41

Odp: Jak Umieszczać Foto Na Forum

Ja mogę sie dorzucic

Rolnik z powołania:-)

42

Odp: Jak Umieszczać Foto Na Forum

Ja również się dorzucę

43

Odp: Jak Umieszczać Foto Na Forum

A ja 50 zł na rok dam, żeby reklamy mnie nie irytowały, jeśli jest jeszcze takich trzech to stać nas na to żeby iść na płatny serwer, o ile faktycznie za tyle da się coś przyzwoitego wynająć.

Małe świństwa mówi się głośno... Wielkie - szeptem. Prawdy natomiast nie mówi się w ogóle. Kto wie czy każda prawda nie jest w gruncie rzeczy największym świństwem? więcej
Marek Hłasko - Ósmy dzień tygodnia

44

Odp: Jak Umieszczać Foto Na Forum

Zrób szeryfie rozeznanie cenowe a o kasę się nie martw. Nie raz mi mi to forum dupe uratowało więc te 50 jakby trzeba było to nie poskąpie  :beer:

Fortshritt: ZT325-A , D038, B-201.
Ford NewHolland 7840, Lamborghini 653 DT,
URSUS C-360 , Caterpillar 428B,
Case Magnum 7210, MF 38

45

Odp: Jak Umieszczać Foto Na Forum

Tak jak Andrew pisze nieraz forum dupę uratowało to i jak coś to też się dorzucę.

46

Odp: Jak Umieszczać Foto Na Forum

Jak coś ,to jestem jak zwykle.

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

47

Odp: Jak Umieszczać Foto Na Forum

mimo iż pracuję na co dzień z komputerami i zajmuję się prowadzeniem stron internetowych to jestem ostrożny z przenosinami. Oczywiście forum jak i telefony do forumowiczów ratowało i to nie raz ale puki "jesteśmy" darmowi nikt do nikogo nie ma pretensji. I od razu wyjaśniam że nie chodzi mi o kasę ale znajdzie się jeden, drugi, dziesiąty który powie "wpłaciłem kasę to wymagam, dlaczego nikt mi nie odpowiada, ej halo !!" itd, itp. A nie daj boże jak admin by coś na tym zarobił oj to dopiero by się mogło narobić. Dwa wyjścia:
1. Zostaje jak jest.
2. Admin jako "właściciel" przenosi na płatny serwer i czerpie z tego zyski ale ma przy tym urwanie dupy i podobnie jak to jest na AF co niektórzy wytykają że z takiego fajnego forum zrobiła się maszynka do pieniędzy.
A i jeszcze jedno, rozbudowa forum niesie za sobą masę nowych użytkowników - często bajkopisarzy.

gg 5118068

48

Odp: Jak Umieszczać Foto Na Forum

Prawdę mówiąc dla zwykłego użytkownika forum (nie admina moderatora i tych co na forum żyją) nie ma różnicy czy to jest na płatnym czy darmowym. Różnica pojawia się kiedy chcesz zobaczyć te nieszczęsne fotki albo krótki film albo gdy musisz skorzystać a na stronie widnieje komunikat "to many connections error". I na koniec słowo na remat urwania tyłka - to będą mieli moderatorzy bo to na nich spoczywa pilnowanie "cenzury" na forum.

Do przedmówców - ja też oczywiście się dorzucę.

link do mojego usługodawcy:
https://linuxpl.com/Strona-glowna

49 Ostatnio edytowany przez Massey (2017-09-13 11:49:39)

Odp: Jak Umieszczać Foto Na Forum

Ja także dorzucę się na opłatę.