21

Odp: Case 5150

ja mam 1 jd i nie to ma jak muj zetor7711 a ile zrobi

22

Odp: Case 5150

A ten ? http://otomoto.pl/case-5150-maxum-5150-A113276.htm , a może ktoś coś wie o tej firmie handlującej ?

23

Odp: Case 5150

jak masz w miare blisko podjedź zobacz http://allegro.pl/ciagnik-case-5150-i2843357968.html

24

Odp: Case 5150

Sprzęt wygląda dobrze tylko to ponad 350 km ode mnie

25

Odp: Case 5150

Pietia napisał/a:

Paweł a kupiłeś już coś.

Robi się

26 Ostatnio edytowany przez mw_marcin (2013-01-01 23:11:33)

Odp: Case 5150

No i jest. Case 5150, 95r. opony  jak nowe, przedni tuz. wygląda nieźle zobaczymy jak się będzie sprawował. Tylko pneumatyki brak. Ale myślę że dorobię.

27

Odp: Case 5150

Widzę coraz więcej  ludzi szaleje smile)   znajomy ma taki model i chwali sobie

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

28

Odp: Case 5150

wstaw foty i przyznaj sie ile dałeś

Rolnik z powołania:-)

29

Odp: Case 5150

Witam. Tak się składa że też planuje zmianę swojego zt323 na case'a i zaciekawiło mnie to ogłoszenie http://otomoto.pl/case-5150-maxxum-powe … 54475.html
Nie mam daleko więc jutro chyba pojadę go obejrzeć. Przez telefon gość powiedział, że ma coś ponad 4000 mth i ze pracował w małym gospodarstwie u niemca.Maska jest po malowaniu. Wiem przebieg aż sie wierzyć nie chce ale okazje się trafiają a po zdjęciach z wnętrza kabiny widać że nie jest wyciorana. Chciałem zabrać ze sobą gościa który pracuje w serwisie case ale on stanowczo odradza mi ten model i poleca mx 120. Po raz pierwszy spotkałem się z opinią ze to nie ciekawe maszyny, dlatego pojadę sam bez żadnych doradców i tylko okiem rzuce i jak faktycznie bedzie ciekawy to kogoś bede szukał. 

Moje pytanie na co zwrócić uwagę jako laik i nie mechanik przy zakupie case'a , poza oczywiście wyciekami o których to nawet jako laik wiem.

30

Odp: Case 5150

w tych traktorach 10000 mth to nic takiego. mój sąsiad by ci coś o nich powiedział bo jeździ na 7250 i zribił nim już chyba 18 tyś mth i zna ten traktor co do podkładki

E 516 na części
Telefon 695 076 269

31

Odp: Case 5150

no jak na razie to większość pozytywnych opinii słyszałem na temat tych ciągników. kolega nawet ma coś takiego i bardzo sobie chwali

32

Odp: Case 5150

Foty wstawię jutro. Zapłaciłem 57 tyś. (sporo ale mam nadzieje, że warto). Kolego adam8211 ja jestem właścicielem takiego modelu od 4 dni więc ekspertem nie jestem. ale jak będziesz oglądał to słuchaj skrzyni biegów i pompy hydraulicznej bo trochę kosztuje do tego modelu.

33

Odp: Case 5150

sprawdz półbiegi pod obciążeniem działanie ehr najlepiej jakbyś pomierzył ciśnienia na wyjściu i ogólnie stan okablowania bo tam jeden kabelek to tydzień kombinowania

34

Odp: Case 5150

Panowie Case to potęga byłem dziś u znajowego handlarza ma sosbiście case magnum fenda 611 i JD opowiadał że case to jego jajlepszy traktor do usług i bardzo wytrzymały sprzęt kiedyś pracował na usługach trochę czasu w Top Farms Gola K/Gostynia mają tam Magnum z 1992r. z przebiegiem 35 tys. mtg i nic nie było robione w silniku i skrzyni, jak przychodzi czas prac polowych traktor ma tylko przerwę 10 min na 24 godz. zatankować sprawdzić oleje i zmiana operatora. Co do nowych powiedział szkoda mówić maja 320 km case 2 lata urzytkowane rozsypał się cały przedni napęd koszt naprawy kolosalny. Fenda bardzo chwali ma go 10 lat i super sprzęt zero problemów a przetrzymał już ośmiu operatorów co do MF mówił że tylko 4 i traktor się rozsypał pojechał do żyda

35

Odp: Case 5150

A coś takiego? http://otomoto.pl/case-1455-xl-klima-sp … 51715.html

36

Odp: Case 5150

malowany

37

Odp: Case 5150

Możliwe, w każdym razie podpisuję się pod tym co napisałeś że Case to potęga, jak już pisałem zadowolony jestem ze swojego mimo że leciwy, miałem wiele różnych ursusów,zetory itd jak było jeszcze 240ha teraz żałuje że odrazu o takim niepomyślałem tylko się mordowałem tamtymi.

38

Odp: Case 5150

..przetrzymał..
bo nie mogłem zrozumieć o co chodzi tongue

39

Odp: Case 5150

Bombay chodzi o operatorów MF jest bardzo mieki

40

Odp: Case 5150

jeśli chodzi o MF to jeśli ktoś sam nim jeździ i dba o niego, wymiana filtrów i olei na oryginalne oczywiście to można powiedzieć że to wdzięczny traktor. Znam osoby co w ten sposób użytkują i są bardzo zadowoleni ale znam też takich co większej wagi nie przykładali do olei i filtrów (kombinowanie z jakimiś zamiennikami) to po sprzedaży twierdzili że to istne gówno i nikomu nie polecają... Po prostu to traktor który jest bardziej wymagający od właściciela smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269