41

Odp: CASE Magnum

w poniedziałek lub wtorek jadę zapłacić i odebrać magnuma 7240

42

Odp: CASE Magnum

powazna maszyna!!!

43

Odp: CASE Magnum

Marku nie wydaje Ci się, że do takiej mocy jest nieco za lekki? Widziałem film jak z pługiem 5skib przy nawrotach przednie koła, mało co dotykały ziemi. Obciążniki miał. Choć z drugiej strony jak będzie pracował z półzawieszanymi maszynami, to już nie musi być tak dociążony z przodu.

44

Odp: CASE Magnum

koledzy maja 2 sztuki 97 r produkcji pięknie im pracują .dobre ciągniki . ostatnio serwisant od osadkowskich opowiadał że naprawiali skrzynię w takim ciągniku .po 48000 tys motogodzin ???  nie powiem z którego roku produkcji był ten ciągnik a  silnik  był  ok . naprawa kompletna 40 tys zł. i gosciu szedł na to bo go mniał od nowego . takie historie .  wierzyć się nie chce  ale  gościu z serwisu poważny !!!!

Leszek   dla kolegów'

45

Odp: CASE Magnum

w większości do tych ciągników dorabiali dystans do przedniego balastu aby go wysunąć do przodu. Mój ma przedni podnośnik i balast będzie odpowiednio wysunięty

46

Odp: CASE Magnum

Z tymi przebiegami, to chyba nie ma porównywalnej marki do Case, która robiła ciągnika tak samo wytrzymałe.

47

Odp: CASE Magnum

ale tylko te starsze, nowsze to już typowa sieczka koncernowa

48

Odp: CASE Magnum

Dokładnie chodziło, mi o maszyny jeszcze w kwadratowych kształtach. Jest niedaleko mnie jeden case już taki ładny zaokrąglony, i ludzie mają problem pracować i sprzedać. Znajomi znowu mieli 1455, i sprzedali bo mieli problem ze sprzęgłem, jednak ogólnie potężna maszyna.

49

Odp: CASE Magnum

7250 z 4 metrowym agregatem w uprawie bezorkowej pracowaly na tysiącach hektarów przez ładnych kupę lat i dawały radę. Tyle że podkręcili je z 280 na 300km, kiedyś przyjechali z hamownią to dokładnie wiedzieli. Maszyna nie do zajechania.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

50

Odp: CASE Magnum

potężna maszyna

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

51

Odp: CASE Magnum

ważne, że w sensownych pieniążkach można je dostać,  bez problemu są dostępne części i sporo mechaników którzy się na nich znają.

52

Odp: CASE Magnum

sporo mechaników którzy się na nich znają bo są łatwe w ewentualnej naprawie.  Przy Twoich zdolnościach to nie powinien sprawić Ci problemu jak coś ewentualnie padnie

E 516 na części
Telefon 695 076 269

53

Odp: CASE Magnum

mpopis czy ten magnum z czech ,czy z zachodu?

54

Odp: CASE Magnum

z zachodu

55

Odp: CASE Magnum

A jeszcze z dalekiego czy z bliskiego zachodu chodzi mi o pneumatykę no i gratuluję.

56

Odp: CASE Magnum

http://i61.tinypic.com/2eq6fyd.jpg
no to nowe bydle już na podwórzu

57

Odp: CASE Magnum

Oponki ładne, nie poniszczony, widać że dbany był mimo że pewnie ma dużo mtg wink Pogratulować i zdaj relacje jak będzie po testach w gruberze wink Niech śmiga Zdrowo ! smile

GG : 9860720  smile
Minął dzionek ciężki, długi, ch*j mu w d*pe bedzie drugi big_smile

+33 / -0 (chyba wink)

58

Odp: CASE Magnum

Gratuluję zakupu. Bestia! Który to rok?

59

Odp: CASE Magnum

1997 rok 9300mth od 2009 w Polsce u jednego gospodarza, miejscowość Dziedno (Sępólno Krajeńskie)

60

Odp: CASE Magnum

ile PLN?