61

Odp: nawozy donasienne.

Litr

62

Odp: nawozy donasienne.

Również litr chociaż piszą na zaprawie 600ml ale przy 1l jest wszystko ładnie czerwone smile. Opryskiwacz + betoniarka

63

Odp: nawozy donasienne.

Ja daję słoik 0,9 na worek 50kg i jest ok.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

64

Odp: nawozy donasienne.

Marek a nie kiełkuje CI przy takiej ilości wody? Ja na 100kg dawałem teraz koło 1.5l i wydawało siębardzo mokre... tak myślałem czy nie pokiełkuje w workach..

65

Odp: nawozy donasienne.

Nie, spokojnie. Sprawdzone, tez dawałem 1,5 litra na ok 100-110 kg do betoniarki.

66

Odp: nawozy donasienne.

No bo brachol daje 2 litry na 100kg. Wszystko ładnie pięknie tylko jak przy świeżo zaprawionym robiłem próbę krecona w siewniku to później w polu wysial więcej. Musi jeden dzień odstać od zaprawiania żeby ziarno dobrze wciaglo a nie było takie nabrzmiale

E 516 na części
Telefon 695 076 269

67

Odp: nawozy donasienne.

Panowie nie ma ktoś trochę na sprzedaż potrzebuje trochę do zaprawy a są same 5 opakowania.
propulse 250se   
fandango 200 ec

68

Odp: nawozy donasienne.

ile potrzebujesz?

69

Odp: nawozy donasienne.

mpopis napisał/a:

ile potrzebujesz?

Marku dziękuje po cichu na Ciebie liczyłem muszę policzyć dam znać jutro. smile:):):):)

70

Odp: nawozy donasienne.

A tak dla wszystkich co chcą robić samemu zaprawy nasienne w oparciu o fungicydy, to trzeba myśleć o tym wiosną kiedy jest na nie największe zapotrzebowanie i wszystkie są dostępne. Jesienią są tylko  końcówki i wybór nędzny.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

71

Odp: nawozy donasienne.

Wiem Mareczku masz racje pisząc ale miałem i mam ciężki rok mas pracy i cały czas coś na głowie.

72

Odp: nawozy donasienne.

witam,
Odgrzeje nieco tego kotleta.
Bawicie się dalej w gotowanie zupek samemu, czy stosujecie oryginalne zaprawy? szukam ciekawej kompozycji dla jęczmienia jarego, trochę dla pszenicy i reszta dla owsa.
Z dostępnych środków co do spektrum działania podoba mi się lamardor 400 FS. 1l-900zł/5ton nasion.
Gotują Praktis 250EC 1l + orius extra 250 EW 0,6l mamy te same substancje za około 230zł, tylko czy na pewno da ten sam efekt, albo czy nie zaszkodzi.
Myślałem dać do tego nawóz donasienny.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

73

Odp: nawozy donasienne.

Odkad tutaj zaczęliśmy o tym mówić to nie kupowałem zapraw. Jedynie nawóz donasienny.
W tym roku zaprawiałem jara pszenicę to dokupiłem na lepszy kolor zaprawy najtańszej w płynie, bo próbowałem zaprawiarkę co zrobiłem. Myślałem nad naturalnymi barwnikami, ale ceny nie odstraszyły.

74

Odp: nawozy donasienne.

A co używasz?
wg proporcji z lamardora wychodzi że na 100kg zboża będzie 5g protiokonazolu i 3g tebukonazolu. Jeden i drugi to triazol.
Starczy tego?
do tego idzie 600ml dynavitu.

Lepiej być nie może, co będzie się okaże....

75

Odp: nawozy donasienne.

Weź lepiej propulse, będziesz miał protiokonazol i sdhi 1do1
50 ml na 100 kg ziarna

76

Odp: nawozy donasienne.

chłopaki co wy spac nie mozecie  czy krowa sie cieli

77

Odp: nawozy donasienne.

:stu:no nie co jest z tym zegarem