Temat: Piwo

lol
Szukam czegoś nowego. Nowych doznań smakowych....
Znudziło mi się wybieranie między żywcem a lechem,  warką a specjalem. Aczkolwiek ten ostatni jest najlepszy z wymienionych. Generalnie wydaje mi się że większość piw na rynku to jakaś woda z ekstraktem smakowym i spirytem
Czuje że w przyszłym roku zacznę sam warzyć.
Kiełbasę od niedawna sami robimy kupuję mięso z promocji
(świnek nie ma)  przyprawy, jelita... mniam!!!
Znacie jakieś dobre piwo? Bo jak wszystkie są jak te co do tej pory piłem to muszę składać aparaturę...

2

Odp: Piwo

bo duże koncerny nastawiają się na ilość a nie na jakość. Podaj mi piwo które w składzie oprócz słodu ma jeszcze chmiel ? nieliczne już dodają. Proponuję przerzucić się na browary regionalne. Mi bardzo smakują piwa niepasteryzowane np. po sąsiedzku browar Lwówek.

gg 5118068

3

Odp: Piwo

Kasztelan wink

4

Odp: Piwo

Perła lubelska, Noteckie, Ciechan, Lwówek

5

Odp: Piwo

noteckie to niedaleko mnie, większości nie smakuje ale u nas w barze mają właśnie takie lane i jak dla mnie jest ok

E 516 na części
Telefon 695 076 269

6

Odp: Piwo

Ja właśnie zasmakowałem w kasztelanie smile

7

Odp: Piwo

Koźlak z pomorza drogie ale dobre (mały browar)

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

8

Odp: Piwo

Kiedyś smakował mi Leżajsk, ale ostatnio obrzydliwy smak. Już coś namieszali. Lwówek to jest smak!

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

9

Odp: Piwo

Ja ostatnio delektuję się Kasztelanem big_smile  :beer:

10

Odp: Piwo

marcel napisał/a:

Perła lubelska, Noteckie, Ciechan, Lwówek

niema jak perła

11

Odp: Piwo

jacekrado napisał/a:

Kiedyś smakował mi Leżajsk, ale ostatnio obrzydliwy smak. Już coś namieszali. Lwówek to jest smak!

Co do lezajska to mieszkam nie daleko i wiem co sie stało. Browar lezjask ma swoje ujęcie wody i niedzy innymi dlatego byl taki dobry bo ta woda ¬ródlana prawie mineralna. Przez to ujęcie stał się łakomym kąskiem i wykupił go żywiec od tego czasu Piwo żywiec jest tym lepszym a Leżajsk to sa zlewki. Podobno zielony Leżajsk jest podobny w smaku do starego dobrego. Ta wersje słyszałem od pracowników browaru.

Rolnik z powołania:-)

12

Odp: Piwo

Polecam Ciechana super piwko z małego browaru

13

Odp: Piwo

Prawda jest taka że za dobre piwo trzeba położyć kasę.
Ps. w tym roku byłem w Chorwacji na wakacjach i mają bardzo dobre piwo Karlovacko

14

Odp: Piwo

Piwo, kiedy ostatni raz miałem na nie czas.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.&#8221;
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

15

Odp: Piwo

Fenol napisał/a:

Piwo, kiedy ostatni raz miałem na nie czas.

Jak bym nie miał czasu na piwo to już dawno pieprznął bym tą robotą. To jest koronny argument,  że pracujesz z browarkiem w ręce i nikt Cię za picie z pracy nie wywali. Poza tym po kolacji nalezy się browarek jak psu buda.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

16

Odp: Piwo

Marku z tą mądrością to na prezydenta możesz kandydować smile taka prawda

E 516 na części
Telefon 695 076 269

17

Odp: Piwo

Kasztelan czarny.
Ostatnio słyszałem od gości "z branży", że do piwa zamiast chmielu teraz dodaje się żółć zwierzęcą ?! Prościej, taniej - efekt podobny do oryginału. To na zdrowie !

18

Odp: Piwo

oj napiłbym się ale poczekać muszę bo mi się skrócony palec goi...

ja polecam Tyskie Książęce oraz Lech Pils, Kasztelanem niepasteryzowanym też nie pogardzę, kiedyś dobry był Kujawiak pod warunkiem, że z grudziądzkiego a nie z bydgoskiego browaru
z lokalnych kiedyś smakowalem Zwierzyniec - całkiem dobre

pozdr. daras

Paranoja to znajomość wszystkich faktów.William S. Borroughs

19

Odp: Piwo

MAREKPE napisał/a:
Fenol napisał/a:

Piwo, kiedy ostatni raz miałem na nie czas.

Jak bym nie miał czasu na piwo to już dawno pieprznął bym tą robotą. To jest koronny argument,  że pracujesz z browarkiem w ręce i nikt Cię za picie z pracy nie wywali. Poza tym po kolacji nalezy się browarek jak psu buda.

Ja przy robocie nigdy nie pije i to nie ważne czy do domu musze wracac aswaltem czy polna drogą. Mam zasadę że po robocie tak w trakcie i przed nie

Rolnik z powołania:-)

20

Odp: Piwo

Pajej napisał/a:
MAREKPE napisał/a:
Fenol napisał/a:

Piwo, kiedy ostatni raz miałem na nie czas.

Jak bym nie miał czasu na piwo to już dawno pieprznął bym tą robotą. To jest koronny argument,  że pracujesz z browarkiem w ręce i nikt Cię za picie z pracy nie wywali. Poza tym po kolacji nalezy się browarek jak psu buda.

Ja przy robocie nigdy nie pije i to nie ważne czy do domu musze wracac aswaltem czy polna drogą. Mam zasadę że po robocie tak w trakcie i przed nie

Przejdzie Ci.
Ps.: U Ciebie na gospodarce jedyna praca to jazda traktorem?

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia