1

Temat: Instrukcja do John Deere 550

Panowie zaposiada może ktoś instrukcję do pasówki John 550?Mogę podesłac katalog do niej.

2

Odp: Instrukcja do John Deere 550

A jaki masz problem z nią?

E 516 na części
Telefon 695 076 269

3

Odp: Instrukcja do John Deere 550

Problemu jeszcze nie ma.Kupiłem ją i chciałbym się rozeznać jak z tymi nastawami na sznurek i siatkę i tak ogólnie.

4

Odp: Instrukcja do John Deere 550

mam do was pytanie a jal z zwijaniem sianokisząki z prasą zwijającą jd550? (mam obroty wałka 540)

5

Odp: Instrukcja do John Deere 550

Krew mnie zalewa, przykładowo 2 baloty dobrze rozpoczyna zwijanie a przy trzecim kupka siana stanie sztorcem w komorze o ni ch..a nie chce zacząć się kręcić...  Wałek co z dołu trzyma balota i ma rozpoczynać pracę ma na nowo wyspawane kanty itd. No ręce opadają

E 516 na części
Telefon 695 076 269

6

Odp: Instrukcja do John Deere 550

zacznij na począdku wolniej jeździć a jak początek się ubije do wtedy na maksa

7

Odp: Instrukcja do John Deere 550

wolne ruszanie w pokos nic nie daje a nawet jest gorzej, jak za szybko też nie dobrze, jak się tak idealnie wstrzele no to jakoś idzie ale nie zawsze. Mam już jej dosłownie dosyć. Najchętniej to bym zmienił ją na KR 130 ale trza było by drugie tyle dołożyć

E 516 na części
Telefon 695 076 269

8

Odp: Instrukcja do John Deere 550

U nas przy pasówce też tak się robi ale jedzie się dotąd aż pasy się mocniej napną i belkę obkręci w komorze. Rzadko kiedy nie obróci jej, nawet przy początku beli jedzie się szybciej.

9

Odp: Instrukcja do John Deere 550

Musisz po prostu  na poczatku  zwijania jechac na duzuch obrotach silnika, i najlepiej aby na poczatek  material podalo w miare centralnie na srodek a szczegolnie jesli masz szeroki podbierak.
I cierpliwosci, mialem te same przeboje na poczatku i chcialem ja zaraz sprzedac smile , a teraz  to już bajka praca nią smile

10

Odp: Instrukcja do John Deere 550

No u mnie ona już jest teraz chyba 7 sezon więc jakoś wcześniej umiałem nią jeździć... Dosłownie ręce opadają już

E 516 na części
Telefon 695 076 269