141

Odp: Obsługa forum

u mnie raz jest a raz nie ma tongue

142

Odp: Obsługa forum

U mnie podkreślenia też czasem są :hmmm:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

143

Odp: Obsługa forum

dziś znów pojawiły się podkreślenia z tym że już na całym forum - strasznie irytujące.

gg 5118068

144

Odp: Obsługa forum

jak założyć nowy temat

145

Odp: Obsługa forum

U góry przesuwa się taki niebiesko czerwony napis przeczytaj napisane też jest w ostatnim punkcie regulaminu ktory musialeś zaakceptować

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

146

Odp: Obsługa forum

Bry wink
1. Jak wygląda sprawa powiadamiania @ o odpowiedziach w tematach które można subskrybować lub takich w których coś napisałem? Nie wiem, czy czegoś nie włączyłem w ustawieniach profilu czy ki czort.
2. Wątek, który podświetla mi się jako posiadający nowe posty nie "gaśnie" po ich przeczytaniu, natomiast kilka? minut po zalogowaniu na forum gasną wszystkie tematy z nowymi postami - mam nadzieje że dobrze wyjaśniłem o co mi chodzi wink

pozdr. daras

Paranoja to znajomość wszystkich faktów.William S. Borroughs

147

Odp: Obsługa forum

powiadomienia o nowych postach dostyajesz na @ po zaznaczeniu subskrybcji w konkretnym watku

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

148

Odp: Obsługa forum

Piotrfire napisał/a:

powiadomienia o nowych postach dostyajesz na @ po zaznaczeniu subskrybcji w konkretnym watku

no to w takim razie ta opcja u mnie nie dziala wink

pozdr. daras

Paranoja to znajomość wszystkich faktów.William S. Borroughs

149

Odp: Obsługa forum

Profil ---->prywatność ----> zaznacz opcję "Zamieszczaj posty w subskrybowanych emailach"

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

150 Ostatnio edytowany przez daras (2012-09-30 13:52:27)

Odp: Obsługa forum

To też mam zaznaczone.

http://imageshack.us/a/img442/2938/85687540.th.png
http://imageshack.us/a/img696/7015/91125968.th.png

EDIT: powiadomienia o PW od Ciebie Piotrze też nie dostałem.

Paranoja to znajomość wszystkich faktów.William S. Borroughs

151

Odp: Obsługa forum

z jakiej przeglądarki korzystasz może zmień skórkę

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

152 Ostatnio edytowany przez daras (2012-09-30 15:36:43)

Odp: Obsługa forum

Piotrfire napisał/a:

z jakiej przeglądarki korzystasz może zmień skórkę

chrome, ale akurat przeglądarka nie powinna mieć tu nic do rzeczy, ok zmienię skórkę na domyślną, zobaczymy czy to to wink

EDIT: heh która skórka jest domyślną? subsilver?

Paranoja to znajomość wszystkich faktów.William S. Borroughs

153

Odp: Obsługa forum

Ja ciągnę  na skórce  mercury i  też z chome  korzystam i wsio działa :hmmm:

" Czasem trzeba zrobić krok w tył  by móc zrobić dwa do przodu . "

154

Odp: Obsługa forum

Oxygen

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

155

Odp: Obsługa forum

na mercurym tez @ nie dotarł sad zmieniłem na Oxygen...
może mi ktoś wysłac pw? jestem ciekaw czy powiadomienie przyjdzie...

pozdr. daras

Paranoja to znajomość wszystkich faktów.William S. Borroughs

156

Odp: Obsługa forum

jak założyć nowy temat

157 Ostatnio edytowany przez daras (2012-10-11 23:29:54)

Odp: Obsługa forum

pawelmaly88 napisał/a:

jak założyć nowy temat

Przeczytać ogłoszenie przesuwające się jak reklama na górze forum i zastosować się do niego smile
pozdr. daras

EDIT: jeśli to sprawka prezesa to dzięki - powiadomienia się naprawiły kilka dni temu :brawo:

Paranoja to znajomość wszystkich faktów.William S. Borroughs

158

Odp: Obsługa forum

dodałem dziś ikonkę "lubię to" mozna klikać

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

159

Odp: Obsługa forum

No i forum zyskuje lajkujących smile

160

Odp: Obsługa forum

Ja nie zalajkuje ba facebuka nie mam i jestem z tego dumny.

Rolnik z powołania:-)