21

Odp: 323 pompa podnośnik podnosi skokami

Tylko nie powiedzieliście chłopu jaki on ciężki w całości smile

Jak odkręcisz przy kostce tam są oringi, jak przy plecaku tam też jest oring.

22

Odp: 323 pompa podnośnik podnosi skokami

Dzieki. Jutro go wykrece. Musze go troche uszczelnić i wymienić sekcje od podnośnika bo  podnosi na kilka razy.

23

Odp: 323 pompa podnośnik podnosi skokami

Udalo mi sie wyciagnac rozdzielacz. Rzeczywiscie do lekkich to on nie nalezy. Zastanawia mnie jedno. Do czego jest ta cienka rurka co przychodzi do tej kosci od spodu rozdzielacza. Idzie ona obok chyba zasilania?

Odp: 323 pompa podnośnik podnosi skokami

Idzie do tej małej pompy zamontowanej do głównej od podnośnika,no chyba że masz inną pompe założoną bez tej pompki.to jakieś dodatkowe zasilanie rozdzielacza.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

25

Odp: 323 pompa podnośnik podnosi skokami

Bo tak mysle jakbym chcial zalozyc zwylky rozdzielacz to gdzie pidpuac ta rurke

Odp: 323 pompa podnośnik podnosi skokami

To by trzeba wtedy całkiem wywalić razem z tą małą pompą.Ja bym wolał chyba oryginalny dać do regeneacji do tucholi i mieć spokój,ale troche to kosztuje. Ale za to masz tam kilka przydatnych funkcji,których nie będzie w zwykłym rozdzielaczu.

O FORTSCHRITTA TRZEBA DBAĆ,TO NIE ŻADNA CHIŃSKA BLAĆ,BO TO DO DZIŚ JEST SPRZĘT FEST I DLATEGO JEST THE BEST!!! big_smile Gdy ci smutno,gdy ci źle,idź do kuchnii,nażryj się...   
+7/-0

27

Odp: 323 pompa podnośnik podnosi skokami

Regeneracja to koszt ok 2 tys i to tez czesto l
Nie chodzi potem tak jak trzeba. Jutro wykrecam rozdzielacz z zt 300 u znajomego bo stoji juz kilka lat. Przełoze sekcjs jedna do swojego i zobaczymy co z tego bedzie