21

Odp: cena forschnita

w 323 jest ciszej i szczelniej ale np. rozdzielacz i ręczny hamulec jest wygodniej w 300 przynajmniej dla mnie.

22 Ostatnio edytowany przez kriss_222 (2012-10-23 09:46:35)

Odp: cena forschnita

Tak, wiem to moja decyzja, więc pytam gdzie tylko moge, zbieram opinie lludzi. Ciężko mi się zdecydować. miemam wielkiej kasy na inwestycje w gospodarkę przynajmniej w tej chwili. Wogóle to ziemią zajmuje się od początku tego roku, niemiałem wcześniej z tym w praktyce wspulnego, w teorji coś tam wiem. ale akurat o ciągnikach mnie nie uczyli smile.. ALe za tą kase co 303 lub 323 nie chyba nic z 4x4 i chydrałliką.

wogóle to 323 ma 100 lub 120 koni ile ma 303 ? ile wazy 303 ?,

23

Odp: cena forschnita

303 i 323 to jedna cholera różnią się maską  kabiną i tym że 323 ma 4 bieg i więcej pierdół do włączania napędu blokad i żółwia... silnik mosty sprzęgło hydraulika po części skrzynia jest taka sama... twoja decyzja ale pamiętaj jak masz kupić dorżniętego 323 za małą kasę lepiej kup 303 w dobrym stanie...

24

Odp: cena forschnita

MOże ktoś ma pod rękom jakies foto jak jest w kabinie, zdjęcia z widoku kierowcy jest sporo.. mi by chodziło o zdjęcia. siedzenie kierowcy dzwignie biegów górne podszybie przud. itd. poprostu kabina dookoło ad środka strony.

25

Odp: cena forschnita

Pełno tego na forum zajrzyj do działo nasze ciągniki i filmiki z fortschritt

foty wnętrza mojego http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=2242


Filmik kręcony z kabiny podczas testu mojego nowego nabytku

http://www.youtube.com/watch?v=DovGqEsg … e=youtu.be

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

26

Odp: cena forschnita

Jeszcze prosił mogli byście mi powiedzieć czy dobrze wyczytałem w necie. Ze w zt 323 jest wspomaganie ( podobno dobre kierownica leciutko chodzi), radio, nawiew ), wyjście hydrauliczne ( możecie powiedzieć ile ich jest), 4x4 - to akurat jestem pewny, dosyć mocny podnośnik chyba 3,500 kg.
poza tym mógłby ktoś zamieścić foto tego co jest nad przednią szybą ( nie wiem jak fachowo określić smile nadszybie czy czy jakoś tak, gdzieś czytałem że jest w forsztau nawiew górny, chciałbym to zobaczyć.

27

Odp: cena forschnita

Moim zdaniem nie warto kupować 303 a tym bardziej 300 najlepiej kupić 323 i to jeśli kasa pozwala co najmniej 20tyś wtedy masz ciągnik do pracy a nie do remontu .Pierwszego kupiłem za 16tyś i wszystko było do wymiany do celowo kosztował 40tyś a za piąty forschritt zapłaciłem 20tyś i było w nim wszystko nowe od opon po silnik.

28

Odp: cena forschnita

ja ci mogę zrobić fotkę tego panelu z nawiewami ale za chwilę bo teraz kawę piję smile

29

Odp: cena forschnita

ok to czekam na wstawkę smile

30

Odp: cena forschnita

Marek323 napisał/a:

Moim zdaniem nie warto kupować 303 a tym bardziej 300 najlepiej kupić 323 i to jeśli kasa pozwala co najmniej 20tyś wtedy masz ciągnik do pracy a nie do remontu .Pierwszego kupiłem za 16tyś i wszystko było do wymiany do celowo kosztował 40tyś a za piąty forschritt zapłaciłem 20tyś i było w nim wszystko nowe od opon po silnik.

Widzę ze masz forszaje z TURem jak one sie sprawuja. ja musze kupic tura, ale zastanawiam sie czy jest sens wkładac go ma fortschritta

Rolnik z powołania:-)

31

Odp: cena forschnita

krzychu napisał/a:

ja ci mogę zrobić fotkę tego panelu z nawiewami ale za chwilę bo teraz kawę piję smile

Zrobiłeś ta forkę, mugłbyś ja wrzucic na jakis serwer. z góry dzienx.

32

Odp: cena forschnita

Jak bedziesz robil to cyknij tez ten rozdzielacz bo jestem ciekaw czym rózni sie od 303

Rolnik z powołania:-)

33

Odp: cena forschnita

pajej z rozdzielaczem nic nie obiecuję bo bym musiał ściągać z niego tą blachę a nie mam za bardzo na to czasu.  kriss_222 jutro wstawię fotki wink

34

Odp: cena forschnita

ja mam oba golaski to pstryknę wieczorkiem będą

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

35

Odp: cena forschnita

Nie przyjrzałem się dobrze i wpeowadziłem w błąd te wszystkie dźwignie przykręcone są nie do rozdzielacza tylko do przykręconej do niego blachy


http://img826.imageshack.us/img826/5562/img20121026125406.jpg

Uploaded with ImageShack.us

I dla kolegi krisa góra kabiny

http://img842.imageshack.us/img842/1567/img20121026133451.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

36

Odp: cena forschnita

http://www.fotoload.pl/index.php?id=a21 … f3c79dc717
tak wygląda górny panel w 323

37

Odp: cena forschnita

dzieki koledzy.

Rolnik z powołania:-)

38 Ostatnio edytowany przez kriss_222 (2012-10-26 17:28:58)

Odp: cena forschnita

dzienx za wstawki teraz tak: krzychu wstawiłeś górny panel z 323, a piotrfire z jakiego ?,

39

Odp: cena forschnita

Oby dwa zdjęcia są z 323

40

Odp: cena forschnita

Fujitsu97 napisał/a:

Oby dwa zdjęcia są z 323

czyli jest tak że mają to poprostu różnie, powiecmy w zależności od roku produkcji.