21

Odp: Ceny części do kombajnów zbożowych

kumpel kupił  za 300zł ściągnięta z kombajnu  ze wszystkimi szybami i okablowaniem do wentylatora  w iwinach

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

22

Odp: Ceny części do kombajnów zbożowych

Aha no to mysle ze koszt nie bedzie aż taki duuuuuuuży.

Fortschritt ZT-303-D------------A w przyszłości Fortschritt ZT-323-A

Sprzedam lampy zespolone diodowe, diody LED.
Bliższe informacje i zdjęcia na tej stronie:http://www.was.eu/index.php3?action=wyroby&kategoria=diodowe&strona=1&sort=&lang=PL

23 Ostatnio edytowany przez domas17 (2009-08-03 12:28:15)

Odp: Ceny części do kombajnów zbożowych

oś wariatora do E 514 340-380zł
komplet cepów 792 zł

24

Odp: Ceny części do kombajnów zbożowych

domas17 napisz proszę jeszcze gdzie:) pozdrówka

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

25

Odp: Ceny części do kombajnów zbożowych

Kosa do 512 , 380 widełki do targańca nowe 360 , 420 kupiłem używane za250 . Pozdrawiam .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

26

Odp: Ceny części do kombajnów zbożowych

trochę droga ta kosa

GG 9784904
sklep@fortschritt.com.pl 0748506822
www.fortschritt.com.pl

27

Odp: Ceny części do kombajnów zbożowych

W Siekierczynie za kosę do 512   (76 żyletek) wołają 800 zł a w Pankowie 380 zł. I co Wy na to???? Kupiłem w Pankowie i hula jak nooooooo!!!!!
Pozdrawiam FORSZAJOWCÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

R E S P E C T ! ! !

<a href="http://forum.atnel.pl" >ATNEL tech-forum</a>

28

Odp: Ceny części do kombajnów zbożowych

ja się zaopatruję agroma Sępólno kraj lub agroma wągrowiec odział Nakło nad Notecią

29

Odp: Ceny części do kombajnów zbożowych

Do tej pory kupowałem części w Siekierczynie , ale teraz wymacałem miejscówkę w Szerminku koło Płońska , ceny porównywalne a w razie nagłycn wypadków to tylko 70 kilometrów i można kupić coś używanego . pozdrawiam .

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."