21

Odp: zt 323 prawie jak nowy

Piękna maszyna, tylko czy w całości Twoja, że tak się nią wychwalasz? Kasa z przekrętu została, to i na kabinę starczyło.... Pięknie, k...a pięknie!

P.S. Wybacz kolego K...., mówiłem, że g..na nie tykam, ale normalnie nie wytrzymałem...

www.ifa-serwis.pl - warsztat, szlifiernia, pompy wtryskowe, wtryskiwacze i mycie w myjkach ultradźwiękowych.
www.rajstop.pl
- Raj dla stóp smile Najtańszy i najlepszy sklep w sieci - hurt i detal

Zamiast PW proszę napisać maila - szybciej dochodzi i jest pewniejszy.   http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF Piszę poprawnie po polsku.

22

Odp: zt 323 prawie jak nowy

Gówna się nie rusza....
Patyka nie wtyka....
Ale o co chodzi Piotrze? :wow:

23 Ostatnio edytowany przez Fenol (2013-01-07 17:36:33)

Odp: zt 323 prawie jak nowy

temat jest na forum
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=434&p=14




na przystanku gdzie pełno ludzi dwaj gówniarze zadźgały policjanta, i nikt nie zareagował.
Przyzwalając na zło padniemy jego ofiarą. Bo problem jest daleko kiedy nas nie dotyczy, gorzej gdy to pada na nas. A w koło wszyscy plecami.

wiem nie mój cyrk nie moje małpy.
wole jednak aby zło nazwać po imieniu niech się nie panoszy.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

24

Odp: zt 323 prawie jak nowy

PAnowie nie macie innych tematów ??  to ich sprawa a że to jest drażniące więc może dajcie sobie spokój ??

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

25

Odp: zt 323 prawie jak nowy

PRZEKAŻCIE SOBIE ZNAK POKOJU ! i żyjcie w zgodzie bo drugie af nam się zrobi...

26

Odp: zt 323 prawie jak nowy

Dobrze mówisz Krzychu, To forum powoli robi się ogólnotematyczne.

27

Odp: zt 323 prawie jak nowy

Myślę ze Fenol ma racje  że trzeba niegodziwośc  dyskredtować- milczenie jest przyzwoleniem  do takich zachowań  Piotr K   ma rację  upominając sie o swoje na tym forum ?

28

Odp: zt 323 prawie jak nowy

Tam każdy ma  prawo ... ale  jak on się o to upomina to  zrozumieć to mozna bo to jego ... ale  gadać o tym cały czas to tak jak rozdrapywać  stare rany ...  krew cię zalewa a i tak nic nie wnosi do sprawy

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

29

Odp: zt 323 prawie jak nowy

KONIEC !!!!!

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty