41

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Nie właśnie tylko ksero, musisz do pankowa dzwonić, dałem za nie 150 zł

mdw

42

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Comp4ct@wp.pl napisz do tego gościa ja od niego kupowałem w wersji elektronicznej za normalne pieniądze. nie pamietam, ale za katakog do claasa i ursusa chyba 50 zeta

Rolnik z powołania:-)

43

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

wydrukowanie jego reż z 7 dyszek wyjdzie

mdw

44

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

kolego, a masz może jakieś namiary do pankowa, prosiłbym o jakiś kontakt, bo nie mogę znaleść katalogu case 525

45

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

na górze tej strony jest zakładka sklep

E 516 na części
Telefon 695 076 269

46

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

a wie ktoś może jak zmienia się obroty wialni i mocarni z komputerka w kabinie, i jak włącza się lewe obroty podajnika przed cepami, w sytuacji gdy się zapcha można cofnąć wszystko, u mnie silnik jest ale niewiem jak go włączyć, kombajn case 525

47

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Witam, ma ktoś może schemat regulcji szybkości  wialni i młocarni do kombajnu case 525, ja mam katalog ale tego nie mogę znaleść u siebie. Jak by ktoś miał to chętnie bym skorzystał z pomocy i poprosiłbym o przesłanie mi tych  dwóch stron

48

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Ale chcesz sie dowiedzieć jak to ustawić ,czy na dane zboża jakie parametry ustawiać?

mdw

49

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Jak chcesz kupić, to najpewniej kupisz od Niemca. Nie bawią się w różne kombinacje.
Jak tak wygląda, to taki jest. Czy to nie dziwne , że maszyna czy auto w Polsce bywa tańsze
niż w Niemczech, mimo że stamtąd pochodzi?