1,801

Odp: Ręcę opadają.

Dziś podczas orki f 303 pokazywałem bratu jak działa uls i bardzo dobrze działa i na tym koniec ale diabe kusi wiec zadusiłem forsza zdechł próba palenia a tu tak jak by ne chciał obucić wiec jeszcze raz patrze przez szybe dym wychodze rozrusznik w płomieniach zaczoł sie palic ogniem posypałem ziemią płomień ustał popukałem kluczem i odziwo zapalił *** na koniec urwałem wieszak na dziś koniec

1,802

Odp: Ręcę opadają.

A ja już patrzę dokończyć w polu i zostało dosłownie 2hektary i zaczyna spod uszczelki sadzić... Silnik będę cały zmieniał i już naprawdę nie chcę mi się przy nim grzebać jednak jest to nieuniknione. Dziś pojechałem zrobiłem hektar gruberem i zjechałem bez wspomagania. Zerwało mi gumy na pompie wspomagania, i zejdzie z dzień zanim to ogarnę. Najgorsze że 3godzina i już ciemno.....

1,803

Odp: Ręcę opadają.

scoda19 napisał/a:

Coś mi się wydaje że od kilku lat w JCB montują GPS po kradzieży kontaktuje się z centralą w Polsce a ci z producentem tak namierzyli ukradzioną ładowarkę koło Olsztyna i była gdzieś ukryta w lesie.

Ten czas dopiernicza, ona miała 4 lata, nie 2 i była jeszcze bez GPS-a.

1,804

Odp: Ręcę opadają.

A wystarczyło samemu włożyć lokalizator gps za kilkaset złotych .............

1,805

Odp: Ręcę opadają.

u mnie to samo sie stalo czy da sie to naprawic czy lepiej juz szukac nowego akumulatora https://www.youtube.com/watch?v=GeYfWsyekYI

1,806

Odp: Ręcę opadają.

Nie tyle uszkodzona co zwarcie między płytami. Teoretycznie da sie to zrobić, jednak samemu bym sie nie zabierał zato. Jak aku nie ma więcej jak 3-4 lata to spróbowałbym dać go do regeneracji w specjalistycznym warsztacie.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

1,807

Odp: Ręcę opadają.

Ta teleskopówka JCB 531-70 WM rzadki model ful wypas, rozłączne napędy. Prawdopodobnie była w noc kradzieży widziana na lawecie na wyjeździe z Ciechanowa w kierunku na Maków Mazowiecki.

1,808 Ostatnio edytowany przez Grzegorz89 (2015-11-11 21:35:56)

Odp: Ręcę opadają.

Ciekawe czego jedna ładowarka kosztuje ponad 200tys a druga połowę? I jest ich sporo. Tak sobie myślę, że to ogromna strata.
http://olx.pl/oferta/jcb-531-70-okazja- … 07a1672be6
http://olx.pl/oferta/jcb-531-70-agri-su … 07a1672be6
I jeszcze ciekawe czy przez granicę nie przeszła, bo jak poszła na wschód to pozamiatane. Ciekawe czy jakoś monitorują na granicy co i czy wjechało i wyjechało. Czy policja kontaktuje się ze strażą graniczną w razie takiego wypadku.

1,809

Odp: Ręcę opadają.

Rąbią na części , chętnych nie brakuje,

Leszek   dla kolegów'

1,810

Odp: Ręcę opadają.

u mnie w okolicy poszły dwie jednej nocy w zeszłym tygodniu

1,811

Odp: Ręcę opadają.

a to też nie tajemnica wielka że kupują  nasi na duże gospodary !!!!  sam widziałem takie myki i nawet by nie pomyślał bo mają kasę a na takie tematy się łapią , kto to u nich znajdzie !!!  kto sprawdza??jak policji nie pokarzesz gdzie i kto ,to w życiu nie znają,

Leszek   dla kolegów'

1,812

Odp: Ręcę opadają.

kuzynowi zarypali w  biały dzien ale za duzo ludzi widziało i w ciagu dwóch godzin dogonili

mdw

1,813

Odp: Ręcę opadają.

Sarast takie coś miało miejsce kilka lat temu w znajomym wielkoobszarowym i tam sprawa dotyczyła kilku ciągników .

1,814

Odp: Ręcę opadają.

i to jest normalne na takie gospodary trafi i kamień w wodę .

Leszek   dla kolegów'

1,815 Ostatnio edytowany przez Fenol (2015-11-12 20:50:59)

Odp: Ręcę opadają.

no to trzymajcie się krzeseł bo w mojej okolicy u obszarnika pracowały trzy ciągniki ukradzione...w Czechach.
I w życiu bym nie powiedział że taka gospodara kupuje używane,

Maszyny zostały zarejestrowane, wszystko legalnie.
Psy zastawiły na nich łapkę i na publicznej drodze na pole wszystkie shaltowane.

a tak przy okazji to wczoraj ostatni dzień pasienia sad
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2eec341eb558.jpg

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,816

Odp: Ręcę opadają.

Wielu tych obszarników jest nimi dzięki różnym kantom, i przeważnie im tak zostaje.

1,817

Odp: Ręcę opadają.

Fenol napisał/a:

a tak przy okazji to wczoraj ostatni dzień pasienia sad
http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2eec341eb558.jpg

Dlaczego ostatni ?

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

1,818

Odp: Ręcę opadają.

Panowie jak to jest dziś miałem małą spine z moim tatulkiem odnośnie rozrusznika , ostatnio spaliłem w forszu i kupilismy drugi po regeneracij ja mu mówie ze warto było co jakiś czas go rozebrać co 2 3 sezony i przesmarować tulejki a on mi muwi te tam nawet przy montażu nie ma smaru ze aś tam tulejki które nie potrzebują smaru ja mu mówię ze tulejki tulejkami ale musi nby tam kapka smaru bo na sucho to raczej nie pochodzi a on swoje i głupiego zemnie robi jak to jest musi byś ten smar i czy warto tam zajżeć

1,819

Odp: Ręcę opadają.

trzeba przesmarować chociaż przy trybie a teraz z innej beczki jak to jest złomiarze kupują po 30 gr a sprzedają po 1,50zł ? i każdy tak samo się trzyma

1,820

Odp: Ręcę opadają.

U mnie tak jest ... Z tym że jak moje było po 60-80groszy kilo to u nich też 1.5zł.