5,041

Odp: Ręcę opadają.

To wiesz co spotyka właścicieli bizonów gdy idą po części wink

5,042 Ostatnio edytowany przez Piotrek1990 (2020-07-18 00:46:37)

Odp: Ręcę opadają.

Żadne to pocieszenie skoro nowa tuleja to 1250zł z tego co pamiętam A w zasadzie starsza była lepsza. Chciałem sobie poprawić to mam. Stara tuleja pójdzie do szafy bo znając życie jaka dokładność taka trwałość.

Siły na zamiary zmierz....

5,043

Odp: Ręcę opadają.

Dzwon reklamuj na co ci coś co nie spełnia swojej funkcji

5,044

Odp: Ręcę opadają.

Problem jest w tym, że założone na kombajnie A drugi -było kupione w zeszła żniwa na wszelki wypadek bo pojawił się luz 1mm A rzepak stał na polu.

Siły na zamiary zmierz....

5,045

Odp: Ręcę opadają.

Polska jakość...

5,046

Odp: Ręcę opadają.

ja ten sam zestaw bralem ale do 512 jakis czas temu, co prawda nie w pankowie, to pamietam ze kazdy element trzeba było poprawiać. jakosc czesci wykonanych w stodole przez firme zenek i syn po 6 wojakach.

5,047

Odp: Ręcę opadają.

i bedzie coraz gorzej , najgorzej...

mdw

5,048

Odp: Ręcę opadają.

A na przyszłość. Ktoś ma jakieś namiary na sklep np w Niemczech? Zamówić nie problem jak to w trakcie przygotowań kombajnu do żniw

Siły na zamiary zmierz....

5,049

Odp: Ręcę opadają.

Lokalny sklepik pod Gorzowem Wlkp twierdzi że to Niemcy do nich na zakupy przyjezdzaja

5,050

Odp: Ręcę opadają.

Ciekawa teoria. Bo np. pasy lepiej kupić w Niemczech bo po pierwsze są niemieckie A po drugie o 1/3 a niekiedy prawie połowę tańsze niż u nas smile

Siły na zamiary zmierz....

5,051 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2020-07-20 17:22:13)

Odp: Ręcę opadają.

w schingwitz jest sklep bodajże

mdw

5,052

Odp: Ręcę opadają.

Kuzyn zawsze jeździł tam po części do 525 i 527, nigdy panków

E 516 na części
Telefon 695 076 269

5,053

Odp: Ręcę opadają.

To dajcie jakiś namiar na przyszłość

Siły na zamiary zmierz....

5,054

Odp: Ręcę opadają.

http://www.mdw-singwitz.de/

E 516 na części
Telefon 695 076 269

5,055

Odp: Ręcę opadają.

Cholera rok temu wszystko szło sprawnie, w tym roku co wyjazd to coś się dzieje, od połamanych wiatraków po spalone alternatory na pogiętych popychaczach kończąc. A teraz jeszcze nie mogę ustawić obrotów bębna, coś chyba się zablokowało przy tej zębatce na odrzutniku.... Pewnie trzeba będzie odrzutnik zwalać

5,056

Odp: Ręcę opadają.

Łożysko oporowe się rozsypało, miałem chyba dwa lata temu ten problem. Ogólnie jak koło i tulej z wału lekko zejdzie to w pół dnia powinieneś się z tym uwinąć.

5,057

Odp: Ręcę opadają.

Łożysko było ok, dwa lata temu tam zaglądałem to w miarę leciutko odrzutnik schodził. Wymieniłem obudowę łożyska oporowego i odpukac jest ok. Tak mi na gwincie złapało że prędzej wajchę w kombajnie bym ukręcił niż to ruszyl

5,058

Odp: Ręcę opadają.

Przedwczoraj na firmie zajarał się paszowóz, cały osprzęt silnika poszedł. Ciekawe jak sam silnik i całe jego uszczelnienia. Całe szczęście że chłopaki było przytomni i szybko opanowali ogień bo jak by sie zajęła hydraulika to by już był nie do ugaszenia. A największe szczęście że zajarał się w drodze ze silosów do obory a nie w środku bo z krokami mogłoby być nieciekawie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

5,059

Odp: Ręcę opadają.

Kilka dni temu Magda zdołała ugasić ładowarkę bo coś się stało z rozrusznikiem, ale przytomnie zdusila ogień kurtką i gasnicą lekko przypalajac kilka palców jak odlamywala kabel akumulatora od rozrusznika.

5,060

Odp: Ręcę opadają.

dzisiaj koledze spaliło sie 5 ha  zyta od ciągnika sąsiada

mdw