61

Odp: Ręcę opadają.

tego gościa co się powiesił to ściągałem z powroza a w przesądy nie wierzę

62

Odp: Ręcę opadają.

oglądałem raz o tym skorpionie reportaż z przedstawionymi wizjami lokalnymi w których on wszystko pokazywał, wypowiedzi milicji, dochodzeniówki.
Ogólnie z tej sprawy wysuwa się jeden morał: Wtedy była zbrodnia, była kara
teraz jest zbrodnia ale kary nie ma.

Trzy podstawowe klucze na warsztacie: młotek, majsel, bosh i spawarka.
Sory, cztery))

63

Odp: Ręcę opadają.

Czy na temat tego gościa nie nakręcono filmu Lincz?

64

Odp: Ręcę opadają.

u nas jakoś jeszcze nikogo nie zamordował, jedynie pali wszystkich po kolei .

Sprzedam U-4514

65

Odp: Ręcę opadają.

czasem to faktycznie ręce opadają rano spaliła mi się szlifierka kupiona dzień wcześniej w tessco dosłownie po włączeniu kupa ognia aż mi z łap wypadła-chinskie gó..obornik,następnie zetor dwa razy prychnoł i stop,tego jeszcze nie widziałem pół dnia po sklepach żeby ośkę dostaćhttp://www.fotoload.pl/123aa76/70322554e66a9e661d24769b88708bd314271_min.jpg http://www.fotoload.pl/123aa51/461123e12b3fae99d82e1a2c526ba7641005_min.jpg na koniec pies łancuchowy zawsze miał pier..olca na tle samolotów i burz jak przechodziły szczekał za nimi jak wściekły.więc była burza pies zerwał łancuch i pognał za nią ,i od tej pory nikt go w okolicy nie widział-nieżle jak na jeden dzień.

66

Odp: Ręcę opadają.

Grzegorz89 napisał/a:

Czy na temat tego gościa nie nakręcono filmu Lincz?

Lincz to film o wydarzeniach we Włodowie, a o Skorpionie był jeden odcinek Paragrafu 148 kara śmierci  http://www.youtube.com/watch?v=nN9yv0YEGb8

67

Odp: Ręcę opadają.

A u mnie w tym tygodniu mój kolega 23lata stracił rękę..... wkręciła  mu ją prasa rolująca....
na szczęście przeżył bo obok był koleś który szybko podbiegł i wyłączył ciągnik, dzięki temu przeżył. Ale ręka wyrwana przy barku została w prasie. Chłopak ma 2 gospodarstwa do obrobienia a do tego miał się teraz żenić..... masakra

68

Odp: Ręcę opadają.

Jest to tragedia dla niego osobista  ale myślę że się pozbiera  i  zycie  sobie  ułoży i być może będzie prowadził gospodarstwo  niech Bóg ma go w opiece!

69

Odp: Ręcę opadają.

Niedaleko mnie mieszka młody rolnik też bez ręki. Daje rade musiał kupić ciągnik z sterowaną elektronicznie skrzynią ......
A rękę stracił przez wałek bez osłony , miał 6 lat  za luźne ubranie go pociągnął

A jeśli chodzi o temat " ręce opadają "  W zeszłym tygodniu wydmuchało mi uszczelkę
( źle ustawiona tuleja ) zrobiłem pojechałem kończyć talerzowanie i nie skończyłem bo poszła opona. Była w strasznym stanie poprzedni właściciel jeździł chyba na kapciu trzymała się chyba na 1 warstwie włókien ale wytrzymała u mnie 4 lata. a bieżnik miała super. teraz mam nową  dnieproshima 2350 zł z założeniem

70

Odp: Ręcę opadają.

Mi właśnie padła sprezarka w forszaju zjem cos i ide rozkrecac. dziwnie sie tłucze i powietrza nie daje...

Rolnik z powołania:-)

71

Odp: Ręcę opadają.

no.... sprężarkę to masz na wierzchu. Ja właśnie walczę z nakrętką koronową co trzyma cały dolny wałek wkupie w skrzyni biegów. Pół forszaja leży pod stodołą... Zastanawiam się czemu się diablica odkręciła... Zabezpieczona była a i tak puściła....

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

72

Odp: Ręcę opadają.

Ręce opadają albo i nie.Tym razem coś pozytywnego.Moja żona zgubiła dzisiaj podczas zakupów portfel z kasą(300zł) ,prawkiem,dowodem i kartą kredytową.Gdy się zorientowała zdążyła zablokować kartę ale na policji portwel był prędzej jak ona.Anonimowy znalazca okazał się uczciwym człowiekiem.

73

Odp: Ręcę opadają.

i to było w Polsce???? niemożliwe smile pełen podziw

E 516 na części
Telefon 695 076 269

74

Odp: Ręcę opadają.

Może byli na zakupach w Niemczech.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

75

Odp: Ręcę opadają.

to by niemce wyrzucili do śmietnika a nie na komisariat smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

76

Odp: Ręcę opadają.

na pewno go znalazł gorliwy słuchacz radia maryja

77

Odp: Ręcę opadają.

Taki słuchacz, to na kolanach zaniósłby ten portfel do samego Torunia, więc to raczej nie był on wink

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

78

Odp: Ręcę opadają.

pochwale się wam ze tez miałem przyjemność oddać zgubiony portfel. Troche kasy przepadło ale jaka satysfakcja, bezcenne...

Rolnik z powołania:-)

79

Odp: Ręcę opadają.

I tu PiotrK słuszna uwaga i +

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

80

Odp: Ręcę opadają.

Panowie, miał ktoś z was problem z wyrzucającym bendiksem w MTZecie lub BELARUSIE? u mnie w oryginalnym rozruszniku poszedł po roku czasu-no cóż pewnie był wadliwy to kupiłem nowy. Miesiąc czasu i to samo- kupiłem następny a ten wytrzymał dłużej. Jak i na niego przyszła pora to kupiłem cały rozrusznik szybkoobrotowy i od wczoraj znów to samo. Panowie co robić??? Może to wieniec? Pomocy!!!

E 516 na części
Telefon 695 076 269