41

Odp: Ręcę opadają.

u mnie już chyba z 4 razy wyciągał pompę podnośnika w dwa dni bo podnośnik się zacinał !!

42

Odp: Ręcę opadają.

Na szczęście ktoś przerobił już mocowania pompy podnośnika na pompę od ruska, kupiłem nową za 160 zł i w pole smile

43

Odp: Ręcę opadają.

jaka wydajna kupiles podaj strone skad

44 Ostatnio edytowany przez sławek77 (2012-08-24 18:06:09)

Odp: Ręcę opadają.

Poprzednia była nsz 32 prawa, teraz założyłem nsz 40, kupiłem z allegro, pług b 200 zawieszany podnosi już przy bardzo niskich obrotach

45

Odp: Ręcę opadają.

http://moto.allegro.pl/pompa-hydraulicz … 04639.html
taka slawek?

46

Odp: Ręcę opadają.

Dokładnie tą kupiłem i od tego sprzedającego

47

Odp: Ręcę opadają.

no ja musze przy mtz wymienic tylko ta oryginalna jest okragla ia ta plaska i nie wiem czy to  jest to same z mocowaniami na pewno wydajniejsza bedzie

48

Odp: Ręcę opadają.

mi ręce opadają ale nie z powodu maszyn lecz z powodu życia ....
w tym tygodniu   zgineło  3 moich  rówieśników .... żaden nie przekroczył  25lat ...   jeden się utopił  na 60 cm głębokości a 2 spłoneło  w wypadku ....   jakas paranoja .... i wczoraj słyszałem o kolejnym wypadku  3 wioski dalej że znów ktoś zginą w płonącym samochodzie ...  Co to się dzieje

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

49 Ostatnio edytowany przez korner2 (2012-08-24 23:27:49)

Odp: Ręcę opadają.

A niedaleko mnie powiesił się gospodarz... Dosyć znany w moich okolicach, jeszcze kilka lat temu obkaszał mnie i sąsiadów. Coraz częściej ludzi przytłacza codzienność i nieudolnie rządzone państwo... Na prawdę szkoda człowieka, duże gospodarstwo, żona, dzieci a to takie coś :uuuu:

50

Odp: Ręcę opadają.

Wojtas nie tylko z "twojej półki" kostucha kosi ! tu nie ma reguły .

51

Odp: Ręcę opadają.

to nie kostycha to głupota jest najczestrzą przyczyną a 25 l to akurat .
a samochody sa szybsze a drogi waskie

52

Odp: Ręcę opadają.

kiedyś powiesił się mój sąsiad i to ja miałem tego pecha że go znalazłem do końca życia nie zapomnę tego widoku...

53

Odp: Ręcę opadają.

marian 323 napisał/a:

no ja musze przy mtz wymienic tylko ta oryginalna jest okragla ia ta plaska i nie wiem czy to  jest to same z mocowaniami na pewno wydajniejsza bedzie

Wałek z frezami pasuje, mocowanie pompy ma ten sam rozstaw i podłączenie węży też jest identyczne.

54

Odp: Ręcę opadają.

bardzo dzieki za info (+)... czeka mnie kupno pompy i rozdzielacza do mtz bo pierd..ny nie moze podnies na maxa tylko do pewnego momentu

55

Odp: Ręcę opadają.

krzychu napisał/a:

kiedyś powiesił się mój sąsiad i to ja miałem tego pecha że go znalazłem do końca życia nie zapomnę tego widoku...

Znalazłeś czy ściągnąłeś ze sznura też??? U nas chodzi takie "wierzenie" że kto wisielca ze sznura ściągnie sam na nim zawiśnie... Nawet parę razy się sprawdziło.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

56

Odp: Ręcę opadają.

A co byś powiedział?- sasiad  utopił się w mojej studni- schodziłem po szczeblach na dól studni i zauważyłem  ciało na glębokości 30 m bo taka mam gleboką    wychodząc mało mi serce nie wyskoczylo  ze strachu?-   a tak naprawdę zanim wpadł   do wody  to  zabił się  uderzając  w przegrody  - naprawdę  przeżyłem  horor   a studnia  jest nieczynna   gdyż korzystam  z sieci- wszyscy go szukali  a ja go znalazlem!-

57

Odp: Ręcę opadają.

Co mu złego zrobiłeś ? Nie mógł utopić się w swojej ?

58

Odp: Ręcę opadają.

może nie miał swojej... gorzej jak sąsiad ze wsi lata  po pijaku za przechodniami z siekierą ... i podpala wszystkich do okola  jedynie on nie spalony

Sprzedam U-4514

59

Odp: Ręcę opadają.

Ciągle  narzekał  że nie chce żyć - myślałem że tylko tak  mówi   a jego studnia za płytka   i pod obserwacja  bo go pilnowali  i tak nie upilnowali - a mnie pozostawili z problemem i klopotem  z policja  i prokuratorem  - w końcu  uznali  że to samobójstwo?  a najsmutnjejsze  to że chlop  miał 75lat i zrobil to u mnie  bo studnia gleboka a znal ją dobrze- czyli uznal że jest pewna?

60

Odp: Ręcę opadają.

u nas jeden latał w latach 80 z młotkiem i mordował po kolei to w jednej wsi to w drugiej... W niedziele w pierwszej ławce w kościele siedział. Żona myślała że chłop nocki robi a tu masz... Młotkował niewinne kobiety... Na nim właśnie ostatnia egzekucja w polsce była zrobiona (kara śmierci) a ksywkę miał Skorpion.... Pewnie większość z Was o tym gościu słyszała...

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....