61

Odp: cena forschnita

W sumie ryzyko jest że to niewytrzyma, i wtedy pójde w koszty, a tu w dzisiejszym rolnictwie każdy grosz się liczy. Albo zamiast tego może lepiej byłoby kupić Liaza bo są po ok 10-12tyś, a miałem takiego tylko turbo ,sprzedałem bo musiałem zrezygnować z dzierżwy i 180ha odpadło sprzęt był mi już zbędny, a tera znów pola przybywa powoli, a z liaza byłem bardzo zadowolony

62

Odp: cena forschnita

kup se kirowca k700 big_smile

63

Odp: cena forschnita

Wole Liaza bo wiem co potrafi ,spalanie wbrew opinii niektórych nieduże i o części łatwiej , ja mam najbliżej w krakowie 25km, w sumie całość na podzespołach samochodu Liaz

64

Odp: cena forschnita

Koledzy ile mógłbym dostać za swojego zt300? 15 lat u mnie, wiele się nie narobił. Trochę elektryka do poprawy, reszta ok. Mam dodatkowo drugą ramę z przednim mostem, skrzynią biegów, tylnym mostem, częściami do silnika i innymi duperelami... Parę filmików na you tube nagrałem z nim.
http://www.youtube.com/watch?v=D_D-93KysM4

65

Odp: cena forschnita

mysle ze kolo sidemki. ja miale m dwa wraki to poszly za piatke. z napedem widzialem ze krzycza i do 15

mdw

66

Odp: cena forschnita

Ja na Twoim miejscu pobawiłbym się w sprzedaż na części a to co zostanie to na złom. Z doświadczenia wiem, że wychodzi lepiej niż za całość.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

67

Odp: cena forschnita

ja jakieś ch6ba 6 lat temu kupiłem 300 za 5 i pół tysiaka w idealnym stanie...

68 Ostatnio edytowany przez Igor_z1 (2013-02-14 17:06:52)

Odp: cena forschnita

Niestety, Ogólnie Forsze są bardzo tanie a brak przedniego napędu dodatkowo obniża cenę do poziomu niemal "na wagę".

MAREKPE ma rację. Przecież sama hydraulika, koła, orbitrol, elektrozawory itp są drogie. Do tego opchniesz silnik - jak dobrze pójdzie za 1/3 wartości całego ciągnika. nie wspominając o całej masie pierdół które też można sprzedać.

Choć mi byłoby szkoda oddać coś sprawnego na złom albo sprzedać na części...Zrobisz jak uważasz.

...jak mawiał Sofronow.