4,921

Odp: Ręcę opadają.

Ktoś źle życzy ? Usłyszałem niedawno historię, że zaczynam wierzyć w takie przypadki.

4,922 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2020-02-02 21:10:29)

Odp: Ręcę opadają.

Ja tam wierze w "szczęście".
Więc z pompą będę miał szczęście jak reklamacje uznają...
Migomat nie mam wątpliwości reklamacja bedzie uwzględniona a szczęście miałem bo na poczatku roku byłem z nim na " usłudze" i wytrzymał! A były to 2 dni spawania.
Telewizor ... szczęśliwie tylko się zepsuł a nie np zapalił
Turbina? No mógł zaciągnąć olej i dopiero była by jazda....

4,923

Odp: Ręcę opadają.

I co w końcu wziąłeś do kotletów? 😁

Kompletny noob w temacie Fortschitt

4,924

Odp: Ręcę opadają.

Będą ziemniaki z garnka....

4,925

Odp: Ręcę opadają.

Krzysiek napisał/a:

Ja tam wierze w "szczęście".
Więc z pompą będę miał szczęście jak reklamacje uznają...
Migomat nie mam wątpliwości reklamacja bedzie uwzględniona a szczęście miałem bo na poczatku roku byłem z nim na " usłudze" i wytrzymał! A były to 2 dni spawania.
Telewizor ... szczęśliwie tylko się zepsuł a nie np zapalił
Turbina? No mógł zaciągnąć olej i dopiero była by jazda....

Szczęścia życzę, może Ci się wszystko udać :beer: http://dowcipasy.com/dowcip/Wchodzi-Ame … olsce.html

4,926

Odp: Ręcę opadają.

Ziemniaki można z ogniska.

4,927

Odp: Ręcę opadają.

hym, dziwna jest mentalność ludzka zamiast wydzierżawic pole komys z okolicy nie mówie ze mi ale komuś z wioski to szukają dzierżawcy 10km od pola... kolejne pole poszło do takiego i założe sie o flaszke że nie dał lepszych warunków jakie dają okoliczni rolnicy

Rolnik z powołania:-)

4,928

Odp: Ręcę opadają.

Słabo proponujesz widocznie.

Siły na zamiary zmierz....

4,929

Odp: Ręcę opadają.

No kuźwa typowy pies ogrodnika.....
Jak sąsiedzi to uje to się interesy z obcymi robi!

4,930

Odp: Ręcę opadają.

Piotrek1990 napisał/a:

Słabo proponujesz widocznie.

powtórzę jeszcze raz nie chodzi oto ze mi ta działka nie wpadła ale ze nikomu z okolicy

Rolnik z powołania:-)

4,931

Odp: Ręcę opadają.

Chciałbym mieć tylko takie problemy.

Siły na zamiary zmierz....

4,932

Odp: Ręcę opadają.

a mi tak dobrze idzie na dzierżawie jednej, że mnie nawet wyszła kobita znak krzyża robiła i święcona wodę lała big_smile Co mówiła nie słyszałem, bo nie wychodziłem z traktora, ale modliła się że pół wsi wyszło do szosy tongue

4,933

Odp: Ręcę opadają.

Ja nie mam problemu z tym że ktoś obcy weźmie ziemię. Ale często związane z tym że ludzie zazdroszczą zaradności, wiedzy i umiejętności. Są ludzie którzy dadzą obcemu taniej byle by tylko sąsiad nie skorzystał. Z takiej zazdrości często można znaleźć w paszy szkło śruby w kukurydzy i deski z gwoździami na drodze jeśli ktoś uzna że dorobiłeś się zbytnio. Zwłaszcza jak startowaliście z tego samego poziomu kilka lat temu.

Lucyfer w piekle przeprowadza inspekcje. Podchodzi do pierwszego kotła, którego pilnuje aż 10 diabłów i pyta:
-dlaczego aż 10 diabłów pilnuje tego kotła?
-bo w tym kotle gotują się Amerykanie, oni są ambitni i każdy co chwilę usiłuje wyskoczyć
Lucyfer idzie dalej i zauważa kocioł, a przy nim 5 diabłów. Podchodzi i pyta:
-czy tu tylko 5 diabłów wystarczy?
-tak, w kotle gotują się Anglicy, są ambitni, ale przy tym trochę flegmatyczni więc 5 wystarczy
Następnie lucyfer podchodzi do kotła przy którym stoi jeden diabeł i zadaje mu pytanie:
-czy Ty tu sam wystarczysz, aby przypilnować kotła?
-tak bo w kotle gotują się Niemcy, to zdyscyplinowany naród, więc jeden diabeł wystarczy
Lucyfer idąc dalej zauważa kocioł, którego nikt nie pilnuje. Chodzi i szuka jakiegoś diabła, który by mu wyjaśnił zaistniałą sytuację, aż w końcu znajduje gdzieś odpoczywającego diabła, więc podchodzi i pyta:
-dlaczego nikt nie pilnuje tego kotła?
-bo w nim znajdują się Polacy
-Czy Ci ludzie nie chcą wydostać się z tego kotła?
-ależ chcą, tylko jak już jeden próbuje się wydostać i wspina się na ściankę, to reszta go łapie i ściąga z powrotem na dół.

4,934

Odp: Ręcę opadają.

Nie tylko nasza nacja tak ma. Czech, Słowak Czy Węgier, zboża też nie sprzedadzą jeżeli kupiec z Polski przyjedzie: zbyt dobrym autem, zbyt dobrze ubrany, czy obwieszony złotem.

4,935

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:
Piotrek1990 napisał/a:

Słabo proponujesz widocznie.

powtórzę jeszcze raz nie chodzi oto ze mi ta działka nie wpadła ale ze nikomu z okolicy

Może po prostu z sąsiadami trzeba dobrze żyć. Jak Kuba Bogu ...

Siły na zamiary zmierz....

4,936

Odp: Ręcę opadają.

Znowu ten sam problem....

4,937

Odp: Ręcę opadają.

Wuj nam do tego co kto robi z swoją własnością. Przemawia przez Ciebie zazdrość bo inaczej miałbyś to głęboko w poważaniu kto co komu daje i za ile.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

4,938

Odp: Ręcę opadają.

może i jestem zazdrosny, nie neguje tego, ale czy nie lepiej żeby ktos z okolicy dorabiał sie a nie ktos obcy partolił?

Rolnik z powołania:-)

4,939

Odp: Ręcę opadają.

Kolego nudny sie juz robisz w tym temacie.kolega chyba wyjasnil ci o co chodzi.prosta zasada placisz dzierzawisz nie masz miedzi nie masz pola.

4,940 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2020-03-30 01:26:00)

Odp: Ręcę opadają.

Pójdź Pajej Raz na przetarg gdzie KOWR ziemię wydzierżawia. To Przekonasz się jakie realia mamy . Ludzie dają po 2500 za ha.  Plus opłaty rzecz jasna . Oferujesz tyle ?
Już kiedyś Ci powiedziałem w wątku o opryskiwaczu. Zawsze narzekasz. Czyli tak na dobrą sprawę nikt i nic Cię nie zadowoli bo taka Twoja natura. Nie żebym miał coś do Ciebie. Ale pytań i żali masz setki. A działania Nie widać.
Zgrzybiałeś. Spójrz na starszych kolegów z Forum . Obracają wszystko w żart a nawet jak coś źle idzie to mają do tego dystans. Bo tak trzeba

Siły na zamiary zmierz....