Temat: MDW 525 świeży zakup

jeszcze nie wyprobowny w polu przezemnie. Jaka macie opinie na temat tych maszyn

mdw

2

Odp: MDW 525 świeży zakup

Wstaw jakieś foto kombajnu. To jest zwykły czy wersja H z hydrostatem?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3

Odp: MDW 525 świeży zakup

na zweyklej skrzyni z perkinsem, hydrostaty ciezko dostepne

mdw

4

Odp: MDW 525 świeży zakup

kuzyn dość dobrze się zna na 525 bo sporo ich nahandlował, miał u siebie 525H w okrągłej kabinie, ten kombajn mu szedł jak burza. Mi polecał że jak chciał kupić to najlepiej na hydrostacie, szczególnie polecane przy zbiorze kukurydzy bo jest cięższa w zbiorniku i jak miał bez hydrostatu to 2 razy mu wariator się rozleciał ale poza tym to ok smile oby dobrze Ci się spisywał smile

E 516 na części
Telefon 695 076 269

5

Odp: MDW 525 świeży zakup

z tymi wariatoramij est tak ja 514. trzeba delikatnie obchodzic sie z przyspieszaczem. ale jesli zlapie gdzies luz to tez lubi walnac. ale wiem ze z sieczkarni fortschritt jest to samo zalozylismy u kuzyna   w 514 wlasnie taki i idzie jak burza  a predzej trzy sezony sie meczyl.

mdw

6

Odp: MDW 525 świeży zakup

w sumie kukurydzy nie bede kosic nim, sieje troche na kiszonke na biogaz dla szkopow. ale hydrostat rzeczywiscie to wygoda, . a po ile kuzyn handlowal te maszyny

mdw

7 Ostatnio edytowany przez Laszek (2013-02-13 19:45:03)

Odp: MDW 525 świeży zakup

jednego zawiózł do czech na wymianę za Zetora tego coma silnik 6 cylindrów Lamborghini, drugiego za 80, (oba były jeszcze w kanciatych kabinach) a tego co miał dla siebie to podobno do niemiec sprzedał. Tanio ich nie miał ale na prawdę w dobrym stanie maszyny. Rok temu kupił do siebie 527 z padniętym silnikiem i ogólnie wstanie nie najlepszym ale zrobił go na cacy i tak też chodził mu, ale po części to wszystko do niemiec jeździł bo mówił że jakość nie do porównania tym bardziej że często na zachód śmiga

E 516 na części
Telefon 695 076 269

8

Odp: MDW 525 świeży zakup

Laszek jak będę szukał 525 to muszę się zgłosić do Twojego kuzyna. Jakąś perełkę ładną mi może znajdzie wink a z Tobą przy okazji flaszkę walnę smile

9

Odp: MDW 525 świeży zakup

nie ma sprawy smile a co 524 już się znudził?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

10

Odp: MDW 525 świeży zakup

Wariator na skrzynie to sie zgodze ale ten na wale poprzecznym to już nie koniecznie taki jak w sieczkarni....

Posiadam części do sieczkarni, kombajnów i traktorów Fortschritt, silników IFA 6 i 4- cyl. Kom- 505857445
http://fortschritt.p2a.pl/viewtopic.php?id=1726

11

Odp: MDW 525 świeży zakup

nie ale przyda się i coś większego i z hydro smile no i bym już chciał tą półokrągłą kabinę smile
Do hydrauliki nie nalej aby za gęstego oleju... taki jak w książce zalewaj. Ja miałem niespodziankę bo mi uszczelniacze na przyspieszaczu wywaliło tongue

12

Odp: MDW 525 świeży zakup

to często sie zdaża w 524trzeba naciąć wieksze żleby i dać mocniejsze zabespieczenia w mocowaniu do tulejek

13

Odp: MDW 525 świeży zakup

to sa dosyc chodliwe maszyny, ja swojego wazielem na pniu to jest wieczorem gosciu przytargal dwa zniemiec a po poludniu stal jeden u mnie na podworku. drugi postal tydzien bo mial wode w oleju ale tez poszedl za 65 tysiakow.

mdw

14

Odp: MDW 525 świeży zakup

a za swojego ile dałeś jeśli tonie tajemnica?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

15

Odp: MDW 525 świeży zakup

dokladnie to 79

mdw

16

Odp: MDW 525 świeży zakup

ale mam chlodnice do regeneracji po sie poci w dwoch miejscach, ale na kolach przyjechale nikm 50 kilometrow

mdw

17

Odp: MDW 525 świeży zakup

no i maszyna z niemiec nowa mlocarnia pasy oruginal, wszystkie czojniki sprawne, klima dzialajaca a te z czech to smietniki.

mdw

18

Odp: MDW 525 świeży zakup

yokoslaw edytuj posty a nie pisz jeden pod drugim bo to się źle czyta.

Nic dobrego się nie dzieje, świat zachodni z nas się śmieje. Gospodarka nam się wali, bieda rośnie Tusk się chwali. Naiwniakom cuda wciska, bo naiwni są ludziska. Postkomuna mu wtóruje, taki premier im pasuje. W Polsce obcym tworzą raj, bo to bardzo dziwny kraj. Polskę dawno rozprzedali, służbę zdrowia zrujnowali. I nauka także leży, nikt Tuskowi już nie wierzy. Hej Donaldzie gdzie te cuda? same kłamstwa i obłuda! Na kryzysie rząd nie traci, bo za wszystko naród płaci

19

Odp: MDW 525 świeży zakup

ok.sorki

mdw

20

Odp: MDW 525 świeży zakup

Ładny . Jakieś foty wstaw smile

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "