Temat: czujnik strat ziarna e 512 - jak podłaczyć

witam,
czy może mi ktoś dokładnie opisać jak powinien być podłączony czujnik strat ziarna w e 512.
Jestem świeżo po zakupie maszyny, mam oryginalne kable i tą puszkę ze wskaźnikiem ale niestety jest odłączony i zdemontowany.
Wiem że jedną wtyczkę trzeba podłączyć do tych płytek za sitami drugą do tego wskaźnika w kabinie i są jeszcze dwa kabelki ( jeden na wsuwkę a drugi na śrubkę ) nie wiem do czego to podłączyć, wiem że na pewno to idzie do kabiny razem z wtyczką do  wskaźnika.

Jeśli ktoś może pomóc to proszę o odp.

2

Odp: czujnik strat ziarna e 512 - jak podłaczyć

Kable muszą jeszcze być podłączone do włącznika krańcowego przy przenośniku pochyłym.

3

Odp: czujnik strat ziarna e 512 - jak podłaczyć

Jest to mój pierwszy sprzęt do koszenie więc tak dokładnie się nie orientuje.
Mam szukać tego włącznika na tym przenośniku co jest za hederem??

4

Odp: czujnik strat ziarna e 512 - jak podłaczyć

Zwracam się jeszcze raz z prośbą o pomoc w podłączeniu czujnika strat ziarna, gdzie dokładnie znajduje się ten włącznik krańcowy???
Proszę posiadaczy 512 o jakieś foto lub dokładną odp.

Będę bardzo wdzięczny.

5

Odp: czujnik strat ziarna e 512 - jak podłaczyć

Krańcowy powinien być nad skrzynią biegów obok linek od hamulca ręcznego taki płaskownik na którym reguluje się wysokość położenia tego włącznika.

6

Odp: czujnik strat ziarna e 512 - jak podłaczyć

Kurde nic takiego nie widzę u siebie, ale znalazłem mniej więcej w ty miejscu wiązkę trzech kabli które są obcięte. Możliwe że to są kable od tego włącznika??
Jak wygląda ten włącznik i gdzie go można kupić.

7

Odp: czujnik strat ziarna e 512 - jak podłaczyć

Wcześniej podłączałem zasilanie ale nie działało, dlatego pytałem.
Dziś rozebrałem wszystko, wyczyściłem poskładałem dałem pod te kable zasilanie i wszystko działa 
Muszę tylko trzy płytki na które spada ziarno wymienić.
Dzięki za pomoc.