Temat: Transit przyciągnął

Witam wszystkich
Wczoraj mój Transit wykonał zadanie z górskiej półki
Można?
http://imageshack.us/a/img442/9909/imgp3052.jpg
http://imageshack.us/a/img62/8066/imgp3051q.jpg

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

2

Odp: Transit przyciągnął

daleko holowałeś tego unhz-ta ?

3

Odp: Transit przyciągnął

ciekawe co na to by powiedziala wladza hehe ale polak potrafi

Fortschritt zt 423 a razy 2

4

Odp: Transit przyciągnął

No  iście ułańska  fantazja smile Dobrze że policja tego nie widziała .  Ale raczej nie szosą był ciągnięty ? smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

5

Odp: Transit przyciągnął

Na pewno go przyciąglęś  z Czech  transit  zastąpił forsza?/

6

Odp: Transit przyciągnął

Marek, mocny jesteś gość.

7

Odp: Transit przyciągnął

No Marek szogun z Ciebie nie zły.

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

8

Odp: Transit przyciągnął

Dziwny niezrozumiały uśmiech wywolało u mnie na twarzy, jak przeczytałem że to jest w Jakie maszyny ciągacie... smile Masz plusa za fantazję, łeb na karku i chęci.

9

Odp: Transit przyciągnął

Jedyne 80 kilometrów...

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

10

Odp: Transit przyciągnął

teraz tylko wyprowadź WOM smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

11

Odp: Transit przyciągnął

ale TUZ też by się przydał, to może a tak przy jednej modernizacji... wink

Ja ostatnio ciągnąłem LR DII 2,5TD wóz z drzewem pocietym na traku na bale, krokwy i deski - wóz rozciągnięty na 6,5m między kłonicami, najdłuższe kawałki bali po 10m, całość ok. 8 ton.

najgorzej było się wyłamywać na skrzyżowaniach... big_smile

12

Odp: Transit przyciągnął

Dobre nie na  to jak dobry ford

13

Odp: Transit przyciągnął

Ile na obecną chwilę trzeba dać za takiego tranizta jak twój?

14

Odp: Transit przyciągnął

Od 1 do 2 zł/kg

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

15

Odp: Transit przyciągnął

U mnie w okolicy wszystkie firmy budowlane mają transita jedziesz droga patrzysz stoi transit to na pewno jest firma budowlana

16

Odp: Transit przyciągnął

Trzeba sobie powiedzieć że te zdjęcie przebudowało mój obraz dostawczaków. Właściwie to go zdemolowało. Nie doceniałem możliwości maszyny.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

17

Odp: Transit przyciągnął

No to jak byś zobaczył w akcji tego za nim - skrzyniowa wywrotka, którą mam pół roku i w tym czasie przewiózł ponad dwieście metrów przestrzennych drewna z lasu tak po 5 metrów na kurs, zwiózł niemal wszystkie plony z mojego gospodarstwa, wywiózł całe żyto do młyna oddalonego 30 km ode mnie, niezliczona ilość przewiezionego piachu, żwiru, czy pospółki, średnio 3 tony na kurs max 4,2 i wywrot spokojnie sobie radzi.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

18

Odp: Transit przyciągnął

a ile ta wywrotka ma ładowności?

19

Odp: Transit przyciągnął

Na papierze 1300 kg

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

20 Ostatnio edytowany przez Krzysiek (2012-12-11 16:00:27)

Odp: Transit przyciągnął

No tez się pochwalę. cool
Laweta + ładunek około 2200kg
wywrotka 3 zbiorniki żyta się w niej mieści

Ciągnąłem to prawie 260km. Na szczęście przez poznań jechałem koło godziny 20.
Więc silnik sobie nic nie robił ale sprzęgło........

http://img541.imageshack.us/img541/2976/dsc00159ss.jpg

Uploaded with ImageShack.us