4,961

Odp: Ręcę opadają.

No by to szlag trafił wlepili mi kwarantanne i całej rodzinie bo zarazony gościu mnie podał że miałem z nim kontakt , a on mi tylko paliwo cysterna przywiózł....

4,962

Odp: Ręcę opadają.

Inspektorat Sanitarny - za bliski kontakt z osobą zakażoną koronawirusem uważa się:

bezpośredni kontakt fizyczny z osobą chorą, a więc np. podanie ręki;

kontakt z osobą chorą w odległości mniejszej niż 2 metry w czasie dłuższym niż 15 minut;

rozmowa chorym twarzą w twarz, a więc w niewielkiej odległości – niezależnie od długości konwersacji;

mieszkanie razem z osobą, u której potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2;

przebywanie jako pasażer w odległości do dwóch miejsc od osoby zakażonej w środku transportu zbiorowego (np. samolot).



Podstawy mieli by Cię zamknąć. Trochę utrudni pracę polowe. Gdyby odpowiednio wcześnie były by takie ograniczenia nie przyszło by to do nas do kraju. A tak dziś wszystko wygląda jak w nowy rok ulice puste sklepy pozamykane autobusy nie jeżdżą od ludzi wali spirytem

4,963

Odp: Ręcę opadają.

Ojć. Co w przypadku pracy w oborze? Samemu w ciagniku po polu też Nie?

Kompletny noob w temacie Fortschitt

4,964

Odp: Ręcę opadają.

Do obory chyba można na pole a szczególnie do sklepu nie można. Gość od którego mam ziemię w dzierżawie miał kwarantannę po powrocie z zagranicy to przez pierwszy tydzień z domu nie wychodził . W drugim tygodniu na początek przyciął drzewa w ogrodzie a na koniec całą elewację odmalował. Policja przyjeżdżała 4 razy dziennie sprawdzali czy jest i nic nie mówi. Grunt by być daleko od innych ludzi.

4,965

Odp: Ręcę opadają.

Parę dni temu było o takim przypadku w agrobiznesie , bydło można oporządzać ale w pole już jechać nie. W przypadku kontroli policji gdyby ktoś był w polu oznacza to złamanie kwarantanny.

4,966

Odp: Ręcę opadają.

koseś napisał/a:

No by to szlag trafił wlepili mi kwarantanne i całej rodzinie bo zarazony gościu mnie podał że miałem z nim kontakt , a on mi tylko paliwo cysterna przywiózł....

Dziś wszystkie informacje z przymrużeniem oka traktuję. Ale jak to prawda to kiepsko

Siły na zamiary zmierz....

4,967

Odp: Ręcę opadają.

no w sumie dzisiaj 1 kwietnia a jak znam Tomka to może być dobry kant wink

Nie ma to jak FORTSCHRITT

4,968

Odp: Ręcę opadają.

Średni temat do żartu skoro dziś liczba zmarłych od początku przekroczyła liczbę mieszkańców mojego powiatu. Liczba chorych to już połowa mojego województwa. W zakładzie chyba największym w moim powiecie pracowało 420 osób w tym moja siostra (zwolniła się jednak dwa miesiące temu) dwa dni temu okazało się że pracowała tam osoba chora. Zakład stoi na dwa tygodnie już wiadomo że nie wszyscy znajdą robotę po powrocie a jak jeszcze okaże się że w tym miejscu doszło do rozniesienia wirusa to odbiorcy się wypną i będzie z 200 bezrobotnych.

4,969

Odp: Ręcę opadają.

Trzy tygodnie temu wróciłem z trasy i przez dwa tygodnie utrzymywałem kwarantanne od moich rodziców i sąsiadów dla mojego świętego spokoju. Dwa dni temu mój ojciec zaczął żalić się na kłucie w okolicach serca ,baliśmy się ,że ma drugi zawał i wezwaliśmy karetkę. Mieli go zabrać na badania do szpitala Marciniaka we Wrocławiu ,na miejscu szpital odmówił przyjęcia bo jestem kierowcą zawodowym i miał ze mną kontakt ,więc wysłali go na zakaźny na ul.Koszarową. Na szczęście to nie zawał ,ale dostał kwarantanne i my razem z nim. I mam teraz prawie pięć tygodni kwarantanny!!! Dobrze ,że mam co robić w koło domu i ojciec wcześniej w polu popryskał bo by była lipa.

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

4,970

Odp: Ręcę opadają.

tomek 323 napisał/a:

no w sumie dzisiaj 1 kwietnia a jak znam Tomka to może być dobry kant wink

Panowie więcej luzu  to tylko żart 😎 może i czarny  ale żart.
Rocznie umiera 400tys ludzi w Polsce w wsposob naturalny albo i nie naturalny  to daje ponad 1000 zgonów dziennie  z czego rak wykancza ponad 200 ludzi w różnym wieku ,  korona wirus minie a raczysko pozostanie.......

4,971

Odp: Ręcę opadają.

Śmiechem żartem ale jak mleczarek przyjeżdża po mleko to juz nie podchodzę do niego bo mleko idzie bezpośrednio na niemcy. Za tydzień dój kontrolny więc jakoś też będę musiał na odległość od gościa z federacji

E 516 na części
Telefon 695 076 269

4,972

Odp: Ręcę opadają.

Federacja wstrzymała doje kontrolne wink

4,973

Odp: Ręcę opadają.

Wstrzymała ale dzwonią i pytają o możliwość doju. . Miesiąc bez szmalu i katastrofa.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

4,974

Odp: Ręcę opadają.

Mi na prima aprilis mleczarnia przyszła kartkę o obniżce ceny o 18gr. Czekam kiedy powiedzą że to żart. Martwi mnie trochę że pismo ma datę z 31.03 pieczęć i podpis prezesa.

Może wirus ludzi przesadnie dużo jeszcze nie wykończył ale ekonomicznie już daje nieźle. I społeczne też. Ludzie już do siebie się nie uśmiechają a nawet przestali sobie ręce podawać.  I niestety liczba zmarłych przez niego nie spowoduje spadku śmierci w inny sposób np na raka.

4,975

Odp: Ręcę opadają.

dzień do dupy, wydmuchało mi uszczelkę pod głowicą w opryskiwaczu, i na koniec pryszczenia coś pizło w tylnym kole i zablokowało w skręcie ( chyba przegób zmieliło). Trza było manitu za dupe do góry i przypchać na podwórko. Pojechałem pryskać groch i soję, pół pola grochu pi.....lone dzikuny mi zaorały i wybrały...

4,976

Odp: Ręcę opadają.

a co powiesmleko za 80 groszy i tylko 80 procent biora a reszta to sam se radz mleczarnia turek

4,977

Odp: Ręcę opadają.

mpopis napisał/a:

dzień do dupy, wydmuchało mi uszczelkę pod głowicą w opryskiwaczu, i na koniec pryszczenia coś pizło w tylnym kole i zablokowało w skręcie ( chyba przegób zmieliło). Trza było manitu za dupe do góry i przypchać na podwórko. Pojechałem pryskać groch i soję, pół pola grochu pi.....lone dzikuny mi zaorały i wybrały...

na pocieszenie powiem że w TV ładnie wyszedłeś

Rolnik z powołania:-)

4,978

Odp: Ręcę opadają.

Uczesał się ? wink

4,979

Odp: Ręcę opadają.

Raczej nie korzysta z fryzjerskiego podziemia.

4,980

Odp: Ręcę opadają.

ciekawa jaka przyczyna - na pierwszym cylindrze w magnum
https://pics.tinypic.pl/i/01005/wglsulkb6wae_t.jpg