21

Odp: MDW 525 świeży zakup

glupio sie przyznac ale nie bardzo wiem jak je wstawic

mdw

22

Odp: MDW 525 świeży zakup

dział FAQ - tam masz cały opis.

...jak mawiał Sofronow.

23

Odp: MDW 525 świeży zakup

Witam. Mam na oku MDW 525H z 93 roku . Heder 4.2 i sprzedawca zapewnia że to oryginalny heder ? Były takie hedery ?? Silnik Volvo 190 KM . Kabina akwarium , jeszcze okrągłej nie ma wink Przy bębnie jest taki mechanizm , nie wiem co to jest i od czego , żadne przewody tam nie idą no nic ;/ Możecie mi wyjaśnić od czego to jest i ewentualne porady związane z kupnem także bardzo będę wdzięczny. Pozdrawiam !

24

Odp: MDW 525 świeży zakup

kamilmaster88 napisał/a:

Witam. Mam na oku MDW 525H z 93 roku . Heder 4.2 i sprzedawca zapewnia że to oryginalny heder ? Były takie hedery ?? Silnik Volvo 190 KM . Kabina akwarium , jeszcze okrągłej nie ma wink Przy bębnie jest taki mechanizm , nie wiem co to jest i od czego , żadne przewody tam nie idą no nic ;/ Możecie mi wyjaśnić od czego to jest i ewentualne porady związane z kupnem także bardzo będę wdzięczny. Pozdrawiam !

nie wiem czy dobrze pisze ale to może być reduktor obrotów na rzepak

25

Odp: MDW 525 świeży zakup

A może cofanie bębna? Coś mało napisałeś co to jest i jak to wygląda. Przedstaw się ładnie bo jak kupisz tego525 to jeszcze nie raz to forum odwiedzisz...

26

Odp: MDW 525 świeży zakup

Jak możesz to zrób zdjęcie tego a jak nie to opisz to w sposób taki abyśmy mogli pomóc.

27

Odp: MDW 525 świeży zakup

Widziałem nawet z hederami 3,6 metra od case, to jest regulacja do rzepaku lub zboża się to przestawia ale co i jak to jeszcze sam nie wiem :-) Dzisiaj zamówiłem właśnie instrukcje polska. Sprawdz komputer czy dobrze wyświetla,czy luzó nie ma na młocarni, wytrząsacze jak, cepy, jak podsiewacz czy nie spawany, czy rama nie spawana. A ile za niego cenią ?

mdw

28

Odp: MDW 525 świeży zakup

Kamil , wiek 20 smile Woj. Mazowieckie , dokładnie Golany miejscowość:) 75 tyś . A to o czym mówie to taka skrzynia na wale co bebęn z prawej strony kombajnu takie grom wie co , zdjęcia nie dam kombajn stoi 200 km odemnie dziś byłem i oglądałem ale zdjęć nie robiłem ;/

29

Odp: MDW 525 świeży zakup

to na pewno zwalniacz obrotów, do qq niezbędny

E 516 na części
Telefon 695 076 269

30 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-03-13 22:53:00)

Odp: MDW 525 świeży zakup

nie mam pojęciea o czym piszesz , a jakie wyposażenie ma? Mój ten sam rok, full opcja na zwyklej skrzyni ;-) dalem 80.

mdw

31

Odp: MDW 525 świeży zakup

Kolego kamilmaster88 chodzi Ci o coś takiego jak jest w tym linku?
http://moto.allegro.pl/e512-e514-kombaj … 88563.html
co do zakupu to zobacz czy ma luzy na gumach przy podsiewaczu, koszu sitowym, wiadomo to co koledzy wyżej pisali

E 516 na części
Telefon 695 076 269

32

Odp: MDW 525 świeży zakup

Laszek - Dokładnie to co na linku pokazałeś mi smile ten zabrudzony kwadracik big_smile Ale jak to się reguluje bo tam jest taka dźwigienka i się ją wyciąga i wsuwa jakaś regulacja jest Hmm... Od czego ta regulacja ?
Ogólnie sprawdziłem i kombajn jest Okay.

yokoslaw- No 93 rok , kabina ta starsza kwadratowa , klima jest , hydrostat , sieczkarnia jest i ten panel na słupku kabiny i joystick , no tak ogólnie wymieniam , dokładnie sam nie wiem jeszcze co i gdzie i jak on tam ma wink

33

Odp: MDW 525 świeży zakup

Do tego urządzenia powinny być podczepione jakieś kable elektryczne bądź hydrauliczne ? Jak to w ogóle działa , nic tak nie jest podłaczone itd . Wytłumaczcie mi a będę bardzo wdzieczny wink i pomożecie mi w kupnie bardzo za co z góry wam dziękuje

34

Odp: MDW 525 świeży zakup

skoro jest tam dźwigienka to ją przestawiasz i wtedy bęben pracuje na niższych obrotach,przykładowo jak nie masz to załączone to bęben robi obroty od 800 do 1500 a jak załączysz to od 400 do 800, w ten sposób to działa

E 516 na części
Telefon 695 076 269

35 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-03-14 00:31:11)

Odp: MDW 525 świeży zakup

To dobra cena jak za hydro, u mnie lepsze sztuki idą od ręki. Targuj się jeszcze i zabieraj , jak silnik dobry.

mdw

36

Odp: MDW 525 świeży zakup

Będę działać , na razie czekam bo heder do niego jest w drodze , za 2 tygodnie dopiero będzie bo z Francji jedzie wink

37

Odp: MDW 525 świeży zakup

cena dobra więc szybko działać musisz.

38

Odp: MDW 525 świeży zakup

a widzieliście tego  w PAnkowie  bodajże 521 za 88 tys  96r

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

39 Ostatnio edytowany przez yokoslaw (2013-03-15 22:52:28)

Odp: MDW 525 świeży zakup

Widziałem na zdjęciach, ładnie się prezentyje, ineresuja mnie podzespoły i cześci czy jest dostępność. Jak to wogule i jaki ma przerób w porównaniu do mdw 525

mdw

40

Odp: MDW 525 świeży zakup

yokoslaw napisał/a:

Widziałem na zdjęciach, ładnie się prezentyje, ineresuja mnie podzespoły i cześci czy jest dostępność. Jak to wogule i jaki ma przerób w porównaniu do mdw 525

wszystko to samo jak w 514

http://www.abload.de/thumb/11m0uj8.jpg

http://www.abload.de/thumb/22g7uqc.jpg

http://www.abload.de/thumb/33v9u06.jpg