241

Odp: Programy Unijne i dotacje

tak

gg 5118068

242

Odp: Programy Unijne i dotacje

ja tylko ponad 1000 dalej -1311 pozycja big_smile

243

Odp: Programy Unijne i dotacje

koseś jak myślisz o paszwozie to napisze ci coś o moim,
mam alime 10m3, z taśmą podającą na bok i podajnikiem tak abym mógł podać przez drbinkę paśników.

dziennie robię 2 paszowozy, w każdym paszowozie ląduje balot słomy albo jeszcze z sianokiszonką. w pierwszym roku kręciłem 3 dziennie. poszły między czasie 2 komplety noży ze spiekami wolframu.
jak będziesz wybierał paszowóz to już z miejsca zamów z grubszej blachy. grubsza na ślimak, grubsza na ściankę kosza i grubszą na podłogę.
10m3 to minimum aby ukręcić z 2 balotów i aby się nie wyspywało.
gość z serwisu powiedziłał że u mnie przy takiej eksploatacji za 5 lat remont polegający na wspawaniu wytartych elementów.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

244

Odp: Programy Unijne i dotacje

Marku zaszalałeś ,ale bądź dobrej myśli .
Fenol miałem na testach euromilka z dwoma ślimakami pionowymi i umieszałem trzy razy ,pierwszy ostatni i o jeden raz za dużo .
Prawdopodobnie będzie seko 17m3 aby raz dziennie mieszać dla dużych a dla młodzieży zostanie stary .
Jak dobrze pójdzie to po niedzieli dostanę na testy rozrzutnik pronar 12t to porównam sobie do pichona co go miałem na wiosnę .

245 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2016-07-29 21:49:00)

Odp: Programy Unijne i dotacje

mpopis napisał/a:

ja tylko ponad 1000 dalej -1311 pozycja big_smile

Marek też przewaliłem 1000 o 93.

246

Odp: Programy Unijne i dotacje

A ja 480 ...

Leszek   dla kolegów'

247 Ostatnio edytowany przez scoda19 (2016-07-29 21:47:20)

Odp: Programy Unijne i dotacje

koseś napisał/a:

237  na ponad 1500  ps jesteś na dolnośląskiej liście ?  jesteś szymon?

Koseś spadłeś na liście o dwie pozycje chyba kogoś przed siebie w puściłeś.;)

248 Ostatnio edytowany przez Fenol (2016-07-30 11:20:50)

Odp: Programy Unijne i dotacje

Koseś jak celujesz w seko to nie ma lipy, co nie podobało Ci się w Euromilku?
Myślałem o euromilku ale handlowiec kłamał i olałem go.

rozrzutniki pichona zdaje się są robione w opalenicy. Na zlecenie w polmot, tylko cena jest francuska.
Informacja nie sprawdzona.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

249

Odp: Programy Unijne i dotacje

Generalnie to sposób mieszania ,zawieszajaca i spietrzajaca się masa przy przeciwnozach , oraz to że podczas wyzwalania ciągnik ma tak ciężko jak podczas mieszania.

250

Odp: Programy Unijne i dotacje

Panowie mam mały dylemat ... mianowicie że dostałem dzierżąwe to  muszę trochę zmienic strategie zasiewów i tam gdzie mam wpisany poplon   musiał bym posiać rzepak ... jak bym np  zamiast poplony posiał rzepak  popryskał normalnie na chwasty   na samosiewy dopiero puźną jesienią  i złożył w przyszłych dopłatach wniosek o dopłatę  mimo że widniało że na tym polu były  zasiewy poplonu ??   jak myślicie przejdzie t czy nie ?? wyszło by że rzepak posiałem w październiku  na tym kawałku

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

251

Odp: Programy Unijne i dotacje

Wpisz że zasiałeś rzepik, a na wiosnę rzepak jary, u nas przechodziło.

252

Odp: Programy Unijne i dotacje

Wczoraj dostałem tel z armir że wezwanie do poprawek zostało już wysłane czyli wzięli się  za robotę ostro .

253

Odp: Programy Unijne i dotacje

Japie....e ale tempo to kolega jest 14 to może już umowę podPISuje!

254

Odp: Programy Unijne i dotacje

Umowa dziś podpisana smile

255

Odp: Programy Unijne i dotacje

Wrocław też podpisuje, kolega z miejsca sto pare podpisał.
W którym roku masz realizację ? Czekamy na rozwiązanie z ofertami: portal czy zapytanie.

gg 5118068

256

Odp: Programy Unijne i dotacje

zanim ruszycie pomaszyny to przypomnę Wam że traktora kupiłem trzydzieści parę tysięcy taniej tylko dlatego że ponad rok stał na placu. Dilerzy chcą się pozbyć klamota aby kaska szybciej wkręciła się w coś innego. Warto szukać.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

257

Odp: Programy Unijne i dotacje

koseś napisał/a:

Umowa dziś podpisana smile

Sprzęt wybrany czy w trakcie.

258

Odp: Programy Unijne i dotacje

Sprzęt wybrany aby teraz negocjacje ... w zeszłym tygodniu miałem rozrzutnik pronar herkules14 wywiozłem jakieś 800t obornika i takiego kupię , paszowóz to z kolei zago czteroślimakowy .A ciągnik jeszcze się troszkę waham , ale skłaniam sie na NH t4 albo t5

259 Ostatnio edytowany przez Fenol (2016-10-06 19:55:42)

Odp: Programy Unijne i dotacje

No co Ty, jak już to t5, popatrz na ile możesz jeszcze go rozkrecić. koniecznie niech w cenie zrobią ci z 5 przeglądów wraz z kosztami materiałów eksploatacyjnych. jak masz cenę ustaloną maszyny to na przeglądach cie wyprostują po parę tysiaków za wymianę oleju., a tak niech oni placa.
A dlaczego nh? nie myślałeś o jeleniu?

Koseś obecnie t5 ma silnik 3,4 litra czyli dokładnie tyle ile case farmal A mojego sąsiada. ten ciagnik nie ma siły zdechnąc.  bardzo zle oceniam ten silnik. tylko do lekkich prac. przemyśl.

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

260

Odp: Programy Unijne i dotacje

Zielonego nie bierzesz pod uwagę.