1 Ostatnio edytowany przez Grzrzesiek (2013-01-17 23:08:26)

Temat: Fortschritt E- 512 Mój

Cześć jestem świeżo upieczonym właścicielem takowej maszyny smile. Mam ją (prawnie) od 13.01.2013r., a fizycznie stoi na moim podworku od dziś. Nie jest to jedyna maszyna jaka posiadam z dumnym napisem FORTSCHRITT smile, jest jeszcze Traktor ZT 303 smile


Pozdrawiam Grzesiek

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a68 … d3be8.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b48 … 33749.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9c9 … 112ab.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d9e … 2c0a4.html

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Dajesz fotki sprzętu smile

3

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Tak już dodałem smile

4

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

A gdzie go kupiłeś?

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Ładna sztuka smile Bezawaryjności życzę smile

6

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Koło Ząbkowic Śląskich


Dzięki.. Zobaczymy jak się będzie sprawował. smile

7

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Aha, po opisie widze że jesteś ze Szprotawy, a to jakieś 100 km ode mnie, a taka 512 znajomy wioske dalej mial dlatego pytałem. A tak to naprawde ladna sztuka, czasem lepeij jest kupic ladna 12 niz zdechnieta 14.

8

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Jak bym wiedział wcześniej to chętnie bym obejrzał smile. Ładny nie znaczy dobry.. Mam nadzieje, że będzie się sprawował. Niby wszystko jest ok ale pewnie coś wyskoczy smile

9

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Ładna sztuka.Bezawaryjnej pracy życzę smile

10

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

o tak jest piękna widać że była w poszanowaniu, Grześ czy w Szporotawie jest jeszcze technikum rolnicze? smile

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

11

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Jasne, że jest i ma się dobrze. Dlaczego pytasz ?

12

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

przez pewien czas uczęszczałem a i staruszek jest po tym technikum.

Kombajn kupiłeś od kogoś czy od handlarza?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

13

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Moja szkoła w sumie. Od właściciela.

14

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Pochwal sie ile dales,bo mam juz prawie,prawie,prawie zaliczkowana podobna 12,tylko bez sieczkarni i z lekko podjechanym silnikiem.

15

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Cena za niego to 15,5 tys. dużo nie dużo. Silnik w tym jest jak to u mnie mówią Ci którzy oglądali, że lepszego nie widzieli i nie słyszeli. A Ty za ile masz swoją ?

16

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Z Czech za 9 tys bylby juz pod domem.Silnik kopci non stop na bialo,niebiesko i olej wycieka z uszczelniacza na wale prawdopodobnie,albo miska peknieta.Plusem jest to,ze ma 2600 mtg i wyglada w miare oryginalnie

17

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Ładnie się prezentuje,bezawaryjnej pracy życzę.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

18

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Elegancki smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

19

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Ładny sprzęt smile Powodzonka w polu

20

Odp: Fortschritt E- 512 Mój

Mój też był z Czech ale w Polsce od 9 lat. Ja w sumie szukałem bizona ale nic sensownego nie było. I tak przez przypadek pomyślałem o E-512. Szukałem czegoś do 20 tys. i znalazłem smile. Tylko martwi mnie to, że tą zimę będzie pod chmurką i następną chyba też, chyba że będzie dobry rok i coś się postawi jakąś wiatkę smile. Mój według licznika ma 3600 to chyba nie tak dużo. Trzy lata temu miał wymieniony silnik bo z tego co wiem korbowód wyszedł bokiem. Silnik suchy, nie kopci, ładnie pali, cicho pracuje, podobno oleju nie bierze nie ma do czego się doczepić smile