1

Temat: Jaki olej do hydrauliki

Nie wiem jakiej powinien być gęstości w 512, czy inaczej jaki wlewacie ?

2

Odp: Jaki olej do hydrauliki

Ostatnio trafiło mi 100 litrów się LHL46 po 3,50zł/litr i taki będę lał bo mi tu i tam wycieka, ten sam leję do wspomagania we wszystkich gablotach i nic złego się nie dzieje.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

3 Ostatnio edytowany przez Pietia (2012-07-16 04:19:19)

Odp: Jaki olej do hydrauliki

Szczęśliwiec trafiło sie. wink;)  Mareczku masz dobrych dostawców tylko pozazdrośćic  smile:)

4

Odp: Jaki olej do hydrauliki

szczęscie to miał mój kolega bo na złomie kupił  beczke 200l za 12zł  pełną oleju hydraulicznego ...  miał byc przepalony a jest nuwesia ..

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

5

Odp: Jaki olej do hydrauliki

enjo w instrukcji piszą  46 bez obaw możesz lać 68

6

Odp: Jaki olej do hydrauliki

I kupiłem 68. Jutro wymiana filtru i zalewam. Dzięki smile

7

Odp: Jaki olej do hydrauliki

Podłącze się do tematu ile wchodzi oleju hydraulicznego do 512 i w jaki sposób można spuścić stary?

"Żadna dziedzina nauki, nawet medycyna, nie ma tak dużego wpływu na zdrowie człowieka jak rolnictwo". Pier Delbert

8

Odp: Jaki olej do hydrauliki

Jak się dobrze przyjrzysz, to obok chłodnicy silnika powinien Ci zwisać przewód hydrauliczny zaślepiony (tak jak przy silniku). Odkręcasz zaślepkę i spuszczasz olej. A do zbiornika wchodzi coś ok 20 litrów....