21 Ostatnio edytowany przez Igor_z1 (2013-01-07 15:40:46)

Odp: doktorat z fortchritta

A może odkurzmy tytuł docenta i nadawajmy go w marcu zgodnie z tradycją historyczną. big_smile

Bombay  - widzę, że Twoja fotka z awatara, podobnie jak moja robiona na targach SEMA w Las Vegas smile

...jak mawiał Sofronow.

22

Odp: doktorat z fortchritta

no to jeszcze jest adiunkt
a idąc dalej można dodać samodzielne stanowisko badawcze albo instytut smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

23

Odp: doktorat z fortchritta

Swoją drogą czy te 'rangi' są aż tak ważne? Myślę że bardziej liczy się wiedza, dzięki której możemy komuś pomóc. Gdyby się ktoś uparł to mógł by pisać posty w dziale różności i też by nabijał posty i rangę. Dla mnie nie ma znaczenia jaką mam rangę, ważne że mogę komuś pomóc smile

24

Odp: doktorat z fortchritta

Ja powiem tak o forszajach wiem mało a moze jeszcze mniej ale jestem tu prawie codziennie i postów mi sie nazbierało więc... albo degradujemy mnie i takich jak ja, albo zmieniamy nazewnictwo tych rang tak jak Sebastian zaproponował, albo nic nie robimy i przechodzimy z tym do porządku dziennego

Rolnik z powołania:-)

25

Odp: doktorat z fortchritta

Nic nie zmieniać!

26

Odp: doktorat z fortchritta

Myślę że by to nic nie dalo bo większość się zna na tym forum jak łyse konie .Za długo gadamy w pozytywnym słowa znaczeniu.

TEN NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW KTO NIC NIE ROBI big_smile

27

Odp: doktorat z fortchritta

niech i tak zostanie. Jak zaczniemy zmieniac to wyjdzie jak ustawa śmieciowa. :wow:


Fryzomaniak ma super awatar!!!

28

Odp: doktorat z fortchritta

No to  coś robimy z tym   ? Ja tu czasem zaglądam 6 razy dziennie . Jak dojdę do  10 razy dziennie chyba trzeba będzie iść na odwyk do AF to znaczy : Anonimowych Fortschritowców wink .

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

29

Odp: doktorat z fortchritta

Krzysiek dzięki za pozytywną opinie o awatarze, teraz to moja nowa tapeta na pulpit.

30

Odp: doktorat z fortchritta

A co nam zależy - dajmy Krzyśkowi tytuł - doktor habilitowany fortschritta  albo profesor  i tak wkrótce dostanie doktora  z awatara widzę że ma trochę tego sprzętu ... a kto nam zabroni mieć np. profesora - he ? he , he ale będzie wesoło ...

31

Odp: doktorat z fortchritta

fryzomaniak napisał/a:

Swoją drogą czy te 'rangi' są aż tak ważne? Myślę że bardziej liczy się wiedza, dzięki której możemy komuś pomóc. Gdyby się ktoś uparł to mógł by pisać posty w dziale różności i też by nabijał posty i rangę. Dla mnie nie ma znaczenia jaką mam rangę, ważne że mogę komuś pomóc smile

Myślę, że na tematy popularnie używanych maszyn Fortschritt w działach związanych z mechaniką, eksploatacją zostało  już powiedziane niemal wszystko. Jak ktoś się przyłoży i dobrze poszuka, to znajdzie odpoweidź na praktycznie każde nurtujące go pytanie. Teraz pozostała warstwa towarzyska. Fajna, w miarę zamknięta grupa userów, userzy pewni, przewidywalni i przede wszystkim godni zaufania. Można pytać o wszystko - nie musi to być związane z naszymi maszynami.

...jak mawiał Sofronow.

32

Odp: doktorat z fortchritta

A ja mam inny pomysł , może zróbmy coś w tym stylu  że (+ i  - ) będą przypisane  do konkretnego postu danej osoby a sumowane pod avatarem  . W tedy będzie wiadomo za co kto dostał . A posty z dużą liczbą  negatywnych opinii  usuwać . Co Wy na to ?

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

33

Odp: doktorat z fortchritta

ja bym nic nie zmieniał

34

Odp: doktorat z fortchritta

Sebastian napisał/a:

A ja mam inny pomysł , może zróbmy coś w tym stylu  że (+ i  - ) będą przypisane  do konkretnego postu danej osoby a sumowane pod avatarem  . W tedy będzie wiadomo za co kto dostał . A posty z dużą liczbą  negatywnych opinii  usuwać . Co Wy na to ?

To jest kneblowanie ust opozycji smile

...jak mawiał Sofronow.

35

Odp: doktorat z fortchritta

To forum jest jak smak razowego chleba ze smalcem - kiedy byłem mały, chętnie do tego wracam więc nic nie zmieniajmy.

36

Odp: doktorat z fortchritta

Grzegorz89 wspomnieniem o tym chlebie ze smalcem obudziłeś również moje wspomnienia smile

37

Odp: doktorat z fortchritta

NO dobra  koledzy  ,nasz rząd ma  tzw. prezydenta a my nie możemy ? inaczej modernizatorzy rządzą a prezydent panuje - no to dajmy Krzyśka na naszego prezydenta a co  ?- gorsi nie będziemy ... Krzysiek na prezydenta  !!!!

38

Odp: doktorat z fortchritta

To Piotrfire już nie wystarczy? Zacne to forum za jego rządów i ładu w królestwie też pilnuje smile

39 Ostatnio edytowany przez andrzej612b (2013-01-10 17:40:59)

Odp: doktorat z fortchritta

Myślałem o czymś na wzór współczesnej Anglii  ,król ( Krzysiek ) panuje  - a premier ( Piotrfire )  rządzi  z  swoją świtą (to tylko żart żadnej aluzji ). :angel:

40 Ostatnio edytowany przez andrzej612b (2013-01-14 01:31:26)

Odp: doktorat z fortchritta

kurcze !!! - zostałem doktorem ale mi trafiło - he , he , he , i tylko jedno mnie martwi , co zrobić by nie zostać  - cool , :wow: