4,821

Odp: Ręcę opadają.

Tak jak pisze Koseś, za mało danych. Nie mało ludzi w warszawie pracuje za pensje poniżej 3 tyś zł

4,822

Odp: Ręcę opadają.

Dój krów. 2 razy po 4 godziny co drugi dzień

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,823

Odp: Ręcę opadają.

do biedry pójdą za dwa miesięcznie , ale za parobka robić nie będą

4,824

Odp: Ręcę opadają.

To idź jak Masz blisko.

Siły na zamiary zmierz....

4,825

Odp: Ręcę opadają.

Marek ale w biedrze się nie pracuje za 2 tyś....

4,826

Odp: Ręcę opadają.

zależy od regionu w moich okolicach w biedrze pracują za trochę ponad  2 tysiące, a znajomego żona w warszawie pracuje za ponad 3 tysiące

4,827

Odp: Ręcę opadają.

mpopis napisał/a:

do biedry pójdą za dwa miesięcznie , ale za parobka robić nie będą

Patrząc na to jaki zapierdal jest na sklepie to właśnie tam są parobki. Praca na uroku przy tym to lajt. Kto co lubi...

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,828

Odp: Ręcę opadają.

Dwa światy. Przy granicy kto morze to na weekend do roboty pod Berlin jedzie do firm wysyłkowych takich jak np. Amazon itp mycie lodówek w kauflandach wykłada ie towarów itp. . 4 nocki w miesiącu na legalu 500 EUR . Bo więcej bez płacenia podatku nie mozna.

Leszek   dla kolegów'

4,829

Odp: Ręcę opadają.

A z tym Amazon to dziwna sprawa codziennie ludzie ze Świdwina jeżdżą autobusem do Kołbaskowa do pracy ok 110 km mają objad i dosyć dobre zarobki cały dzień poza domem ,że firmie się to opłaca , Sam jestem na etapie zmiany pracy bo po 14 latach pracy w CPN zarabiałem 1823 zł więc zwolniłem się i u nas na okolicy słychać że brakuje ludzi do pracy więc szukałem trochę stawki jakie proponują to śmiech na sali na początek od 11 do 15 zł na godzinę nikt się nie wychyla więc myślę że nie zależy im na , pracowniku, do Amazon się nie wybieram chyba że naprawdę bida przycisnie

4,830

Odp: Ręcę opadają.

Oplaca im się bo nie płacą podatku w Polsce.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

4,831

Odp: Ręcę opadają.

A co to jest to całe amazon? Czym to się zajmuje?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,832

Odp: Ręcę opadają.

Pod Wrocławiem mamy 2 centra amazon z których każdy o powierzchni 9,5 ha.

gg 5118068

4,833

Odp: Ręcę opadają.

A ten w Okmianach?? Też kawał grzmota. Skąd oni zorganizują 1000 osób na początek do pracy?? A od nowego roku ma to się zwiększyć dwukrotnie....

4,834

Odp: Ręcę opadają.

Wolałbym te krowy doić, słyszałem jak tam traktują pracowników, tu jeden z przypadków  https://praca.interia.pl/news-amazonowi … Id,2984747

4,835

Odp: Ręcę opadają.

Andrzeju to dalej śmiało  doić te krowy 😂😂

4,836

Odp: Ręcę opadają.

W razie co nie miałbym oporów. Kolega farmer mleczny pyta mnie w ubiegłym roku, co ty teraz będziesz robił po likwidacji hodowli świń, pójdę do Ciebie krowy doić odpowiedziałem. On na to, nie stać mnie na ciebie. Nadal tak jest wink

4,837

Odp: Ręcę opadają.

Koło mnie asf już na grubo. Świń nie ma a jak były to już nie będzie. Krów poniekad też jest problem sprzedać. 25km ode mnie wybili ostatnio 50sztuk świni i zboże do utylizacji, dziadek do szpitala babka zasłabła. Za okupacji mówia, że tak nie było. Weterynarze mówia, ze choroby nie ma... To dopiero ręce opadaja...

4,838

Odp: Ręcę opadają.

asf pogrąży też hodowców bydła bo dużo osób rezygnując ze świń przechodzi na bydło a konsekwencją jest duża ilość towaru na rynku. Firma która odbiera ode mnie duże sztuki bierze tylko to co im się podoba - mówią że bydła w brud. Gość który bierze odsadki do dalszej hodowli przebiera w ofertach - mówi że bydła w brud.

gg 5118068

4,839

Odp: Ręcę opadają.

Z cielakami też problem , zawsze miałem kolejkę chętnych po byczki i zamówienia na kilka miesięcy w przód a ostatnio musiałem sprzedać do ubojni...

4,840

Odp: Ręcę opadają.

I bardzo dobrze że poszły na ubój bo z nich już dużych sztuk nie będzie .
Bydła nie było by tak dużo jak by nie importowali małych cieląt z litwy ,łotwy ,estoni i południa europy .
Zakłady które biją bydło polskie i korzystają przy tym z funduszu promocji nie powinny skupywać nawet jednej sztuki bydła mięsnego z obcym pochodzeniem .