21

Odp: Wymiana Łożysk W Podajniku

Miałem ten sam problem dwa lata temu w 512 i założyłem nowe ale był to taki badziew że od razu po godzinie się rozleciały.rozjechałem jeszcze raz gardziel i je wyjąłem.Nic się bez nich nie dzieje także nie musisz zakładać.

22

Odp: Wymiana Łożysk W Podajniku

Jedna odp na tak, druga na nie. Dalej jestem w próżni. Bez tej jednej blachy kosiłem cały sezon, nieświadomy, że się urwała, a mimo to nie miałem nakręconej tam słomy. Myślałem, żeby dorobić z grubszej blachy.

23

Odp: Wymiana Łożysk W Podajniku

Są bo są ale jak ich niema to nic się nie dzieje i nie owija.

24

Odp: Wymiana Łożysk W Podajniku

Dzięki, lepiej nie będę zakładał nowych, bo znowu się urwie, przeleci przez cały kombajn i może być większy problem.

25

Odp: Wymiana Łożysk W Podajniku

o których blachach panowie mówicie? u mnie nic nie ma, to chodzi o te które podobno stosuje się do jęczmieni do lepszego obijania ości?

26

Odp: Wymiana Łożysk W Podajniku

Matey napisał/a:

o których blachach panowie mówicie? u mnie nic nie ma, to chodzi o te które podobno stosuje się do jęczmieni do lepszego obijania ości?

post 19

27

Odp: Wymiana Łożysk W Podajniku

czytałem tego posta wcześniej, ale dalej nic mi to nie mówi, pewnie dlatego że nie mam tam żadnych blach i nie wiem jaką funkcje mają...

28

Odp: Wymiana Łożysk W Podajniku

Matey nerwowy jesteś !

29

Odp: Wymiana Łożysk W Podajniku

Matey napisał/a:

czytałem tego posta wcześniej, ale dalej nic mi to nie mówi, pewnie dlatego że nie mam tam żadnych blach i nie wiem jaką funkcje mają...

Matey to są blachy które osłaniają górny wałek w przenośniku pochyłym.Pewnie ktoś Ci je już wcześniej wyjał. big_smile

30

Odp: Wymiana Łożysk W Podajniku

oo i na taką odpowiedź liczyłem, dzięki smile