Temat: fortschiritt 931.50 włączanie napędu na koła

witam mam pytanko odnośnie napędu w moim fortschrittku a mianowicie gdy włączam napęd za pomocą dźwigni  to on działa ale tylko gdy ją trzymam dociśniętą  do machiny i nie trzyma tej pozycji a powinna a do tego trzymając wciśnięte sprzęgło i tak rusza. Zaznaczam że wymieniłem właśnie zimering bo brał mi ojej i okropnie mi kopcił co źle poskładałem proszę o pomoc

2

Odp: fortschiritt 931.50 włączanie napędu na koła

Jeśli silnik nie był dzielony, to raczej nic nie "schrzaniłeś" wewnątrz. Przy zdejmowaniu kosza z wałka sprzęgłowego mógł ci wypaść mały wałeczek, ok 8mm długi i już sprzęgła nie będzie. Ale być może to tylko kwestia regulacji. Co do biegów, to także mogą być one źle ustawione, lub nie da się włączyć biegu ponieważ sprzęgło nie rozłącza napędu.
A nawiasem polecam wpisać na YouTubeee : Simson Lehrvideo, to z pewnością ci pomoże.

3

Odp: fortschiritt 931.50 włączanie napędu na koła

dzięki za poradę sprzęgło wyregulowałem i działa a z napędem to tak samo jedną śrubkę źle przykręciłem chodzi mi o kolejność i działa

4

Odp: fortschiritt 931.50 włączanie napędu na koła

mój fortschritt e931 ciagnie tylko na prawe koło, tak sie nie da orać, czo zrobić zanim rozbiorę mechanizm różnicowy, a jak rozbiorę jak to ustawić? Czy ktoś z was maz tym doświadczenie?

5

Odp: fortschiritt 931.50 włączanie napędu na koła

a do tyłu tez jedzie może masz dwie wolnobiezki z jednej strony albo ci cis pękło chyba jest tam sprężyna i pieski tam nie ma różnicy w składaniu jak złożysz będzie dobrze