21

Odp: wszystko o ursus 912

Na razie jakbyś miał jakiś skan na szybko, to byłbym wdzięczny. Zdjęcia może będę Chciał jak się zdecyduje rozebrać tego trupa. Powiem szczerze ze nie pytałem co to dokładnie za model, a na masce nie ma nic napisane.

22 Ostatnio edytowany przez Sebastian (2014-11-05 20:59:01)

Odp: wszystko o ursus 912

Jeśli na bloku ma dekle to nie będzie  912 tylko starszy  .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

23

Odp: wszystko o ursus 912

912 powinna mieć też synchronizatory w skrzyni (6 cylindrowe oznaczenia 1x22-1x24) a chyba ich nie ma skoro zgrzyta no chyba że całkiem sprzęgło rozregulowane

24

Odp: wszystko o ursus 912

912 nie ma synchronizatorów .

25

Odp: wszystko o ursus 912

Mam pytanie co trzeba zrobić  aby do  912-914 wstawić silnik A6.354 lub inny nie ursusa ? Wiadomo płyta potrzebna ale jak przedstawia się sprawa przeniesienia  napędu z silnika  na skrzynię ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

26

Odp: wszystko o ursus 912

a po co ci rzeżbić coś takiego,914 + turbo i tyle jego ,a pro po plusa ,masz ode mnie wielkiego plusa za instrukcję, wielkie dzięki sebastian...

27

Odp: wszystko o ursus 912

Z całym szacunkiem . Ten silnik to niewypał . Żre i nie ma siły . Reszta może być no może jak by był szybszy  . Po za tym te zdziwione  miny sąsiadów i dźwięk 6-tki  ...  bezcenne . Wicher dzięki .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

28

Odp: wszystko o ursus 912

znajomy zmodernizował 902,zamontował przedni napęd, turbo,opony radialki,maska plastik,halogeny,i takie tam.Fajnie to wygląda,co ciekawe zrezygnował z tłumika wydechu wstawiając rurę 3 cala,która sięga lekko ponad kabinę,i nawet targa czwórkę ciąganą,jako tako...

Odp: wszystko o ursus 912

Mam na ukończeniu opony 11,5/80-15,3 w moim 385 i mam pytanie o koła od neptuna z oponami 12,5/80-18. Czy będą pasowac do ursusa? Te balony co mam są dobre dopóki się nie zapadną bo od razu zamiast się kręcić, ciągnik je pcha. A większe powinny iść lepiej.

30

Odp: wszystko o ursus 912

Wicher- u mnie modernizacja 912 skonczyla sie tak ,ze zamiast zakladac przodek plus oponu to za 7000 kupilem 323 zrobilem skrzynie za 4000 + 4000 na pozostaly remont a 912 teraz sprzedaje pomimo ze mam ja 12 lat i kupie nastepnego 323 bo komfort praca i uciag nieporownywalny nie mowiac o spalaniu

Poblogoslaw panie tych co wynależli grzechotki i klucz pneumatyczny z przeglubem oraz kompresor-skrzynia uczy cierpliwości!!!

31

Odp: wszystko o ursus 912

ty naprawiałes czy ojciec?

Rolnik z powołania:-)

32

Odp: wszystko o ursus 912

Sam robilem-ijciec tylko pasy napinal jak wciagalem skrzynie pod kabine i ciagnik podciagal

Poblogoslaw panie tych co wynależli grzechotki i klucz pneumatyczny z przeglubem oraz kompresor-skrzynia uczy cierpliwości!!!

33

Odp: wszystko o ursus 912

jakoś nie widzę 12 latka jak ciagnik naprawia... ale młody jestem jeszcze mało widziałem

Rolnik z powołania:-)

34

Odp: wszystko o ursus 912

Pajej ciągnik ma od 12 lat u siebie smile

35

Odp: wszystko o ursus 912

Pajej chyba chodziło że ma ten ciągnik 12 lat.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

36

Odp: wszystko o ursus 912

chyba że tak

Rolnik z powołania:-)

37

Odp: wszystko o ursus 912

SIĘ interesująca  rozmowa robi ??? ciekawie.

Leszek   dla kolegów'

38

Odp: wszystko o ursus 912

12 lat to ja miałem jakies 20 lat temu-ha to byly czasy jak tata dawal 330 pojezdzic z bronami-bylo mineło ,912 mam 12 lat

Poblogoslaw panie tych co wynależli grzechotki i klucz pneumatyczny z przeglubem oraz kompresor-skrzynia uczy cierpliwości!!!

39

Odp: wszystko o ursus 912

Kolego sebastian trzy tygodnie temu skończyłem montaż perkinsa do zetora 8011.Rewelacja
http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/im … etor-8011/

40

Odp: wszystko o ursus 912

jakiej mocy?