1,341

Odp: Ręcę opadają.

Stachu napisał/a:

Ja krów nie mam ale wujek ma 50 dojnych i odstawia mleko do Sierpca i dostaje 1.65zł/Litr plus premie. Wszyscy co odstawiają w inne miejsca podobno Kwas jak u was!

1,65 ?? a widziales jego fakture ze po tyle dostaje ??? czy tylko wujek CI mowił ??

1,342

Odp: Ręcę opadają.

jak by płacili 1,65 to bym zaraz się przepisał tam bo Sierpc tylko 30 km ode mnie i samochody po mleko dojeżdżają do sąsiadów. Zwykle Sierpc płaci do 20 gr więcej niż Lipno gdzie odstawiam mi płaca 0,95-1,0 więc teraz (majowe ceny) to powinno być w Sierpcu 1,15 a w kwietniu mogli płacić 1,30-1,40

1,343 Ostatnio edytowany przez zibi37 (2015-05-06 21:05:17)

Odp: Ręcę opadają.

Rur3k napisał/a:

jak by płacili 1,65 to bym zaraz się przepisał tam bo Sierpc tylko 30 km ode mnie i samochody po mleko dojeżdżają do sąsiadów. Zwykle Sierpc płaci do 20 gr więcej niż Lipno gdzie odstawiam mi płaca 0,95-1,0 więc teraz (majowe ceny) to powinno być w Sierpcu 1,15 a w kwietniu mogli płacić 1,30-1,40

No wlasnie  przeciez to raczej malo realne aby teraz placili po tyle za litr? no chyba ze to jakis wyjatek i odstawia niebagatelne ilosci litrow

1,344 Ostatnio edytowany przez Rur3k (2015-05-06 21:25:37)

Odp: Ręcę opadają.

Mój aktualny cennik
zwykle są jeszcze jakieś dodatki płacone w wysokości 5-8 gr

http://images69.fotosik.pl/865/547c74685ee7197em.jpg

1,345

Odp: Ręcę opadają.

Ostatnio ze 2 miesiące temu u niego na flaszkę byłem a f-ry nie oglądałem. Pytałem go czy to prawda, że jest taka lipa a On powiedział, że Sierpc tak płaci a inne pobliskie po ok 1zł. Wiem, że ma Z..... krowy super mleczne pod oceną i współpracuje z nimi w h.. lat. Tak jak pisałem ja nie mam krów to słowa wuja. Może zadzwońcie do tego Sierpca bo wątpię żeby kłamał bo to swój chłop!

1,346

Odp: Ręcę opadają.

Ciekawa sprawa pismo z 29 kwietnia a zmiana z 1 kwietnia  normalnie sprzedali mleko a po fakcie obniżyli cenę .Ciekawe kiedy trzeba będzie dopłacać aby odebrali nasze płody rolne ?

1,347

Odp: Ręcę opadają.

Znam kilku takich co w zeszłym roku dopłacali do produkcji jęczmienia browarnego i pszenicy. Pan dał nasiona, chemię, odebrał ziarno i jak przyszły dopłaty to rolnicy ustawili się z gotówką w kolejce i dopłacili ile brakło.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,348 Ostatnio edytowany przez zibi37 (2015-05-08 07:04:04)

Odp: Ręcę opadają.

Z tego co wiem  wiekszosc mleczarni obnizyla ceny od 1  kwietnia   a niektore  mleczarnie pojechaly z cena na max.  A  te praktyki  z obnizaniem cen za okres wstecz to chyba juz norma


Ale ten cennik powyzszy to mnie powalil z nog  sad  to ja mam jeszcze super cene  do 6000 l wychodzi srednio 1,25

1,349

Odp: Ręcę opadają.

List szefostwa biedronki do mleczarni współpracujących czytaliście ?

1,350

Odp: Ręcę opadają.

No właśnie się zapoznałem. No i chyba zmienię sklep w którym kupuje mleko..... na pewno zmienię ......  Trzeba zrobić akcję na facebooku nie kupuję mleka w Biedrące to im pała zmięknie...

1,351

Odp: Ręcę opadają.

Nic dobrego nie ma i nie będzie.. U mnie mleko cały czas poza klasa bo średnia somatykow jest wysoka i weź teraz wyjdź z tego...  Krzysiek jak chcesz to mogę Ci sprzedać mleka.. Tylko jak by do Ciebie doszła paczka to śmietana by się zrobiła hehe big_smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,352

Odp: Ręcę opadają.

No skurwy.... Dziewczyna wzięła audi na zakupy i pojechała. Za 10 min dzwoni i ledwo mówi ze w rowie siedziała. Ja zajechałem i pytam co było a ona ze wyprzedzał gość i zaczął ją spychac do rowu. Nie miała jak zahamować bo z tyłu samochód jechał tez. I wyszło ze wylądowała w krzakach i trochę porysowany, chłodnica przebita gałęziami, lusterko jakoś się trzyma, listwy 2 wyrwane, tablice rej ktoś wziął bo ze strachu dziewczyna pojechała dalej się zatrzymała i nie wiedziała że nie ma. Plastiki połamane, nabite w felgi ziemi i pod opony drzewo wlazlo ale powietrze się trzyma... Szybko nie jechała u dobrze bo by dachowala... Teraz tak jeżdżą ze normalnie jak bym spotkał go to nie wiem czy by
wyszedł cały...

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,353

Odp: Ręcę opadają.

U nas już ponad miesiąc nie było deszczu poza kropidłem. Dziś oglądałem pogodę na TVN i niby bez deszczu na 1-nce niby tak. Dajcie jakiś pewny namiar na pogodę pls.

1,354

Odp: Ręcę opadają.

http://www.meteo.pl/  http://www.pogodynka.pl/ wylicz z tego delte i bedzie ok

Rolnik z powołania:-)

1,355

Odp: Ręcę opadają.

Dzięki czyli nie pryszczę jutro a już chciałem!

1,356

Odp: Ręcę opadają.

No kurde bele mele!!!
Panowie podłość ludzka nie zna granic.
Niedaleko mnie gość zostawił na polu kilka big bagów z nawozem ( na kukurydzę), nie wiem nie zdążył posiać czy coś.
Dzisiejszej nocy ok 1:00 budzi mnie jakiś warkot, patrze jedzie koparkoładowarka z przyczepą ( myślę nie ma bata jadą po nawóz).
Rano jadę do pracy a tu policja, kopara z przyczepa pełna bagów stoi na środku drogi. Okazuje się, że klamot się popsuł a złodzieje uciekli.
Późnym popołudniem odblokowali drogę, laweta zabrała koparkę, a właściciel nawóz.
No w głowie się nie mieści!!!!!!!!

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

1,357

Odp: Ręcę opadają.

To raczej zdarzenie z happy endem.

1,358 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2015-05-27 09:31:00)

Odp: Ręcę opadają.

jacekrado napisał/a:

No kurde bele mele!!!
Panowie podłość ludzka nie zna granic.
Niedaleko mnie gość zostawił na polu kilka big bagów z nawozem ( na kukurydzę), nie wiem nie zdążył posiać czy coś.
Dzisiejszej nocy ok 1:00 budzi mnie jakiś warkot, patrze jedzie koparkoładowarka z przyczepą ( myślę nie ma bata jadą po nawóz).
Rano jadę do pracy a tu policja, kopara z przyczepa pełna bagów stoi na środku drogi. Okazuje się, że klamot się popsuł a złodzieje uciekli.
Późnym popołudniem odblokowali drogę, laweta zabrała koparkę, a właściciel nawóz.
No w głowie się nie mieści!!!!!!!!

Kuzyn jemu chyba chyba dzisiaj w nocy usługe robił temu gosciowi pod ta kukurydze, dzwoniłem do kuzyna i to jemu robili usługe hehe i ma siac im kukurydze.

mdw

1,359

Odp: Ręcę opadają.

Heh

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

1,360

Odp: Ręcę opadają.

jacekrado napisał/a:

...Dzisiejszej nocy ok 1:00 budzi mnie jakiś warkot, patrze jedzie koparkoładowarka z przyczepą ( myślę nie ma bata jadą po nawóz)...

reagujemy, reagujemy na takie przeczucia. Złapać złodzieja na gorącym uczynku to jest coś.

gg 5118068