5,061

Odp: Ręcę opadają.

Tak to jest z tymi maszynami, małe zwarcie i już idzie. Jak ktoś nie ma zimnej krwi to można się szybko pozbyć sprzętu.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

5,062

Odp: Ręcę opadają.

Zimna krew to podstawa. Mi wczoraj od hamulca lewego już się paliło na skrzyni biegów . Na szczęście na drodze A nie na Polu

Siły na zamiary zmierz....

5,063

Odp: Ręcę opadają.

mi też wczoraj juz kombajn sie tlił. serwis mi wymienił bagnet i źle ustawił. tak że kosa obcierała o niego ja jada i czuje swąd, a w chederze słoma juz przypalona

Rolnik z powołania:-)

5,064

Odp: Ręcę opadają.

To masz jakiś nowy  ? tongue

Siły na zamiary zmierz....

5,065 Ostatnio edytowany przez androl (2020-08-01 01:57:28)

Odp: Ręcę opadają.

Wczoraj przed wieczorem spaliła się niedaleko nówka prasa, widziałem ten czarny dym. Nie znam marki ale na pewno z górnej półki bo tylko taki sprzęt ma ten gość.

5,066

Odp: Ręcę opadają.

Piotrek1990 napisał/a:

To masz jakiś nowy  ? tongue

ja? mam fortschtitta 514 a serwis to ojciec

Rolnik z powołania:-)

5,067

Odp: Ręcę opadają.

Dlatego wolę zrobić sam. Najwyżej na siebie zły będę że coś źle jest smile

Siły na zamiary zmierz....

5,068

Odp: Ręcę opadają.

ja jeżdze na skupy, w tym czasie ojciec ogarnia kombajn. On na skup boi sie jechac to mi taki układ pasuje

Rolnik z powołania:-)

5,069

Odp: Ręcę opadają.

kto kosi ten powinien ogarniac kombajn

mdw

5,070

Odp: Ręcę opadają.

U mnie jak tata kosił to ja mu ogarniałem. Jak przyszło mdw to sam sobie ogarniam i on nie kosi tylko odwozi na skup.

Siły na zamiary zmierz....

5,071

Odp: Ręcę opadają.

Dwa sprzęty i dwie awarie. Kombajn ma rozsypane łożysko od osi podsiewacza  a skoro nie mogłem kosić pojechałem prasować i skończyła mi się bierznia krzywkowa.

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

5,072

Odp: Ręcę opadają.

ja bedę stał conajmniej do środy, bo wytarła mi sie zebatka na przenośniku kłosowym i czekam az z pszenna dojedzie, bo w okolicy nie kupi

Rolnik z powołania:-)

5,073

Odp: Ręcę opadają.

w modliborzycach pytałeś?

5,074

Odp: Ręcę opadają.

pytałem, tam mają do zachodnich a forszaj to ściana wschodnia

Rolnik z powołania:-)

5,075

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

ja bedę stał conajmniej do środy, bo wytarła mi sie zebatka na przenośniku kłosowym i czekam az z pszenna dojedzie, bo w okolicy nie kupi

Jadąc do Pankowa przejeżdżam koło sklepu w Pszennie i nawet nie zwalniam, bo wolę zakupy robić w Pankowie. Jak nie mam czasu jechać to kurier z Pankowa jest w 24 godziny, a w Pszennie brałem w zeszłym roku pompę wtryskową to tak jak piszesz operacja wymiany trwała tydzień.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

5,076

Odp: Ręcę opadają.

do pankowa nie idzie sie dodzwonić

Rolnik z powołania:-)

5,077

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

ja bedę stał conajmniej do środy, bo wytarła mi sie zebatka na przenośniku kłosowym i czekam az z pszenna dojedzie, bo w okolicy nie kupi

A zębatka nie pasuje od bizona 7 zębowa

5,078

Odp: Ręcę opadają.

W iłży człowiek ma dobrz3 wyposażony nawet sklep jeszcze ze starymi zapasmi z ddr

5,079

Odp: Ręcę opadają.

Pajej napisał/a:

do pankowa nie idzie sie dodzwonić

Dziwisz się? Żniwa są.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

5,080

Odp: Ręcę opadają.

Pietia napisał/a:
Pajej napisał/a:

ja bedę stał conajmniej do środy, bo wytarła mi sie zebatka na przenośniku kłosowym i czekam az z pszenna dojedzie, bo w okolicy nie kupi

A zębatka nie pasuje od bizona 7 zębowa

bizon ma 9 zębów, i nie mieszczą się łopatki w podajniku, już to przetestowałem

Rolnik z powołania:-)