1

Temat: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525, ale chcialbym się dowiedzieć co o nim sądzicie, a głównie chodzi mi o silnik, w nim jest silnik perkins 230 km

2

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

No jest taki kombajn i ma taki silnik jaki napisałeś. 525 to ogólnie wdzięczna i wydajna maszyna, prosta konstrukcyjnie i w naprawie. Niebieskie z silnikiem Volvo są też bardzo udane.

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

silniki Volvo są mniejsze mają 190 km, a perkinsa 230, a wiesz jak to wygląda w spalaniu paliwa?, i jaką ma pompe perkins, a kolego ze Śmiłowa  miałeś kontakt z takimi kombajnami, jestem z Wyrzyska także to nie daleko

4

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

kuzyn w dębionku miał niebieskiego 525 a teraz ma case 527. Chodzi Ci o pompę wtryskową jaką ma ten silnik perkinsa?  nie mampojęcia
http://www.konedata.net/MDW521.htm

E 516 na części
Telefon 695 076 269

5

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

tak dokładnie,  mam na oku ładny kombajn, ale ma właśnie silnik perkinsa  i niewiem czy to się będzie dobrze sprawowało, podejrzewam, że między niebieskim mdw 525 h a czerwonym nie ma dużych różnic, praktycznie jest to samo

6

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

różnica to chyba właśnie tylko silnik

E 516 na części
Telefon 695 076 269

7

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

case ma chyba też przednią oś claasowską .

mdw

8 Ostatnio edytowany przez blazej1694 (2013-04-03 18:02:03)

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

w silniku perkinsa jest zastosowana pompa rotacyjna ogólnie silniki w tych maszynach są oszczędne i na pewno spali mniej na ha niż np. bizon

9

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

A ty Błażej jaki masz silnik w swoim?

mdw

10

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

perkins

11

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Też mam ten, ale w mdw mają one 180 koników (chyba), też chyba go niedawno kupiłeś .Jakie masz wrażenia w związku z tym silikiem i ztą maszyną?

mdw

12

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Silnik chodzi jak pszczułka odpalałem go w styczniu przy -10 stopniach i nie było żadnych problemów. Kombajn prosty jak budowa cepa części dostępne wydajność na poziomie 2 bizonów komfort na nie najgorszym poziomie klima kabina fantastycznie wyciszona. To tyle resztę okażę się w żniwa.

13

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Też mam podobne zdanie i podobny zonk jak sie w żniwach zachowa, ale palli malutko, prowadziłem go 60 km, 3,5 godziny. Spalił mi 20 litrów

mdw

14

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Ja słyszałem że poniżej 15 litrów na ha to spokojnie można nim zejść.

15

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

Kolega ma z volvem to 13-15 wychodzi .

mdw

16

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

a ty błażej masz silnik perkins 230 km w mdw?, czy w case?

17

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

z tego co ja wiem to mój ma koło 180 a 230 były wkładane do case

18

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

daxin tak mówisz o 525 to ino na allegro stoi ten koło kłodzka za ponad 100tys ... kosmiczna cena

Każdy samochód może służyć Ci do końca życia... tylko wystarczy nim z...... smile

19

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

ale to masz silnik Volvo, wtedy

20

Odp: Witam, zamierzam zakupić kombajn case 525

nie, inny mam na oku, go już nie ma na allegro, aukcja już wygasła, jeszcze mam jeden problem, bo w nim jest heder 6,1 m, a dla mnie to zadurzy, i bym musiał go skrócić, bądz zamienić się z kimś na krótszy.