Temat: Typ Ciagnika W Opisie

Witam
Aby ułatwić rozpoznanie z jakim sprzętem mamy do czynienia proszę aby każdy wszedł w swój profil i w dodatkowych informacjach wpisał model swojego forszaja.
Dzięki

Kto pyta jest głupcem przez pięć minut , kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie
GG 5280421  Stosując się do zasad ortografii i interpunkcji wyrażasz szacunek wobec czytających Twoje posty

2

Odp: Typ Ciagnika W Opisie

Piotrze ,widzę że do twojej prośby starzy userzy się dostosowali, ale nowo rejestrujący chyba nie zdają sobie sprawy że to jednak ułatwia .Czy przy rejestracji nie powinny być niektóre  dane obowiązkowe ?

Nie ma że się nie da, jak się nie chce to się nie da...;)

smile E-516 na części. smile

3

Odp: Typ Ciagnika W Opisie

Jestem za ale co z tymi co się wstydzą czym pracują lub gdzie mieszkają?

4

Odp: Typ Ciagnika W Opisie

a czego tu się wstydzić?

Ten Adolf Hitler to dziwny człowiek. Nigdy nie zostanie kanclerzem, najwyżej ministrem poczty, a i to bardzo wątpliwe! To tylko zarozumiały Czech, który wynurzył się z rynsztoka. Że ludzie się go boją, oto czego nie mogę pojąć! Najdalej za rok zostanie zapomniany, a o jego partii, młodych łobuzów nikt nawet nie będzie mówił.”
[Paul von Hindenburg w rozmowie z gen. Schleicherem i bp. Münsteru, 24-02-1931]

5

Odp: Typ Ciagnika W Opisie

Popieram oba obowiązki. Nie trzeba pisać dokładnie wystarczy napisać mniej więcej... powiat nawet województwo.

6

Odp: Typ Ciagnika W Opisie

ja dokładniejszej lokalizacji nie podam, chyba ze jak juz kogos troche poznam to na PW

Rolnik z powołania:-)

7

Odp: Typ Ciagnika W Opisie

Pajej co Ty szpiegiem KGB jesteś czy się ukrywasz przed alimentami  ?

od małej myszki do Cesarza , wszyscy żyją z gospodarza

tel 782 616 889 dla kolegów z forum czynny całą dobę  Rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki , tylko cuda zabierają mi trochę czasu.                                                                                                          "Mówią żem jest paranoid a ja nie przejmuję się jadę co fabryka dała ....."

8

Odp: Typ Ciagnika W Opisie

Byłem u kolegi Ojanusz i Scoda nie mają się czego wstydzić ,oni byli też i u mnie i też nie mam się chyba czego wstydzić bo i czego, dlatego mamy opis uzupełniony .Jednak jak ktoś ma coś do ukrycia to co na to poradzić.

9

Odp: Typ Ciagnika W Opisie

pawelg napisał/a:

Pajej co Ty szpiegiem KGB jesteś czy się ukrywasz przed alimentami  ?

nie chce zeby ludzie z sasiedniej wioski mnie rozpoznali oni tez maja forsze i tu zaglądaja, a ja za duzo osobistych rzeczy pisze zeby sie w okolicy mogło roznieść. koses jak bedziesz na podkarpaciu to zapraszam wszystkie dane podam ci na PW

Rolnik z powołania:-)

10

Odp: Typ Ciagnika W Opisie

Panowie, proszę uzupełnić dane w swoich profilach.