21

Odp: Zapowietrzanie układu wspomaganie kierownicy. ZT 323

Witam. Pytanie czy pompa wspomagania moze sie rozwalic w chwile. sytacja taka wyciagałem silnik i porozkrecane były wszystkie przewody złożone od nowa i dupa nie działa nic ani wspomaanie ani wpomaganie sprzegła , jak poluzowałem dosc sporo przewód cisnienowy przy pompie to pociekło torche oleju ale bez duzego cisnienia.

22

Odp: Zapowietrzanie układu wspomaganie kierownicy. ZT 323

Jak nie pomyliłeś przewodów, to nie powinno się nic takiego stać. Spróbuj jeszcze raz odpowietrzyć, powinno porządnie pompować olej.

23

Odp: Zapowietrzanie układu wspomaganie kierownicy. ZT 323

jutro jescze popróbuje , ale dzi ciagnik pracował z godz. i odpowierzałem , ale h*j wie

24 Ostatnio edytowany przez sarast (2015-02-27 20:11:55)

Odp: Zapowietrzanie układu wspomaganie kierownicy. ZT 323

też mi się tak w zt zrobiło ,zalewałem pompę olejem i poszło. spróbuj

Leszek   dla kolegów'

25

Odp: Zapowietrzanie układu wspomaganie kierownicy. ZT 323

gdy chcecie odpowietrzyć układ na szybko do zdejmnijcie osłonę po prawej stronie przy zbiorniku , tam są dwa przewody , poluzujcie jeden z nich

26

Odp: Zapowietrzanie układu wspomaganie kierownicy. ZT 323

W UNHZecie mam tak, że jak lewa pompa złapie powietrza to się nie odpowietrzy. Wystarczy odkręcić przewód ciśnieniowy i kilka obrotów ręką wałek pokręcić. Jak pojawi się olej, zakręcam przewód i wszystko śmiga do następnego razu. Sama mimo wysokiego stanu oleju nie odpowietrzy się i będzie się grzała i nic.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia