4,901

Odp: Ręcę opadają.

jak kraśc to w biały dzień.

Rolnik z powołania:-)

4,902

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj jeszcze trochę było, dziś już niewiele. Miałem dziś resztę zebrać co łaskawcy oszczędzili, nie zdażyłem. Zabrałem ochłapy co zostały. Na poczatku nie liczyłem, że się ktoś połasi w ogóle. Później nie liczyłem, że ktoś przyjedzie drugi raz po cienkie gałęzie. Świat się kończy chyba. Kto zostawia na potem, pasie psem albo kotem....

4,903

Odp: Ręcę opadają.

Dziś kolejne pismo odroczenia suszowego do końca maja... Nosz k...

4,904

Odp: Ręcę opadają.

No cóż kasa pusta...

4,905

Odp: Ręcę opadają.

Mama mówiła mi dziś że pismo dostali do końca marca , śmiała się ze w marcu przyślą że do czerwca

4,906 Ostatnio edytowany przez damian9871 (2020-01-30 15:29:11)

Odp: Ręcę opadają.

Spokojnie u mnie reszta dopłat przyszła, suszowe tak że ar się wyrobiło jak nigdy. Tylko z materiałem siewnym cisza.

4,907

Odp: Ręcę opadają.

Suszowe było.  Dopłat 70%. Siewny cisza.

Siły na zamiary zmierz....

4,908

Odp: Ręcę opadają.

A u mnie nic...

4,909

Odp: Ręcę opadają.

Do 31 marca susza przedłużona, materiał siewny nawet stawki nie ma , a dopłat równe zero.  I to jest dobra zmiana.....

4,910

Odp: Ręcę opadają.

Koseś witaj w klubie-materiał siewny nic, susza przedłużona do końca stycznia i też nic (na pewno na dniach przyjdzie pismo, że przedłużają dalej) no i żadnych zaliczek dopłat...

4,911

Odp: Ręcę opadają.

Kiedyś jak nie bylo dopłat to przynajmniej nie bylo z tym problemu

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,912

Odp: Ręcę opadają.

dopłaty 100 %  reszta  suszowy . czeka ! pewno do marca wypłacą tak piszą, na dłużej bedzie .

Leszek   dla kolegów'

4,913

Odp: Ręcę opadają.

Kto nie oczekuje nie bywa zawiedziony.

4,914

Odp: Ręcę opadają.

Mi dziś o 18 przyszedł SMS z banku o wpływie drugiej części dopłat jeszcze ONW musi wpłynąć.
I dziś upływa termin na rozpatrzenie suszonego ale listonosz już coś wspomniał że w poniedziałek będzie a więc raczej już na poczcie stemplują a w poniedziałek dadzą mu do doręczenia przedłużenie terminu.

4,915

Odp: Ręcę opadają.

sławek 42 napisał/a:

Kto nie oczekuje nie bywa zawiedziony.

Oczekuje nie oczekuje, a le liczę, że w ustawowym terminie kasa będzie na koncie. W 2018 roku ostatniego listopada dali niecałe 1700 zł zaliczki. Wystarczyło na paliwo aby orki dokończyć, w tym roku nic nie dali to jeszcze pół hektara stepu zostało do przewrócenia :zzz: :zzz: :zzz:

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

4,916

Odp: Ręcę opadają.

Właśnie dostałem pismo , suszowe przedłużone do 30 kwietnia.

4,917

Odp: Ręcę opadają.

U mnie też, wczoraj dla mnie, dzisiaj dla Ojca...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

4,918 Ostatnio edytowany przez Rur3k (2020-01-31 18:38:12)

Odp: Ręcę opadają.

Rur3k napisał/a:

Mi dziś o 18 przyszedł SMS z banku o wpływie drugiej części dopłat jeszcze ONW musi wpłynąć.
I dziś upływa termin na rozpatrzenie suszonego ale listonosz już coś wspomniał że w poniedziałek będzie a więc raczej już na poczcie stemplują a w poniedziałek dadzą mu do doręczenia przedłużenie terminu.

Listonosz się sprężył i już dziś przywiózł przedłużenie do 31.03
W samochodzie miał cały karton tych listów jak jeszcze raz w marcu wyślą przedłużenie to koszty tych listów przekroczą wartość tego co wypłacić powinni sad

4,919

Odp: Ręcę opadają.

Przez pierwsze 7 lat dopłat dostawałem je w ostatniej kolejności i ciągle pisma o nie dotrzymaniu terminu. Od kilku lat dostaję dopłaty wcześniej, więc ktoś musi dostać później. Dla mnie to dobra zmiana wink.

4,920

Odp: Ręcę opadają.

W zeszłym tygodniu padła pompa głębinowa..... odesłałem
POtem padł migomat odesłałem
Wczoraj wracałem od brata i turbina w mietku zdechła.  Dziś ją wyjąłem godzinka i była na stole ( 1 cm luzu )
Wracam z garażu okazuje się że telewizor też zdechł.... no cóż 5 lat miał...
Lucyna się pyta czy do kotletów mogą być warzywa nie ziemniaki a jak tak to z patelni czy piekarnika? Odpowiadam  z tego co się jeszcze nie zepsuło.....