41

Odp: biegi pełzające mf 255

Bliźniaki gdy robią się rowy na pojedynkach owszem, w błoto to tak to wygląda https://www.youtube.com/watch?v=QC0tZ7IR-_0

42

Odp: biegi pełzające mf 255

Jak widzę tą sraczkę co ludzie dostają, to nie wiem czy śmiać się czy płakać. Stary gospodarz, a taką tandetę odwalił. Ja olewam temat i czekam z nawozem, aż obsiąknie. Jest czas klamoty poprawić.

43

Odp: biegi pełzające mf 255

Oj tam sraczka zaraz.... Takie dodatkowe kółka cudów nie zrobią doskonale zdaje sobie z tego sprawę. A pajac z tego filmiku zamiast piłować to by wysiadł wziął szpadel podkopał i pojechał... Przecież widać że warunki nie są tragiczne....

44

Odp: biegi pełzające mf 255

W MFie mam wytłuczone końcówki dolnych cięgieł. Za 200zł można kupić haki BCM. Ma ktoś takie coś w małym ciągniku?  Pytam bo są dni kiedy trzeba parę razy się przeczepiać rozsiewacz, opryskiwacz, drugi opryskiwacz o trzecim już nie wspomnę bo dnia braknie. Jak się odczepia i zaczepia pusty to pikuś, się szarpnie i dalej ale jak zostanie z 200l.... . To będzie współgrało ze wszystkim? Kule są jakieś inne np szersze? Czekają mnie jakieś modyfikacje ciągnika czy tylko spawarka i się cieszyć?

45

Odp: biegi pełzające mf 255

ciąć stare, spawać haki, dobrać odpowiednie kule do bolców i się nie siłować z maszynami.
Krzysiek zmień awatara z ruchomego na nieruchomy bo się kiepsko patrzy na stronę jak bimbały latają wink

gg 5118068

46

Odp: biegi pełzające mf 255

haki tylko wspawać    http://allegro.pl/zestaw-2x-hak-ii-kat- … 21274.html

47

Odp: biegi pełzające mf 255

I jeszcze trzeci hak do łącznika, a zamiast śruby siłownik z zamkiem i wtedy masz komplet.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

48

Odp: biegi pełzające mf 255

łącznik też kwalifikuje się do wymiany bo lata jak żyd po pustym sklepie....

49

Odp: biegi pełzające mf 255

Kurna miałem kiedyś okazję kupić oryginalny walterscheid hydrauliczny łącznik z hakiem za 200 zł stan nieużywany ale akurat nie miałem kasy przy sobie. Ale byłem 😡

E 516 na części
Telefon 695 076 269

50

Odp: biegi pełzające mf 255

Ma ktoś jakiś patent na zastąpienie oryginalnego sprzęgła sprężarka / alternator czymś trwalszym?  Nie wytrzymuje mi sezonu w zeszłym roku wymieniłem komplet tj. wkładkę i te "widełki" znowu tłucze .....
https://www.grene.pl/sprzegielko-alternatora.html

51

Odp: biegi pełzające mf 255

Najtrwalszy patent to wywalenie sprężarki i płyta pod alternator a ten bezpośrednio pod pk 😁

Siły na zamiary zmierz....

52

Odp: biegi pełzające mf 255

sąsiad założył ostatnio z osobówki alternator całkiem z boku ale sprezarke zostawił w oryginale, ja ostatnio kupiłem jakiś bułgarsko-chiński alternator narazie ładuje, ale 255 używam raczej już rekreacyjnie

mdw

53

Odp: biegi pełzające mf 255

Ja żeby pasek miał lżej założyłem na wyście końcówkę od przewodu i cały czas spuszcza powietrze.Od tej pory sprężarka ma lekko i jest spokój z paskiem.

54

Odp: biegi pełzające mf 255

Młodsze MF i chyba już wszystkie ursusy 3512 alternator miały już po drugiej stronie więc rozwiązaniem chyba jest jego przeniesienie.