Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

a i jeszcze jedno pytanie, jak jest smarowana skrzynia w 323? czy jest tylko zanużona w oleju czy tam jest centralne smarowanie? jak centralne to która pompa daje tam olej??? i jak najlepiej zrobić ewentualną wymiane żeby nic nie rozwalić a jak największą ilość starego oleju usunąć z układu?

22

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Twoje posty są nie w temacie poszukaj lepiej pasującego albo stwórz nowy

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

23

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

witam,mam pytanie. Jak wymontować pompę hydrauliczną w 303, bo mam problem ze znikaniem oleju  ze zbiornika do skrzyni i nie wiem jak wymontować pompę pomocy!

24

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Wszystko jest już opisane... :szukaj!:

25

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Dział zrób to sam nawet są fotki

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

26

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Czy trzeba spuścić olej ze skrzyni przed wymontowaniem pompy hydraulicznej, gdzie jest simering  który trzeba wymienić (ile ich jest  i za którego się zabrać ewentualnie) rysunki już widziałem.

27

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Nie musisz spusczać  oleju-  wejdz w dział  który ci  radzi Piotrfire dowiesz sie dokładnie





























/

28

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

córeczki napisał/a:

witam,mam pytanie. Jak wymontować pompę hydrauliczną w 303, bo mam problem ze znikaniem oleju  ze zbiornika do skrzyni i nie wiem jak wymontować pompę pomocy!

A czy to przypadkiem siłownik Ci nie przepuszcza? Pompa raczej nie ma z tym nic wspólnego.

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

29

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Mam podobny problem ze znikającym olejem hydraulika działa bez zarzutu a jednak?przypuszczam że to silownik jest przyczyną tego problemu  - może ktoś mi napisze jak sie do niego dobrać i wymienić oring

30

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Ponawiam  pytanie  może ktoś  z tego forum to robił?

31

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Stary user a jaki leniwy wystarczy poszukać http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=431

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

32

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Piotrfire-  dziekuję  - przeczytalem dogłebnie  i tak uczynię

33

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Jak pisałem tak i uczynilem  zdemontowałem  plecak  i jakież bylo moje zdziwienie wymontowalem  silownik  produkcji polskiej  f..y Archimedes z Wrocławia a nie F..T DDR-   wymienilem  wszystkie uszczelniacze - myślę żę teraz będzie ok .  Trwalo to 2 dni a nie 2 godziny jak ktoś pisał .

34

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

ja u siebie z zt300 to robiłem to mi zajęło pół dnia łącznie z montowaniem siedzenia i tej blachy między błotnikami.

35

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Po  pierwsze  robilem  to piewszy raz  w FORSZU-  zakup uszczelniaczy  komplet  150  zl    i tak mi to zajeło   niecale  2 dni - i sam !- krzychu.

36

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

"traktor" pomogło, bo mnie czeka to samo.Od kilku lat jedynym mankamentem tego ciągnika /zt 303d/jest znikanie oleju ze zbiornika oleju \tego obok baku\ nie chce później podnosić maszyn na trzy punktowym układzie a czasami olej wycieka mniej wiecej pod siedzeniem po prawej stronie

37

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

sjanusz-  jak wymienisz uszczelniacze  siłownik podniesie bezproblemowo  a i olej z rozdzielaczy przestanie wyciekać,

38

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

rozumiem, że z tego zbiornika  olej już nie zniknie.A w sklepie proszę o uszczelniacze jakie? za 150zł?

39

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Rozmiarów nie pamietam   ale w katalogu są i sprzedawca CI sprzeda   tam przychodżą  2  dużę 2  miejsze- najlepiej  to zdemontuj- obejrzysz   co im dolega   lub zamów u PiotraK -  po zdemontowaniu siłownika  wymień wszystkie uszczelniacze.

40

Odp: Znikł mi olej hydrauliczny

Panowie mam problem z olejem a raczej z jego przemieszczaniem się. Mianowicie ubywa oleju w hydraulice a przybywa w skrzyni. Przeczytałem (chyba wszystkie) opinie na ten temat i sa dwa miejsca gdzie mogą być przecieki: pompa i siłownik. Przejrzałem katalog i przeciek z pompy wydaje się być raczej niemożliwy, bardziej prawdopodobny jest siłownik i miejsca łączeń przewodów doprowadzających olej. czy możliwe jest aby pompa puszczała olej? czy od razu dobierać sie do siłownika?