawory itd sprawdzane, siłowniki odpadają bo są jednostronnego działania. Muszę jeszcze koło zdjąć i przy pompie jest jeszcze jakiś zawór i go podmienić.

4,777

Odp: Ręcę opadają.

może jakiś priorytet jest i on szkodzi.?

4,778

Odp: Ręcę opadają.

Paweł w Rzeczkach koło Nasierowa jest ponoć jakiś gość co już nie jednemu pomógł w podobnych problemach gdy inni ręce rozkładali.

4,779

Odp: Ręcę opadają.

W Mx takie  cyrki się działy  że kierownica przedstawiała działać jeśli się co chwilę nie ruszyło podnosnikiem i winny był zawór priorytetowy. A hydraulika zewnętrzna daje prawidłowe ciśnienie i przepływ?
A awaria nagła czy powoli się nasilała?
Bardzo mało danych aby zdiagnozować.

4,780

Odp: Ręcę opadają.

czasem sprężynka pęknie i w chwilę jest awaria.