1,861

Odp: Ręcę opadają.

u mnie paszówka po685netto http://www.golpasz.pl/pl/skup_zboz/

1,862

Odp: Ręcę opadają.

wymarznie !

1,863

Odp: Ręcę opadają.

poczytaj temp ponizej zera robaki padaja po tygodniu, wiec mało skuteczna metoda zwłaszcza ze mamy ciepło

Rolnik z powołania:-)

1,864

Odp: Ręcę opadają.

Bardzo skuteczna tylko właśnie brak mrozów.

1,865

Odp: Ręcę opadają.

No to jak masz binie to jaki problem z gazowaniem. jest wentylacja to kładziesz smrody przy wlocie i włączasz...

1,866

Odp: Ręcę opadają.

wentylacja to dmuchawa jedynie

Rolnik z powołania:-)

1,867

Odp: Ręcę opadają.

Pajej przestań siać pszenice w ogóle zboża to nie ma sensu.

1,868

Odp: Ręcę opadają.

koledzy z trojszczykiem jest problem w tym roku u mnie też wykryli i gazowałem 2 silosy 70t koszt 450zł

Świat należy do młodzieży Stary robi Młody leży

1,869

Odp: Ręcę opadają.

rozmawialiśmy o tym kiedyś, tabletki trzeba wrzucić do bina i wszystko wybite.
włącznie z cielakami obok w stodole.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

1,870

Odp: Ręcę opadają.

Jak sypałem zboże w żniwa to od razu co jakiś czas w dmuchawę wrzucam tabletki  i jest spokój , a w zeszłym roku dałem tabletki zimą ale na cały silos a nie tylko rozsypane u góry , jak zawiozłem na paszarnie to ich przyrząd nie wyczuł że było gazowane ....

1,871

Odp: Ręcę opadają.

koses ale jak na całą powierzchnie w binie wsadzic?

Rolnik z powołania:-)

1,872

Odp: Ręcę opadają.

Dzidą z rurki 3/4cala

1,873

Odp: Ręcę opadają.

Zwalczanie owadów w silosach przy pomocy Quichphosu jest bardzo proste, bo 30% tabletek sypiemy po wierzchu, a 70% na metr w ziarno. To jest preparat na bazie karbidu i wytwarzający się, pod wpływem wody zawartej w atmosferze, gaz jest o wiele cięższy od powietrza i swobodnie przemieszcza się w dół zbiornika zabijając wszystko. To tylko kwestia czasu.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

1,874

Odp: Ręcę opadają.

Trawnika przy domu od 3 lat też nie mam upiększonego kopcami. Nie pamiętam komu dziękować za tą poradę, działa !

1,875

Odp: Ręcę opadają.

MAREKPE napisał/a:

Zwalczanie owadów w silosach przy pomocy Quichphosu jest bardzo proste, bo 30% tabletek sypiemy po wierzchu, a 70% na metr w ziarno. To jest preparat na bazie karbidu i wytwarzający się, pod wpływem wody zawartej w atmosferze, gaz jest o wiele cięższy od powietrza i swobodnie przemieszcza się w dół zbiornika zabijając wszystko. To tylko kwestia czasu.

dzieki, tak zrobie

Rolnik z powołania:-)

1,876

Odp: Ręcę opadają.

a ja jadąc do pracy miałem kolizje audi mi skasowli byłem w srodku baba mi nie wychamowała jak mnie pchneło to jeszcze babka przede mną oberwała masakra 2 miechy jak bez problemowo autem jeżdzę a tu kurde auto do klepania

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,877

Odp: Ręcę opadają.

Szkoda bo się napracowałeś przy nim sporo. Ale nikomu się nic nie stało? Podstawa dobre gumy, ja muszę pomyśleć, bo śliskie jak cholera mimo, że dobrej firmy i nie zdarte....

1,878

Odp: Ręcę opadają.

Gumy to trzeba miec w glowie jeszcze wink Na samochodzie wiadomo trzeb dbac i wszystko a opony zapewniaja bezpieczenstwo lecz takie stukniecie to bylo spowodowane szklanka na asflacie czy sie zagapila i buuuum?

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

1,879 Ostatnio edytowany przez tomek 323 (2015-12-16 19:52:13)

Odp: Ręcę opadają.

zagapiła albo nie zdążyła zahamować i jak mi *** to tylko głową o zagłówek pizgłem i przesuneło  samochód tak że ja przykurzyłem w drugą babe przede mną jej prawie nic troche zderzaj wgięty a mi chłodnica jedna druga lampy zderzak belka maska  jedynie co to poduchy nie wywaliły
no i tył wgnieciony zderzak z belką tył tam nie jest az tak walnięty ale przód to aż sie prawie popłakałem
http://images76.fotosik.pl/168/3703dbb0c83ef0e9.jpg

http://images76.fotosik.pl/168/cacfce64a8523892.jpg

http://images77.fotosik.pl/167/ef038ed82e7b4e96.jpg

Nie ma to jak FORTSCHRITT

1,880 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2015-12-16 20:04:54)

Odp: Ręcę opadają.

Tia trzeba teraz uważać ...  A koleś dziś w  drodze do Ciechanowa minął mnie i 3 osobowe i dwa tiry na łuku jakąś zdezelowaną terenówką ...  Tomek  znam ten ból   ...

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "